FDSF - INSCHRIJVINGEN

  • Dansers, zorg er voor dat uw aansluitingsformulier tijdig binnen is.
  • Time table terug te vinden onder kalender pagina

Clips

Charlie Puth

Clip 1: Attention (David Getta Remix)

Jason Derulo

Clip 2: If I'am lucky

:06/05/2018 -> 06/05/2018
Dancenter Time-out
Sport Vlaanderen Herentals
Vorselaarsebaan, 60
2200 Herentals
  • Disco Solo Children Beginners (28)

    BASTIAENSEN LIES (799) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    CEUPPENS KATO (800) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    LECLEIR JOSÉPHINE (1297) DANSSCHOOL DANCE SPACE
     
    NUYTS KYARA (27) DANSCENTER TIME-OUT
    Cancel 
    CARPELS LAVINIA (1237) ROSE DE LEYN
    PL 1 (3 PP) 
    DECEUNINCK ELISA (1298) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2 (3 PP) 
    BOSMANS FLEUR (1304) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 3 (3 PP) 
    BRAYE ZOË (483) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4 (3 PP) 
    VAN GESTEL RENEÉ (1213) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 5 (3 PP) 
    TAI-APIN OLIVIA (1307) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 6 (2 PP) 
    ACOU OCÉANE (1236) ROSE DE LEYN
    PL 7 (1 PP) 
    GEBOERS NINA (1215) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  
    LAFORCE LAURA (1238) ROSE DE LEYN
    8 : 1/2 final  
    RASKIN EMELYNE (1173) BE DANCER ACADEMY
    8 : 1/2 final  
    VERHERSTRAETEN FLEUR (1209) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  
    KEYSERS AMBER (1232) DANSCENTER TIME-OUT
    12 : 1/2 final  
    PIETERS NORA (379) EL SANSCHA
    13 : 1/4 final  
    VANWELSENAERS JENTE (268) EL SANSCHA
    13 : 1/4 final  
    BOSTYN KATOO (626) EL SANSCHA
    15 : 1/4 final  
    LIBBRECHT SOFIE (1046) EL SANSCHA
    15 : 1/4 final  
    VANOVERSTRAETE DONOVAN (432) EL SANSCHA
    15 : 1/4 final  
    CATTEEUW FRAN (1177) EL SANSCHA
    18 : 1/4 final  
    CORDY CAMILLE (380) EL SANSCHA
    18 : 1/4 final  
    CORDY ESTEE (269) EL SANSCHA
    18 : 1/4 final  
    HUBRICHTS JOLIEN (1309) DANSSPORT VLAANDEREN
    18 : 1/4 final  
    PEETERS LORE (1274) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    18 : 1/4 final  
    VANHEVEL MAUD (484) EL SANSCHA
    18 : 1/4 final  
    WULSTECKE HAILEY (440) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    18 : 1/4 final  

  • Disco Solo Children Intermediates (17)

    VOS FEBE (316) DANSCENTER TIME-OUT
    Cancel 
    PEETERS MAÏTE (459) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 1 (3 PP) 
    CASTELEIN MANON (274) LIFE DANSCENTER
    PL 2 (3 PP) 
    VERBOVEN LOTTE (824) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 3 (3 PP) 
    VANDER MEIREN ZYARA (1075) LIFE DANSCENTER
    PL 4 (2 PP) 
    BASTIAENSEN LIES (799) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 5 (1 PP) 
    GARREYN ALEXIA (1130) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 6  
    NUYTS KYARA (27) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 7  
    BUTTAFOCO JULIA (523) BE DANCER ACADEMY
    PL 8  
    BOUDREZ AMBER (1321) DANSSPORT VLAANDEREN
    9 : 1/2 final  
    VERKOELEN AMAURY (115) LIFE DANSCENTER
    9 : 1/2 final  
    MASSCHELEIN TARJA (169) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    11 : 1/2 final  
    CAES DJUNE (341) DANSSPORT VLAANDEREN
    12 : 1/4 final  
    PLAMONT LILLY (565) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    12 : 1/4 final  
    THEUNINCK LORE (1319) DANSSPORT VLAANDEREN
    12 : 1/4 final  
    CEUPPENS KATO (800) DANSSPORT VLAANDEREN
    15 : 1/4 final  
    GILIS DIENE (942) DANSSPORT VLAANDEREN
    15 : 1/4 final  

  • Disco Solo Children Advance (2)

