FDSF - INSCHRIJVINGEN

  • Dansers, zorg er voor dat uw aansluitingsformulier tijdig binnen is.
  • Time table terug te vinden onder kalender pagina

Clips

Start to Dance: Jain - Oh Man
Clip 1: Ofenbach - Paradise (feat. Benjamin Ingrosso)
Clip 2: Banx & Ranx Ella Eyre - Answerphone ft. Yxng Bane

:05/05/2019 -> 05/05/2019
Dansschool Ramon
Sport Vlaanderen Brugge
Nijverheidsstraat, 112
8310 Assebroek
Indeling wordt later medegedeeld
  • Disco Solo Children Beginners (20)

    CORNELIS ALEXIA (233) -> ROSE DE LEYN
    Cancel 
    CLOSSET CASSIE (1278) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 1 (3 PP) 
    BOSTYN KATOO (626) -> EL SANSCHA
    PL 2 (3 PP) 
    DE MUER XANA (327) -> ROSE DE LEYN
    PL 3 (3 PP) 
    CHALI ZOË (335) -> ROSE DE LEYN
    PL 4 (3 PP) 
    VANHEVEL MAUD (484) -> EL SANSCHA
    PL 5 (2 PP) 
    CRAEYE MARGO (134) -> LIFE DANSCENTER
    6 : 1/2 final  
    VANWELSENAERS JENTE (268) -> EL SANSCHA
    6 : 1/2 final  
    VERPOOT MILEY (303) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    6 : 1/2 final  
    RASKIN EMELYNE (1173) -> BE DANCER ACADEMY
    9 : 1/2 final  
    VERHERSTRAETEN FLEUR (1209) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    9 : 1/2 final  
    ALLEMEERSCH MARGAUX (501) -> ROSE DE LEYN
    11 : 1/2 final  
    WULSTECKE HAILEY (440) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    11 : 1/2 final  
    LIBBRECHT SOFIE (1046) -> EL SANSCHA
    13 : 1/4 final  
    MONSTREY MARGAUX (345) -> ROSE DE LEYN
    13 : 1/4 final  
    VAN NESTE AMELIA (151) -> ROSE DE LEYN
    13 : 1/4 final  
    CATTEEUW FRAN (1177) -> EL SANSCHA
    16 : 1/4 final  
    CORDY CAMILLE (380) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    16 : 1/4 final  
    CORDY ESTEE (269) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    16 : 1/4 final  
    HOMMEZ FLEUR (1316) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    16 : 1/4 final  

  • Disco Solo Children Intermediates (4)

    PLAMONT LILLY (565) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1 (2 PP) 
    GILIS DIENE (942) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 2 (1 PP) 
    DOUTRELUINGNE LOUISE (343) -> ROSE DE LEYN
    PL 3  
    CORNELIS ALEXIA (233) -> ROSE DE LEYN
    PL 4  

  • Disco Solo Children Advance (2)

    VERKOELEN AMAURY (115) -> LIFE DANSCENTER
    Cancel 
    VOS FEBE (316) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 1  

  • Disco Solo Junior Beginners (38)

    DENOLF STELLA (716) -> RAMON
    Cancel 
    DEWULF ZITA (125) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    Cancel 
    DÜLL DURSIN YULIA (605) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    LAGRANGE JASNA (1261) -> EL SANSCHA
    Cancel 
    MEERSDOM EVA (509) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    Cancel 
    POTTIER ADRIANA (827) -> BE DANCER ACADEMY
     
