Inschrijvingen / Entry form

:28/04/2019
Van Durme Gudrun
Dursin Extra Time (Gulden sporen cup)
Sint denijsestraat, 101 b
8500 Kortrijk
+ Prof
+ Formaties
www.buldo.be/guldensporencup

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:Afgesloten

  • AGT Couples Rising Star (3)

  • AGT Couples Professionals (0)

  • Bachata Couples (2)

  • Ballroom Couples Youth -14 (1)

  • Ballroom Couples Youth -16 (2)

  • Ballroom Couples -30 Start to Dance (1)

  • Ballroom Couples -30 Pre-Amateur (8)

  • Ballroom Couples -30 Amateur (0)

  • Ballroom Couples MasterClass (6)

  • Ballroom Couples Professionals (1)

  • Ballroom Couples +30 Start to Dance (2)

  • Ballroom Couples +30 Pre-Amateur (11)

  • Ballroom Couples +30 Amateur (9)

  • Ballroom Couples +30 MasterClass (8)

  • Ballroom Couples +40 MasterClass (9)

  • Ballroom Couples +50 MasterClass (13)

  • Ballroom Couples +60 MasterClass (10)

  • Standaard formation (1)

  • Latin Couples Youth -14 (1)

  • Latin Couples Youth -16 (4)

  • Latin Couples -30 Start to Dance (5)

  • Latin Couples -30 Pre-Amateur (5)

  • Latin Couples -30 Amateur (5)

  • Latin Couples MasterClass (2)

  • Latin Couples Professionals (1)

  • Latin Couples +30 Start to Dance (2)

  • Latin Couples +30 Pre-Amateur (7)

  • Latin Couples +30 Amateur (6)

  • Latin Couples +30 MasterClass (2)

  • Latin Couples +40 MasterClass (7)

  • Latin formation (1)

  • Latin ShowDance Couples Professionals (1)

  • Merengue Couples (0)

  • Salsa Couples Rising Star (3)

  • Salsa Couples Professionals (0)

  • Ohter Dance formation (0)

  • Swing Couples Rising Star (4)


Vloer A

10:00
deuren publiek
11:00
Pre-amateur +30 Ballr
Sel
11:06
Youth -16 Ballr
GL
11:12
Startt-to-Dance -30/+30 Ballr
GL
11:16
Formation Latin
GL
11:23
Pauze
11:28
Youth -16 Ballr
FIN
11:34
Pre-amateur +30 Poule B Ballr
FIN
11:40
Pre-amateur +30 Poule A Ballr
FIN
11:46
Startt-to-Dance -30/+30 Ballr
FIN
11:50
Pre-amateur -30 Ballr
Sel
11:56
Amateur +30 Ballr
1/2F
12:04
Formation Latin
FIN
12:11
Pauze
12:16
Amateur +30 Ballr
Herk
12:24
Pre-amateur -30 Poule B Ballr
FIN
12:30
Pre-amateur -30 Poule A Ballr
FIN
12:36
Amateur +30 Ballr
FIN
12:44
Pauze
12:54
Youth -16 Latin
GL
13:00
Start-to-Dance -30/+30 Latin
GL
13:04
Pre-amateur +30 Latin
GL
13:10
Pre-amateur -30 Latin
GL
13:16
Formation Ballr
GL
13:23
Pauze
13:28
Youth -16 Latin
FIN
13:34
Start-to-Dance -30/+30 Latin
FIN
13:38
Pre-amateur +30 Latin
FIN
13:44
Pre-amateur -30 Latin
FIN
13:50
Masterclass +50 Ballr
1/2 F
14:08
Amateur -30 Latin
GL
14:16
Amateur +30 Latin
GL
14:24
Pauze
14:29
Masterclass +50 Ballr
Herk
14:39
Formation Ballr
FIN
14:46
Amateur -30 Latin
FIN
14:54
Amateur +30 Latin
FIN
15:02
Masterclass +50 Ballr
FIN
15:12
Pauze + Prijsuitreiking / Prix Std, Pre-am, amat, youth, Formaties, MC +50
15:52
Masterclass +60 Ballr
1/2
16:10
Masterclass +30 Ballr
GL
16:20
Masterclass +30 Latin
GL
16:30
Masterclass +60 Ballr
Herk
16:40
Pauze
16:45
Masterclass +30 Ballr
FIN
16:55
Masterclass +30 Latin
FIN
17:05
Masterclass +60 Ballr
FIN
17:15
Pauze
17:25
Masterclass +40 Ballr
1/2 F
17:35
Rising star Arg. Ta AT
GL
17:37
Rising star Bachata BA
GL
17:39
Rising star Salsa Salsa
GL
17:41
Rising star Swing Swing
GL
17:43
Masterclass +40 Ballr
Herk
17:53
Rising star Arg. Ta AT
FIN
17:55
Rising star Bachata BA
FIN
17:57
Rising star Salsa Salsa
FIN
17:59
Rising star Swing Swing
GL
18:01
Masterclass Ballr
GL
18:11
Masterclass +40 Ballr
FIN
18:21
Masterclass Latin
GL
18:31
Pauze
18:41
Masterclass Latin
GL
18:51
Masterclass +40 Latin
GL
19:01
Masterclass Ballr
FIN
19:11
Prof Showdance Latin
FIN
19:17
Masterclass Latin
GL
19:27
Masterclass +40 Latin
GL
19:37
Pauze
19:42
Prof Ballr
FIN
19:52
Prof Latin
FIN
20:02
Pauze + Prijsuitreiking / Prix
20:32
Einde