    VOS FEBE (316) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 1  
    GABRIEL JULIA (751) BE DANCER ACADEMY
    PL 2  

  • Disco Solo Junior Beginners (37)

    DAVID AMAURY (193) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    DEVRIESE ELLE (136) ROSE DE LEYN
    Cancel 
    EECKHOUT BRITNEY (1322) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    FIERENS AIMY (61) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    GOEGEBEUR JOSEPHINE (438) ROSE DE LEYN
    Cancel 
    VAN BELLEGHEM LUNE (513) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    VANHIE ESTHER (1000) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    VAN CAMMEREN NILS (1293) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 1 (3 PP) 
    SCHAEKEN FIEN (749) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 2 (3 PP) 
    SAS STIEN (18) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 3 (3 PP) 
    VERPOORT PEARL (768) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4 (3 PP) 
    FIERENS AMBER (709) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 5 (3 PP) 
    POTTIER ADRIANA (827) BE DANCER ACADEMY
    PL 6 (2 PP) 
    HEYLEN MILA (1231) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 7 (1 PP) 
    LEPOUTTERE MAXIME (1323) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 8  
    BRANCKAERTS LOTTE (19) DANSCENTER TIME-OUT
    9 : 1/2 final  
    HERMAN FLOOR (580) EL SANSCHA
    9 : 1/2 final  
    LIBBRECHT TINE (206) EL SANSCHA
    9 : 1/2 final  
    CASIER LIEZE (726) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    12 : 1/2 final  
    HERMANS KAYA (1043) DANSCENTER TIME-OUT
    12 : 1/2 final  
    CAEL CAITHLYN (734) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    14 : 1/4 final  
    DESMADRYL BEAU (359) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    14 : 1/4 final  
    FENS BO (945) DANSCENTER TIME-OUT
    14 : 1/4 final  
    NUYTS LIENE (1195) DANSSPORT VLAANDEREN
    14 : 1/4 final  
    OST TAMMIN (809) DANSCENTER TIME-OUT
    14 : 1/4 final  
    VERCAEMST AUDREY (573) ROSE DE LEYN
    14 : 1/4 final  
    LIEVENS MEREL (746) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    20 : 1/4 final  
    VERVIER ELISE (1289) BE DANCER ACADEMY
    20 : 1/4 final  
    KEMPS GITTE (1211) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    22 : 1/8 final  
    VANSTEELANDT LISE (732) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    22 : 1/8 final  
    BASTIAENSEN SAAR (831) DANSSPORT VLAANDEREN
    24 : 1/8 final  
    BERGHMANS ENYA (553) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    24 : 1/8 final  
    DYCK ELINE (1163) DANSCENTER TIME-OUT
    24 : 1/8 final  
    HERREMAN CAITLIN (838) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    24 : 1/8 final  
    REGELBRUGGE CHLOË (500) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    28 : 1/8 final  
    VANDENBRUWAENE FEMKE (390) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    28 : 1/8 final  
    VERHEYE ILONA (883) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    28 : 1/8 final  

  • Disco Solo Junior Intermediates (23)

    DELCHAMBRE CÉLENE (718) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    GEBRUERS LISSE (315) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    SZUMOWSKA JULIA (1036) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1 (3 PP) 
    GEERTS FRAN (199) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 2 (3 PP) 
    HELSEN RENINCA (17) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 3 (3 PP) 
    DEVRIESE ELLE (136) ROSE DE LEYN
    PL 4 (3 PP) 
    LEJEUNE SOPHIE (534) BE DANCER ACADEMY
    PL 5 (2 PP) 
    SERENO GUERRA LYSSA (89) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 6 (1 PP) 
    GOEGEBEUR JOSEPHINE (438) ROSE DE LEYN
    PL 7  
    CRAMERS ZENI (738) DANSSPORT VLAANDEREN
    8 : 1/2 final  
    ENNEKENS ROMI (739) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  
    SRUMSIRI ROMY (1306) DANSSPORT VLAANDEREN
    8 : 1/2 final  
    VRIJDAG MANON (387) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  
    VANDERBEKE ZITA (644) DANSSPORT VLAANDEREN
    12 : 1/2 final  
    DE MILDE FLEUR (725) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    13 : 1/4 final  
    DEPOORTER NOOR (969) RAMON
    13 : 1/4 final  
    GARREYN GWENNAËLLE (733) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    13 : 1/4 final  
    NORMAN SOIKE (767) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    13 : 1/4 final  
    VANHOUTTE ELOÏSE (320) EL SANSCHA
    13 : 1/4 final  
    DE SCHAEPMEESTER JULIE (163) EL SANSCHA
    18 : 1/4 final  
    DEVROME LUNE (890) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    18 : 1/4 final  
    EECKHOUT BRITNEY (1322) DANSSPORT VLAANDEREN
    18 : 1/4 final  
    VAN ROLLEGHEM YUMI (227) ROSE DE LEYN
    18 : 1/4 final  

