MENU

Inschrijvingen / Entry form

: 28/10/2017 -> 28/10/2017
Araguez
ArraDance (Araguez)
Rue des Nutons 291
6060 Gilly (Charleroi)
+ Prof
+ Formaties

    AGT Couples Rising Star (2)

     1 Touzghar Larsen - Jiminez Dolores (42)  PL 1
     2 Pilette Eric - Drappa Rosa (35)  PL 2

    Ballroom Couples -30 Start to Dance (1)

     1 Perceval Francq - Perceval Justine (21)  PL 1 (1 PP)

    Ballroom Couples -30 Pre-Amateur (2)

     web registration  Claeys Wout - De Smedt Anke (-)  
     1 De Bruyn Robbe - Olyslaeghers Sarah (16)  PL 1 (1 PP)

    Ballroom Couples -30 Amateur (1)

     1 Jacobs Dimitri - Quatretemps Marjan (25)  PL 1 (1 PP)

    Ballroom Couples -30 MasterClass (3)

     1 MENCHINI Ange & VASALLO Nadège (30)  PL 1
     2 De Roo Bert - Sterck Silke (17)  PL 2
     3 Delsard Cédric - Engels Cathy (19)  PL 3

    Ballroom Couples +30 Start to Dance (1)

     1 Pilette Eric - Drappa Rosa (35)  PL 1 (1 PP)

    Ballroom Couples +30 Pre-Amateur (8)

     web registration  De Saeger Pieter - Moorkens Ann (-)  
     1 Das Peter - Daenen Suzy (15)  PL 1 (3 PP)
     2 Paquet Frederic - Paquet Marie-pierre (33)  PL 2 (2 PP)
     3 Menchini Patrick - Toussaint Renée (31)  PL 3 (1 PP)
     4 Fievez Benoit - Bentz Yasmin (20)  PL 4
     5 Sobol Jean-louis - Degant Jackie (53)  PL 5
     6 Gyssels Herman - Patteet Gina (24)  PL 6
     7 Touzghar Larsen - Jiminez Dolores (42)  PL 7

    Ballroom Couples +30 Amateur (3)

     1 Jacobs Philip - Molenburch Arlette (26)  PL 1 (1 PP)
     2 Van Vooren Danny - Dergeloo Ann (52)  PL 2
     3 Van Severen Rudy - Couvreur Kathleen (48)  PL 3

    Ballroom Couples +30 MasterClass (2)

     1 Roggeman Thomas - Spaenjers Annik (36)  PL 1
     2 Gaborit Frederic & gaborit Muriel (22)  PL 2

    Ballroom Couples +40 MasterClass (7)

     1 Roggeman Thomas - Spaenjers Annik (36)  PL 1
     2 Tenret Ben - Dreze Noëlla (40)  PL 2
     3 Abraham Nicolas - Simons Delphine (11)  PL 3
     4 Timmermans Marc - Saenen Marleen (41)  PL 4
     5 Boudet Jean-baptiste - Kohler Jadwiga (12)  PL 5
     6 Gaborit Frederic & gaborit Muriel (22)  PL 6
     7 LEROY Dominique & LEROY Pascaline (28)  PL 7

    Ballroom Couples +50 MasterClass (5)

     1 Marquaille Jean-yves - Cloart Maryse (29)  PL 1
     2 Timmermans Marc - Saenen Marleen (41)  PL 2
     3 Paridaens Pascal - Roan Martine (34)  PL 3
     4 LEROY Dominique & LEROY Pascaline (28)  PL 4
     5 Gutierrez Manuel - Istace Angelique (23)  PL 5

    Ballroom Couples +60 MasterClass (2)

     web registration  Ver Berne Ludo - Van Praag Vera (-)  
     1 Smits Gust - Vandervorst Josy (39)  PL 1

    Latin Couples -14 (1)

     web registration  Moerman Maxim - Düll Dursin Yulia (-)  

    Latin Couples -16 (3)

     web registration  Carpels Nathan - Haelemeersch Lone (-)  
     web registration  Carpels Nathan - Haelemeersch Lone (-)  
     1 Moerman Maxim - Düll Dursin Yulia (32)  PL 1

    Latin Couples -30 Start to Dance (1)

     1 Perceval Francq - Perceval Justine (21)  PL 1 (1 PP)

    Latin Couples -30 Pre-Amateur (7)

     web registration  Carpels Nathan - Haelemeersch Lone (-)  
     web registration  Carpels Nathan - Haelemeersch Lone (-)  
     web registration  Claeys Wout - De Smedt Anke (13)  
     1 Van Genck Filip - Das Karen (49)  PL 1 (2 PP)
     2 Lambert Diederick - Poppe Marleen (27)  PL 2 (1 PP)
     3 Moerman Maxim - Düll Dursin Yulia (32)  PL 3
     4 Vandamme Marco - Hendrix Sofie (45)  PL 4

    Latin Couples -30 Amateur (3)

     1 Lauwereys Jonas - Bechtel Maëlys (54)  PL 1 (1 PP)
     2 Vervloet Nordin - Cools Evy (51)  PL 2
     3 De Bruyn Robbe - Olyslaeghers Sarah (16)  PL 3

    Latin Couples Professionals (1)

     1 SCHABON Angelo & SCHOENMAKERS Leen (7)  PL 1

    Latin Couples +30 Start to Dance (1)

     1 Pilette Eric - Drappa Rosa (35)  PL 1 (1 PP)

    Latin Couples +30 Pre-Amateur (3)

     web registration  De Saeger Pieter - Moorkens Ann (-)  
     1 Fievez Benoit - Bentz Yasmin (20)  PL 1 (1 PP)
     2 Sobol Jean-louis - Degant Jackie (53)  PL 2

    Latin Couples +30 Amateur (3)

     1 Van Hoof Steven - Ramaekers Lara (47)  PL 1 (1 PP)
     2 Fievez Benoit - Bentz Yasmin (20)  PL 2
     3 Van Severen Rudy - Couvreur Kathleen (48)  PL 3

    Latin Couples +30 MasterClass (2)

     1 Vande Kerkhove Wesley - Haesebroek Stefanie (44)  PL 1
     2 Gaborit Frederic & gaborit Muriel (22)  PL 2

    Latin Couples +40 MasterClass (4)

     web registration  Van Vooren Danny - Dergeloo Ann (-)  
     1 Abraham Nicolas - Simons Delphine (11)  PL 1
     2 Gaborit Frederic & gaborit Muriel (22)  PL 2
     3 LEROY Dominique & LEROY Pascaline (28)  PL 3

    Latin formation (2)

     1 Dance Fusion (10)  PL 1
     2 IE.KO Latin Formation (9)  PL 2

    Latin ShowDance Couples Professionals (1)

     1 SCHABON Angelo & SCHOENMAKERS Leen (7)  PL 1

    Ohter Dance formation (1)

     1 DSC DANCE CONNECTION (8)  PL 1

    Swing Couples Rising Star (2)

     1 Romeyns Franky - Romeyns Paulien (37)  PL 1
     2 Touzghar Larsen - Jiminez Dolores (42)  PL 2

secretariaat

Dhr. Eddy Arbyn,

Mandenmakerstraat 10, 9100 Sint Niklaas.

Tel. +32 3 778 00 91

Email: eddy.arbyn@gmail.com

Contact