    VAN BEEK NIENKE (160) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    Cancel 
    VANBELLEGHEM LUNE (513) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    DECEUNINCK ELISA (1298) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 1 (3 PP) 
    NAERT MANON (971) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2 (3 PP) 
    MASSCHELEIN TARJA (169) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 3 (3 PP) 
    VERPOORT PEARL (768) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4 (3 PP) 
    LIEVENS MEREL (746) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 5 (3 PP) 
    VAN GESTEL RENEÉ (1213) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 6 (2 PP) 
    VANSTEELANDT LISE (732) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 7 (1 PP) 
    CASIER LIEZE (726) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    8 : 1/2 final  
    BAERT LOTTE (304) -> ART OF DANCE DANSSTUDIO BEYAERT
    9 : 1/2 final  
    CARPELS LAVINIA (1237) -> ROSE DE LEYN
    9 : 1/2 final  
    GRAAFF SILKE (191) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    9 : 1/2 final  
    VANDENBRUWAENE FEMKE (390) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    9 : 1/2 final  
    VERCAEMST AUDREY (573) -> ROSE DE LEYN
    9 : 1/2 final  
    VERHEYE ILONA (883) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    9 : 1/2 final  
    BELMANS MERI (272) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    15 : 1/4 final  
    CAEL CAITHLYN (734) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    15 : 1/4 final  
    GARREYN ALEXIA (1130) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    15 : 1/4 final  
    GILET NOURIA (165) -> TOPONE STUDIO
    15 : 1/4 final  
    REGELBRUGGE CHLOË (500) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    15 : 1/4 final  
    VANHOLLEBEKE ILANA (1292) -> ROSE DE LEYN
    15 : 1/4 final  
    VERVIER ELISE (1289) -> BE DANCER ACADEMY
    15 : 1/4 final  
    BOSQUIN NOA (114) -> BE DANCER ACADEMY
    22 : 1/4 final  
    GEBOERS NINA (1215) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    22 : 1/4 final  
    MAERTENS AMY (585) -> RAMON
    22 : 1/4 final  
    BOETEN YMKE (566) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    25 : 1/4 final  
    ACOU OCÉANE (1236) -> ROSE DE LEYN
    26 : 1/8 final  
    GISTELINCK LAURA (401) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    26 : 1/8 final  
    MOLS MAITÉ (153) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    28 : 1/8 final  
    NOPPE LAURA (124) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    28 : 1/8 final  
    HERREMAN CAITLIN (838) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    30 : 1/8 final  

  • Disco Solo Junior Intermediates (15)

    CRAMERS ZENI (738) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    GOEGEBEUR JOSEPHINE (438) -> ROSE DE LEYN
    Cancel 
    VANBELLEGHEM LUNE (513) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    ENNEKENS ROMI (739) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 1 (3 PP) 
    GARREYN GWENAËLLE (733) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2 (3 PP) 
    MEERSDOM EVA (509) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3 (2 PP) 
    BOLLAERT LOUISE (1192) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4 (1 PP) 
    GABRIEL JULIA (751) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 5  
    HERMAN FLOOR (580) -> EL SANSCHA
    6 : 1/2 final  
    VAN BEEK NIENKE (160) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    6 : 1/2 final  
    DE MILDE FLEUR (725) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    8 : 1/2 final  
    DESMADRYL BEAU (359) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    8 : 1/2 final  
    DEVROME LUNE (890) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    8 : 1/2 final  
    VRIJDAG MANON (387) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  
    NORMAN SOIKE (767) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    12 : 1/2 final  

  • Disco Solo Junior Advance (9)

    VERKEST LANA (408) -> LIFE DANSCENTER
    Cancel 
    DÜLL DURSIN YULIA (605) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    SZUMOWSKA JULIA (1036) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2  
    DESMADRYL LAÏKIN (609) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3  
    SIMOENS MEREL (712) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4  
    LEJEUNE SOPHIE (534) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 5  
    HEYLEN STIEN (388) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    6 : 1/2 final  
    VANHOUTTE ELOÏSE (320) -> EL SANSCHA
    6 : 1/2 final  
    GEERTS FRAN (199) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  

  • Disco Solo Adults Beginners (11)

    PAGLIARO VALENTINA (690) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    SCHAEKEN FIEN (749) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    Cancel 
    SERENO GUERRA LYSSA (89) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    STASSEN AXELLE (166) -> TOPONE STUDIO
    Cancel 
    DELCHAMBRE CÉLENE (718) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1 (3 PP) 
    LIBBRECHT TINE (206) -> EL SANSCHA
    PL 2 (2 PP) 
    MAERTENS YACHAIRA (257) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3 (1 PP) 
    DESEURE LAURE (349) -> ROSE DE LEYN
    PL 4  
    AERTS MAIKE (213) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 5  
    LEGROS CHARLOTTE (974) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 6  
    VRIJDAG JULIE (108) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 7  