  • Disco Solo Junior Advance (9)

    VANHOUTTE ELOÏSE (320) EL SANSCHA
    Cancel 
    DÜLL DURSIN YULIA (605) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    GOOVAERTS FEMKE (201) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2  
    VERKEST LANA (408) LIFE DANSCENTER
    PL 3  
    DESMADRYL LAÏKIN (609) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4  
    SEYS JASMIEN (956) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 5  
    HENDRICK ELISA (324) BE DANCER ACADEMY
    PL 6  
    MALFAIT TABITA (135) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 7  
    HEYLEN STIEN (388) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  

  • Disco Solo Adults Beginners (19)

    BERTIER ANAÏS (694) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    GEERTS MULAN (1100) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    EELEN LENNIE (376) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 1 (3 PP) 
    CAIGNIE JESSIE (940) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2 (3 PP) 
    SABBE OPHÉLIE (145) ROSE DE LEYN
    PL 3 (3 PP) 
    AERTS MAIKE (213) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 4 (2 PP) 
    EELEN ZAHRA (20) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 5 (1 PP) 
    BLOCKX BO (1227) DANSSPORT VLAANDEREN
    6 : 1/2 final  
    LEGROS CHARLOTTE (974) BE DANCER ACADEMY
    6 : 1/2 final  
    MAERTENS YACHAIRA (257) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    6 : 1/2 final  
    PAGLIARO VALENTINA (690) DANSSPORT VLAANDEREN
    6 : 1/2 final  
    RIVIERE LAYLA (1104) DANSSPORT VLAANDEREN
    6 : 1/2 final  
    VRIJDAG JULIE (108) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    6 : 1/2 final  
    DE CLERCK JILL (273) EL SANSCHA
    12 : 1/2 final  
    DESMET LAURA (1218) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    13 : 1/4 final  
    MESTDAGH JAMIE (486) RAMON
    13 : 1/4 final  
    FENS JINTHE (807) DANSCENTER TIME-OUT
    15 : 1/4 final  
    LAENEN MANON (1337) DANSCENTER TIME-OUT
    15 : 1/4 final  
    WALLSTROEM LUCIE (1180) BE DANCER ACADEMY
    15 : 1/4 final  

  • Disco Solo Adults Intermediates (13)

    BLANCKE BRITT (353) RAMON
    Cancel 
    GEERTS MULAN (1100) DANSSPORT VLAANDEREN
     
    VANDEVYVER KORE (789) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 1 (3 PP) 
    VANDEVELDE INDIRA (223) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2 (3 PP) 
    WILLAERT CAMILLE (1159) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3 (2 PP) 
    HOMMEZ SHANIA (208) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4 (1 PP) 
    VERPOORT HEAVENLY (481) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 5  
    DE WULF KIRAYA (275) ROSE DE LEYN
    6 : 1/2 final  
    FRANCOIS MARGAUX (225) BE DANCER ACADEMY
    6 : 1/2 final  
    WOUTERS JILLY (355) DANSSPORT VLAANDEREN
    6 : 1/2 final  
    BERTIER ANAÏS (694) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    9 : 1/2 final  
    GELLYNCK INE (1183) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    9 : 1/2 final  
    SEGERS MELISSA (283) DANSSPORT VLAANDEREN
    9 : 1/2 final  

  • Disco Solo Adults Advance Girls (8)

    DEKIMPE DEBBY (521) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    Cancel 
    DUMOULIN CHLOÉ (708) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 1  
    MEEUW KAYLEY (24) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2  
    VANBECELAERE FEMKE (782) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 3  
    BLANCKE BRITT (353) RAMON
    PL 4  
    BULCKE FAYE (853) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 5  
    VEYER LIESELOTTE (932) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 6  
    LEGRAND SHAUNI (210) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 7  

  • Disco Solo Adults Advance Boys (0)

  • Disco Duo Children Beginners (11)

    BOSMANS FLEUR - CEUPPENS NOOR (1308) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    VANDER MEIREN ZYARA - VERKOELEN AMAURY (1037) LIFE DANSCENTER
    PL 1 (3 PP) 
    PEETERS NONA - VERBOVEN LOTTE (829) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2 (3 PP) 
    BASTIAENSEN LIES - HEYLEN RENSKE (826) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 3 (2 PP) 
    BEAUPREZ AMILIE - DECANCQ RACHELLE (1318) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4 (1 PP) 
    MASSCHELEIN TARJA - RIGOLLE ALEXINE (1217) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 5  
    LAMBRIX EMILY - VANSANT LENTE (1248) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 6  
    BOSTYN KATOO - PIETERS NORA (1221) EL SANSCHA
    7 : 1/2 final  
    GEBOERS NINA - VERHERSTRAETEN FLEUR (1273) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    7 : 1/2 final  
    BRAYE ZOË - VANTHOURNOUT FEMKE (729) DANSSPORT VLAANDEREN
    9 : 1/2 final  
    CATTEEUW FRAN - LIBBRECHT SOFIE (1302) EL SANSCHA
    10 : 1/2 final  

  • Disco Duo Children Advance (4)

    CAES DJUNE - PEETERS MAÏTE (276) BULDO - FDSF
    PL 1  
    BONDUWE HAILEY - DUPONT LUNA (35) LIFE DANSCENTER
    PL 2  
    VANLERBERGHE VIC - VERKEST SIENNA (398) LIFE DANSCENTER
    PL 3  
    NUYTS KYARA - SCHEYS KATINKA (14) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 4  

  • Disco Duo Junior Beginners (24)

    BERGHMANS ENYA - VRIJDAG MANON (777) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    Cancel 
    DEBAVELAERE KIRCKE - LAMBERT KIARA (731) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    HEYLEN MILA - KEYSERS AMBER (209) DANSCENTER TIME-OUT
    Cancel 
    DELCHAMBRE CÉLENE - GARREYN GWENAËLLE (1317) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1 (3 PP) 
    CEUPPENS KATO - NUYTS LIENE (1004) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2 (3 PP) 
    SCHAEKEN FIEN - THYS LENE (786) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 3 (3 PP) 
    CRAMERS ZENI - FIERENS AIMY (69) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4 (3 PP) 
    CASIER LIEZE - DE MILDE FLEUR (127) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 5 (2 PP) 
    NORMAN SOIKE - VANSTEELANDT LISE (1182) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 6 (1 PP) 
    BOUDREZ LARA - LIGNEEL LUNA (1326) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 7  
    DE VRIESE ELLE - VERCAEMST AUDREY (1239) ROSE DE LEYN
    8 : 1/2 final  
    FENS BO - OST TAMMIN (810) DANSCENTER TIME-OUT
    8 : 1/2 final  
    LANNOO LOUISE - TOUSSAINT MANON (1338) DANSSPORT VLAANDEREN
    8 : 1/2 final  
    VALCKE KYLIE - VANDENBRUWAENE FEMKE (794) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    8 : 1/2 final  
    CEUSTERS LISSE - ROODHOOFT CATHINKA (1047) DANSCENTER TIME-OUT
    12 : 1/2 final  
    DE SMET LISSE - FIERENS AMBER (724) DANSSPORT VLAANDEREN
    12 : 1/2 final  
    MATTHYS ELODIE - VAN ROOY YINTHE (11) DANSCENTER TIME-OUT
    12 : 1/2 final  
    BERGHMANS LOU - PAEPS LAURA (1223) DANSSPORT VLAANDEREN
    15 : 1/2 final  
    BOETEN YMKE - REGELBRUGGE CHLOË (282) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    16 : 1/4 final  
    CAEL CAITHLYN - HERREMAN CAITLIN (570) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    16 : 1/4 final  
    GARREYN ALEXIA - SMAZYNSKA WIKTORIA (1296) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    16 : 1/4 final  
    KEMPS GITTE - VAN GESTEL RENEÉ (1272) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    16 : 1/4 final  
    DYCK ELINE - HERMANS KAYA (1048) DANSCENTER TIME-OUT
    20 : 1/4 final  
    MEULEMEESTER EMMA - VAN DEN LANGENBERGH MAYA (1205) ROSE DE LEYN
    20 : 1/4 final  