  • Disco Solo Adults Intermediates (16)

    CAIGNIE JESSIE (940) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
     
    GELLYNCK INE (1183) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    Cancel 
    GOOVAERTS FEMKE (201) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    SERENO GUERRA LYSSA (89) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    SEYS JASMIEN (956) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    VAN CAMMEREN NILS (1293) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    VANDEVELDE INDIRA (223) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    VANDEVYVER KORE (789) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    Cancel 
    HENDRICK ELISA (324) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 1 (3 PP) 
    MALFAIT TABITA (135) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2 (2 PP) 
    WILLAERT CAMILLE (1159) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3 (1 PP) 
    VERPOORT HEAVENLY (481) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4  
    HOMMEZ SHANIA (208) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 5  
    SCHAEKEN FIEN (749) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 6  
    BERTIER ANAÏS (694) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    7 : 1/2 final  
    SABBE OPHÉLIE (145) -> ROSE DE LEYN
    7 : 1/2 final  

  • Disco Solo Adults Advance Girls (7)

    GOOVAERTS FEMKE (201) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    WOUTERS JILLY (355) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    MEEUW KAYLEY (24) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    VANBECELAERE FEMKE (782) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2  
    LEGRAND SHAUNI (210) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 3  
    BLANCKE BRITT (353) -> RAMON
    PL 4  
    BULCKE FAYE (853) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 5  

  • Disco Solo Adults Advance Boys (0)

  • Disco solo Adult +24 (6)

    PARMENTIER INDRA (514) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
     
    COUSSAERT CHARLENE (126) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    BACQUAERT ELLEN (525) -> ROSE DE LEYN
    PL 2  
    DEPREZ EDITH (123) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 3  
    BEYLS SHAUNI (1373) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 4  
    PRIEM MARISKA (648) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 5  

  • Disco Duo Children Beginners (3)

    CHALI ZOË - CORNELIS ALEXIA (336) -> ROSE DE LEYN
    PL 1 (1 PP) 
    LIBBRECHT SOFIE - VANHEVEL MAUD (352) -> EL SANSCHA
    PL 2  
    CORDY CAMILLE - CORDY ESTEE (471) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3  

  • Disco Duo Children Advance (0)

  • Disco Duo Junior Beginners (12)

    CASIER LIEZE - DE MILDE FLEUR (127) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    GARREYN ALEXIA - SMAZYNSKA WIKTORIA (1296) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    MEULEMEESTER EMMA - VAN DEN LANGENBERGH MAYA (1205) -> ROSE DE LEYN
    Cancel 
    HERMAN FLOOR - HOORELBEKE CARA (496) -> EL SANSCHA
    PL 1 (3 PP) 
    DEN BAES JADE - FLEDERICK CAITHLIN (338) -> ROSE DE LEYN
    PL 2 (2 PP) 
    LAFORCE LAURA - LAFORCE CHARLOTTE (144) -> ROSE DE LEYN
    PL 3 (1 PP) 
    BELMANS MERI - VAN GESTEL RENEÉ (495) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 4  
    DESMADRYL BEAU - GADEYNE CAMILLE (442) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 5  
    MASSCHELEIN TARJA - RIGOLLE ALEXINE (1217) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 6  
    CARPELS LAVINIA - SLINGENEYER LEELOO (256) -> ROSE DE LEYN
    PL 7  
    GEBOERS NINA - VERHERSTRAETEN FLEUR (1273) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  
    VERHEYE ILONA - VERPOORT PEARL (413) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    8 : 1/2 final  

  • Disco Duo Junior Intermediates (9)