  • Disco Duo Junior Intermediates (12)

    VANDER MEIREN ZYTHO - VERKEST LANA (784) LIFE DANSCENTER
    PL 1 (3 PP) 
    BASTIAANSENS MORAN - VAN CAMMEREN NILS (1229) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2 (3 PP) 
    CLAUS FAYE - DESMADRYL LAÏKIN (270) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3 (2 PP) 
    GUILLEMONT AMÉLIE - GUILLEMONT LOUISE (946) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4 (1 PP) 
    GHEWY MAXIME - VANHOUTTE ELOÏSE (870) EL SANSCHA
    PL 5  
    DEVROME LUNE - WICKE BRITT (1151) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    6 : 1/2 final  
    HEYLEN MILA - KEYSERS AMBER (209) DANSCENTER TIME-OUT
    6 : 1/2 final  
    MEEUS BROOKCLYNN - VAN DEN BOSSCHE HANNAH (396) LIFE DANSCENTER
    6 : 1/2 final  
    BERGHMANS ENYA - VRIJDAG MANON (777) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    9 : 1/2 final  
    BRANCKAERTS LOTTE - SAS STIEN (867) DANSCENTER TIME-OUT
    9 : 1/2 final  
    MOYAERT VICTORIA - VOESTERZONNS LUCILLE (797) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    9 : 1/2 final  
    BASTIAENSEN SAAR - HELSEN RENINCA (1014) DANSSPORT VLAANDEREN
    12 : 1/2 final  

  • Disco Duo Junior Advance (5)

    DÜLL DURSIN YULIA - SZUMOWSKA JULIA (1216) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    GOOVAERTS FEMKE - SERENO GUERRA LYSSA (361) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2  
    DEPOORTER ESTER - DEPOORTER NOOR (113) RAMON
    PL 3  
    STASSEN AXELLE - TIMMERMANS NAYHA (529) TOP1 ASBL
    PL 4  
    GEERTS FRAN - HEYLEN STIEN (775) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 5  

  • Disco Duo Adult Beginners (12)

    DEJONGHE UTI - VANHEE FEBE (71) EL SANSCHA
     
    GEERTS MULAN - SEYS JASMIEN (532) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    EELEN LENNIE - JACOPS JANA (1233) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 1 (3 PP) 
    BLOCKX BO - VANWIJNGAERDEN EVY (1228) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2 (3 PP) 
    BEVERS CARLIJN - VAN EESTER LIEN (818) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 3 (2 PP) 
    EELEN ZAHRA - VAN LOOY SHANA (310) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 3 (2 PP) 
    JACOPS KIM - LAENEN MANON (1234) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 5  
    BEYLS SHAUNI - PARMENTIER INDRA (140) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 6  
    LEGRAND SHAUNI - RIVIERE LAYLA (1051) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 7  
    ALVOET MIEKE - SEGERS MELISSA (637) DANSSPORT VLAANDEREN
    8 : 1/2 final  
    FENS JINTHE - VAN HUNSEL FLOOR (579) DANSCENTER TIME-OUT
    8 : 1/2 final  
    MOLS MAITÉ - NEVELSTEEN AMBER (778) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    8 : 1/2 final  

  • Disco Duo Adult Intermediates (3)

    DE BACKER LAIS - SMEYERS NIEN (906) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 1 (1 PP) 
    MAERTENS YACHAIRA - MESSELIS DAKOTA (237) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  
    DEGROOTE RANI - LONGUEVILLE ARLYNN (418) RAMON
    PL 3  

  • Disco Duo Adults Advance (3)

    BULCKE FAYE - WILLAERT CAMILLE (433) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 1  
    MALFAIT TABITA - VANBECELAERE FEMKE (132) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2  
    DEKIMPE DEBBY - VEYER LIESELOTTE (597) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 3  

  • Disco Small Group Children (4)

    LITTLE MIXERS (825) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 1  
    ASTRO-KIDS (1125) EL SANSCHA
    PL 2  
    MOVE 2 DREAM (1310) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 3  
    LOLLIPOPS (1325) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4  

  • Disco Small Group Junior (6)

    D-STARS (156) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    GLAMOROUS (1357) EL SANSCHA
    PL 1  
    MOVE 2 SPARKLE (31) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 2  
    BREAK THE RULES (1280) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 3  
    UNITED ENERGY (319) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4  
    DANCE-AL (1225) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 5  

  • Disco Small Group Adults (8)