    BOLLAERT LOUISE - SIMOENS MEREL (720) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    Cancel 
    GOEGEBEUR JOSEPHINE - VEREYCKEN KIMBERLY (255) -> ROSE DE LEYN
    Cancel 
    BERGHMANS ENYA - VRIJDAG MANON (777) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 1 (3 PP) 
    GABRIEL JULIA - LEJEUNE SOPHIE (278) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 2 (2 PP) 
    CASIER LIEZE - DE MILDE FLEUR (127) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 3 (1 PP) 
    GHEWY MAXIME - VANHOUTTE ELOÏSE (870) -> EL SANSCHA
    PL 4  
    GUILLEMONT AMÉLIE - GUILLEMONT LOUISE (946) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 5  
    MEULEMEESTER EMMA - VAN DEN LANGENBERGH MAYA (1205) -> ROSE DE LEYN
    PL 6  
    NORMAN SOIKE - VANSTEELANDT LISE (1182) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 7  

  • Disco Duo Junior Advance (4)

    DÜLL DURSIN YULIA - SZUMOWSKA JULIA (1216) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    BOLLAERT LOUISE - SIMOENS MEREL (720) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  
    GEERTS FRAN - HEYLEN STIEN (775) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 3  
    VANDER MEIREN ZYTHO - VERKEST LANA (784) -> LIFE DANSCENTER
    PL 4  

  • Disco Duo Adult Beginners (11)

    LEGRAND SHAUNI - RIVIERE LAYLA (1051) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    MOYAERT VICTORIA - VOESTERZOONS LUCILLE (797) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    DEPOORTERE FLORE - DUBOIS YANA (252) -> ROSE DE LEYN
    PL 1 (3 PP) 
    AERTS MAIKE - VRIJDAG JULIE (159) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 2 (2 PP) 
    DELCHAMBRE CÉLENE - GARREYN GWENAËLLE (1317) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 3 (1 PP) 
    SCHAEKEN FIEN - THYS LENE (786) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 4  
    DUBOIS GILLES - DEVROME LUNE (354) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 5  
    DE KEZEL JULIE - WEGSTEEN EVELIEN (357) -> ROSE DE LEYN
    PL 6  
    KIMPE JULIE - MAERTENS AMY (1303) -> RAMON
    7 : 1/2 final  
    MINNEBO LUNA - PAUWELS CHARLOTTE (1208) -> ROSE DE LEYN
    7 : 1/2 final  
    MOLS MAITÉ - NEVELSTEEN AMBER (778) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    9 : 1/2 final  

  • Disco Duo Adult Intermediates (5)

    GOOVAERTS FEMKE - WOUTERS JILLY (30) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    VAN CAMMEREN NILS - VANDEVELDE INDIRA (32) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    HOMMEZ SHANIA - LEGRAND SHAUNI (164) -> " FDSF "
    PL 1 (1 PP) 
    MAERTENS YACHAIRA - MESSELIS DAKOTA (237) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  
    DEGROOTE RANI - LONGUEVILLE ARLYNN (418) -> RAMON
    PL 3  

  • Disco Duo Adults Advance (3)

    MALFAIT TABITA - VANBECELAERE FEMKE (132) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    BULCKE FAYE - WILLAERT CAMILLE (433) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  
    DEKIMPE DEBBY - VEYER LIESELOTTE (597) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 3  

  • Disco duo Adult +24 (1)

    BEYLS SHAUNI - PARMENTIER INDRA (140) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  

  • Disco Small Group Children (2)

    MOVE 2 DREAM (1310) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 1  
    ASTRO-KIDS (1125) -> EL SANSCHA
    PL 2  

  • Disco Small Group Junior (5)

    BREAK THE RULES (1280) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 1  
    GLAMOROUS (1357) -> EL SANSCHA
    PL 2  
    DS REVOLUTION (105) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3  
    MOVE 2 SPARKLE (31) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 4  
    BE ONYX (205) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 5  

  • Disco Small Group Adults (5)

    D.- ELITE (215) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    DANCE ALL MIGHTY (650) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 1  
    MOVE2SHINE (29) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 2  
    FAMOUS (1166) -> EL SANSCHA
    PL 3  
    BLACK ILLUSION (366) -> LIFE DANSCENTER
    PL 4  