    SPEECHLESS (70) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    UNSTOPPABLE (728) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 1  
    DANCE ALL MIGHTY (650) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  
    MOVE2SHINE (29) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 3  
    ATTENTION (1285) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 4  
    FAMOUS (1166) EL SANSCHA
    PL 5  
    MOVIN'UP (764) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 6  
    " FINAL FANTASY " (68) DE SMET-CAMBY
    PL 7  

  • Disco Small Group Adult 2 (0)

  • Disco Formation Children Beginners (5)

    BE SIRIUS (659) BE DANCER ACADEMY
    PL 1 (2 PP) 
    THA KITTZ TEAM (207) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 2 (1 PP) 
    DANCE KIDS (1058) ROSE DE LEYN
    PL 3  
    DANCEPOPS (1320) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4  
    ASTROLINE (860) EL SANSCHA
    PL 5  

  • Disco Formation Children Advance - Master (2)

    FIRST LIFE (682) LIFE DANSCENTER
    PL 1  
    LITTLE DANCE EDITION (211) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  

  • Disco Formation Junior Beginners (4)

    " CONFIDENCE ! " (1165) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    THE NEXT GENERATION (668) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 1 (1 PP) 
    DANCE MANIA (1076) ROSE DE LEYN
    PL 2  
    FUSE (58) LIFE DANSCENTER
    PL 3  

  • Disco Formation Junior Intermediates (5)

    MINI MOVE (1017) LIFE DANSCENTER
    PL 1 (2 PP) 
    YOUNG TENNESSEE TEENS (1220) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 2 (1 PP) 
    BE DIAMANDS (710) BE DANCER ACADEMY
    PL 3  
    KICKASS (1327) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4  
    YOUNG DANCE EDITION (1376) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 5  

  • Disco Formation Junior Advance (2)

    DANCE EDITION VOL. 2 (214) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 1  
    YOUNG FANTASY (491) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2  

  • Disco Formation Adult Beginners (5)

    FEARLESS (291) DANSSPORT VLAANDEREN
    Cancel 
    PUMP IT UP (671) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 1 (2 PP) 
    RHYTHM NATION (808) DANSCENTER TIME-OUT
    PL 2 (1 PP) 
    MOVE2EXPRESS (658) MAKE YOUR MOVE DANCE COMPANY
    PL 3  
    UNITED (1085) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 4  

  • Disco Formation Adult Intermediates (2)

    OVERDRIVE (1061) ROSE DE LEYN
    PL 1 (1 PP) 
    DISCOVERY (752) DURSIN'S DANSCENTER - KORTRIJK
    PL 2  

  • Disco Formation Adult Advance (3)

    TENNESSEE (663) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    BLACK SPIRIT (864) LIFE DANSCENTER
    PL 2  
    MAGIC (967) LIFE DANSCENTER
    PL 3  

  • Disco Formation Adults 2 (2)

    SECOND LIFE (1090) LIFE DANSCENTER
    PL 1  
    SQUADRA DORATA (1142) DANSSCHOOL DANCE SPACE
    PL 2  

  • Freestyle Disco Solo Juniors (1)

    DÜLL DURSIN YULIA (605) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  

  • Freestyle Disco Solo Adults (2)

    MEEUW KAYLEY (24) DANSCENTER DURSIN - IEPER
    PL 1  
    LEGRAND SHAUNI (210) DANSSPORT VLAANDEREN
    PL 2  

  • Start to dance solo Children (3)

    CLOSSET CASSIE (1278) BE DANCER ACADEMY
    PL 1  
    DEMAN VICTOR (1271) LIFE DANSCENTER
    PL 2  
    HOMMEZ FLEUR (1316) EL SANSCHA
    PL 3  

  • Start to dance solo Junior (0)

  • Start to dance solo Adult (0)

  • Street Dance Show Small Group Children (0)

  • Street Dance Show Small Group Junior (0)

  • Street Dance Show Small Group Adult (0)

  • Street Dance Show Small Group Adult 2 (0)

  • Street Dance Show formation Children (0)

  • Street Dance Show formation Junior (0)

  • Street Dance Show formation Adult (0)

  • Street Dance Show formation Adult 2 (0)

Beveiligde club/school pagina

 

Indien de club/school nog geen account bezit kan deze hier onder aangevraagd worden Na bevestiging van het secretariaat kan u aanmelden en inschrijvingen uitvoeren.