  • Disco Small Group Adult +24 (0)

  • Disco Small Group Adult 2 (0)

  • Disco Formation Children Beginners (2)

    FIRST LIFE (682) -> LIFE DANSCENTER
    PL 1 (1 PP) 
    YELLOW STARS (173) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  

  • Disco Formation Children Advance - Master (2)

    DANCE KIDS (1058) -> ROSE DE LEYN
    PL 1  
    LITTLE DANCE EDITION (211) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  

  • Disco Formation Junior Beginners (5)

    DANCE MANIA (1076) -> ROSE DE LEYN
    Cancel 
    FUSE (58) -> LIFE DANSCENTER
    PL 1 (2 PP) 
    WICKED BLACK GIRLS (482) -> EL SANSCHA
    PL 2 (1 PP) 
    YOUNG PUMP IT UP (347) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 3  
    MOVE2INSPIRE (162) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 4  

  • Disco Formation Junior Intermediates (4)

    MINI MOVE (1017) -> LIFE DANSCENTER
    PL 1 (2 PP) 
    YOUNG TENNESSEE TEENS (1220) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2 (1 PP) 
    DANCE MANIA (1076) -> ROSE DE LEYN
    PL 3  
    YOUNG DANCE EDITION (1376) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4  

  • Disco Formation Junior Advance (1)

    DANCE EDITION VOL. 2 (214) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 1  

  • Disco Formation Adult Beginners (4)

    PUMP IT UP (671) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 1 (2 PP) 
    MOVE2EXPRESS (658) -> MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 2 (1 PP) 
    YOUNG DANCE FORCE (261) -> RAMON
    PL 3  
    BE QUARTZ (526) -> BE DANCER ACADEMY
    PL 4  

  • Disco Formation Adult Intermediates (2)

    OVERDRIVE (1061) -> ROSE DE LEYN
    Cancel 
    YOUNG TENNESSEE (670) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1 (1 PP) 

  • Disco Formation Adult Advance (3)

    OVERDRIVE (1061) -> ROSE DE LEYN
    Cancel 
    TENNESSEE (663) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    BLACK SPIRIT (864) -> LIFE DANSCENTER
    PL 2  

  • Disco formation Adult +24 (0)

  • Disco Formation Adults 2 (1)

    "THE LADIES" (624) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  

  • Freestyle Disco Solo Juniors (2)

    SZUMOWSKA JULIA (1036) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    DÜLL DURSIN YULIA (605) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  

  • Freestyle Disco Solo Adults (2)

    MEEUW KAYLEY (24) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    LEGRAND SHAUNI (210) -> DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2  

  • Start to dance solo Children (28)

    NUYTEN RENÉE (142) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 1  
    DEVEY ANAÏS (410) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  
    LAMERANT MAËLYSE (385) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2  
    TILLIE JARA (463) -> LIFE DANSCENTER
    PL 4  
    VAN HOORDE AMY-JUNE (403) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 5  
    CROUBELS CAITLIN (263) -> LIFE DANSCENTER
    PL 6  
    VANDENHEEDE RUBE (249) -> LIFE DANSCENTER
    PL 7  
    DEVRIESE AMBER (112) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    8 : 1/2 final  
    PIERPONT YANA (465) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    8 : 1/2 final  
    VANDENBERGHE LORE (392) -> RAMON
    8 : 1/2 final  
    VANNESTE AMELIE (175) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    8 : 1/2 final  
    VLAMINCK ELLA (458) -> LIFE DANSCENTER
    8 : 1/2 final  
    KNOCKAERT FEBE (394) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    13 : 1/2 final  
    DE BRABANDERE LOUIS (264) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    14 : 1/2 final  
    LAMBRECHT JOS (342) -> RAMON
    14 : 1/2 final  
    DEVOOGHT ISALINE (1334) -> RAMON
    16 : 1/4 final  
    HEMERYCK RANI (326) -> RAMON
    17 : 1/4 final  
    ROOSE JULIE (181) -> LIFE DANSCENTER
    17 : 1/4 final  
    VAN DE WATER LIZE (411) -> RAMON
    17 : 1/4 final  
    LOGGHE ZITA (358) -> RAMON
    20 : 1/4 final  
    VERMEYEN ELLA (428) -> RAMON
    20 : 1/4 final  
    CLEVERS LIZE (608) -> RAMON
    22 : 1/4 final  
    DEPLANCKE ANOUK (190) -> LIFE DANSCENTER
    22 : 1/4 final  
    HOBUS WIEBE (328) -> RAMON
    22 : 1/4 final  
    LUCAS SHAUNI (476) -> DANSSCHOOL DANCE SPACE
    22 : 1/4 final  
    TANGHE LENTE (383) -> RAMON
    22 : 1/4 final  
    VAN HOORDE ANNA-NOOR (405) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    22 : 1/4 final  
    VANHULLE MAURE (422) -> RAMON
    22 : 1/4 final  

  • Start to dance solo Junior (19)

    DELRUE ALYSSA (395) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    VOSSEN LILLY (434) -> RAMON
    PL 1  
    ZECHMEISTER GLORIA (587) -> RAMON
    PL 2  
    DENOLF STELLA (716) -> RAMON
    PL 3  
    DEEREN ALEXIA (852) -> RAMON
    PL 4  
    SIERENS AXENNE (298) -> RAMON
    PL 5  
    CLEVERS TIBO (610) -> RAMON
    6 : 1/2 final  
    SEYS LENTHEL (758) -> RAMON
    6 : 1/2 final  
    VAN THUYNE AUDRIQUE (464) -> DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    6 : 1/2 final  
    D'HONDT LORE (318) -> RAMON
    9 : 1/2 final  
    HINDERICKX RINOA (666) -> RAMON
    9 : 1/2 final  
    HEMERYCK ZOË (260) -> RAMON
    11 : 1/2 final  
    PATTYN MARGAUX (374) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    11 : 1/2 final  
    LOPEZ NOÉMIE (262) -> RAMON
    13 : 1/4 final  
    TRAMASEUR HANNAH-MAITHE (588) -> RAMON
    14 : 1/4 final  
    VERSTRAETE ZOË (302) -> RAMON
    15 : 1/4 final  
    BURGRAEVE JULIE (439) -> RAMON
    16 : 1/4 final  
    DE BRUYCKER LUNA (473) -> RAMON
    16 : 1/4 final  
    HAEYEN JULIE (877) -> RAMON
    16 : 1/4 final  

  • Start to dance solo Adult (3)

    CUVELIER SHAKIRA (381) -> DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    BENGRINE SOFIE (412) -> LIFE DANSCENTER
    PL 2  
    MIKHELI REGINA (697) -> RAMON
    PL 3  

  • Street Dance Show Small Group Children (0)

  • Street Dance Show Small Group Junior (0)

  • Street Dance Show Small Group Adult (0)

  • Street Dance Show Small Group Adult 2 (0)

  • Street Dance Show formation Children (0)

  • Street Dance Show formation Junior (0)

  • Street Dance Show formation Adult (0)

  • Street Dance Show formation Adult 2 (0)

Beveiligde club/school pagina

 

Indien de club/school nog geen account bezit kan deze hier onder aangevraagd worden Na bevestiging van het secretariaat kan u aanmelden en inschrijvingen uitvoeren.

Vloer A

09:30
Deuren open/portes ouvertes
11:00
Voorstelling jury
11:05
Disco Solo Junior Beginners
1/8 finale
11:12
Disco Solo Adult Intermediate
1/2 finale
11:15
Disco Solo Junior Beginners
Herkansing
11:18
Disco Solo Adult Intermediate
Herkansing
11:20
Disco Solo Adult Beginners
General look
11:21
Disco Solo Junior Beginners
1/4 finale
11:26
Disco Solo Adult Advanced Girls
General look
11:27
Disco Solo Junior Beginners
1/2 finale
11:35
Disco Solo Adult Beginners
Finale
11:41
Disco Solo Junior Beginners
Finale
11:47
Disco Solo Adult Intermediate
Finale
11:53
Disco Solo Adult Advanced Girls
Finale
12:30
Disco Duo Junior Beginners
1/2 finale
12:35
Disco Duo Children Beginners
General look
12:36
Disco Duo Junior Beginners
Herkansing
12:39
Disco Duo Junior Advanced
General look
12:41
Disco Duo Adult Intermediate
General look
12:45
Disco Duo Children Beginners
Finale
12:46
Disco Duo Junior Beginners
Finale
12:52
Disco Duo Adult Intermediate
Finale
12:54
Disco duo Adults 24+
General look
12:55
Disco Duo Junior Advanced
Walk over
13:20
Freestyle Disco Solo Juniors
General look
13:22
Freestyle Disco Solo Adutls
General look
13:23
Freestyle Disco Solo Juniors
Walk over
13:26
Freestyle Disco Solo Adutls
Finale
13:40
Start to Dance Children
1/4 finale
13:42
Start to Dance Juniors
1/4 finale
13:43
Start to Dance Children
Herkansing
13:45
Start to Dance Juniors
Herkansing
13:46
Start to Dance Children
1/2 finale
13:49
Start to Dance Juniors
1/2 finale
13:52
Start to Dance Adult
General look
13:55
Start to Dance Children
Finale
13:57
Start to Dance Juniors
Finale
13:58
Start to Dance Adult
Finale
14:00
Prijsuitreiking
15:15
Disco Small Group Children
General look
15:18
Disco Small Group Junior
General look
15:26
Disco Small Group Adult
General look
15:35
Disco Small Group Children
Finale
15:39
Disco Small Group Junior
Finale
15:52
Disco Small Group Adult
Finale
16:05
Disco Formation Children Beginners
General look
16:08
Disco Formation Junior Beginners
General look
16:14
Disco Formation Adult Beginners
General look
16:25
Disco Formation Children Beginners
Finale
16:32
Disco Formation Junior Beginners
Finale
16:46
Disco Formation Adult Beginners
Finale
17:10
Disco Formation Junior Intermediate
General look
17:20
Disco Formation Adult Intermediate
Walk over
17:23
Disco Formation Junior Intermediate
Finale
17:40
Disco Formation Children Advanced
General look
17:43
Disco Formation Adult Advanced
General look
17:50
Disco Formation Adult2
Walk over
17:54
Disco Formation Children Advanced
Finale
18:01
Disco Formation Junior Advanced
Walk over
18:04
Disco Formation Adult Advanced
Finale
18:15
Prijsuitreiking
19:30
Einde / Fin / End

Vloer B

09:30
Deuren open/portes ouvertes
11:00
Voorstelling jury
11:05
Disco Solo Children Beginners
1/4 finale
11:09
Disco Solo Junior Intermediate
1/2 finale
11:12
Disco Solo Junior Advanced
1/2 finale
11:15
Disco Solo Children Beginners
Herkansing
11:18
Disco Solo Junior Intermediate
Herkansing
11:21
Disco Solo Junior Advanced
Herkansing
11:23
Disco Solo Children Beginners
1/2 finale
11:26
Disco Solo Children Intermediate
General look
11:27
Disco solo Adults 24+
Finale
11:35
Disco Solo Children Beginners
Finale
11:41
Disco Solo Children Intermediate
Finale
11:43
Disco Solo Junior Intermediate
Finale
11:49
Disco solo Adults 24+
Finale
11:55
Disco Solo Children Advanced
Walk over
11:56
Disco Solo Junior Advanced
Finale
12:30
Disco Duo Adult Beginners
1/2 finale
12:34
Disco Duo Junior Intermediate
1/2 finale
12:37
Disco Duo Adult Beginners
Herkansing
12:40
Disco Duo Junior Intermediate
Herkansing
12:42
Disco Duo Adult Advanced
General look
12:45
Disco Duo Adult Beginners
Finale
12:51
Disco Duo Junior Intermediate
Finale
12:57
Disco Duo Adult Advanced
Finale