MENU

Inschrijvingen / Entry form

: 04/11/2017 -> 04/11/2017
Arman Eranosjan en Leila Akcelik
Retiese Feesthallen
Turnhoutsebaan 23
2470 Retie

    Ballroom Couples -30 Pre-Amateur (4)

     1 Claeys Wout - De Smedt Anke (11)  PL 1 (2 PP)
     2 Vaganée Koen - Maes Sarah (40)  PL 2 (1 PP)
     3 De Bruyn Robbe - Olyslaeghers Sarah (13)  PL 3
     4 De Schepper Tom - Suykerbuyk Laura (15)  PL 4

    Ballroom Couples -30 Amateur (2)

     web registration  Jacobs Dimitri - Quatretemps Marjan (-)  
     1 Willems Kim - Rohart Elly (57)  PL 1 (1 PP)

    Ballroom Couples -30 MasterClass (2)

     1 Hector Peter - Vos Annouk (20)  PL 1
     2 De Roo Bert - Sterck Silke (14)  PL 2

    Ballroom Couples +30 Pre-Amateur (9)

     web registration  Belooussov Iouri - Belousova Irina (-)  
     1 Das Peter - Daenen Suzy (12)  PL 1
     1 DOBROVOLSKIY Aleksandr & DOBROVOLSKAYA Elena (17)  PL 1 (2 PP)
     2 Sobol Jean-louis - Degant Jackie (37)  PL 2
     2 Vanraes Geert - Staut Leen (52)  PL 2 (1 PP)
     3 Chapelle Rudy - Scarpini Maria-christina (10)  PL 3
     3 Fievez Benoit - Bentz Yasmin (18)  PL 3
     4 Van Aelst Christiaan - Haeseldonckx Danielle (60)  PL 4
     4 Wouters Kris - Buysse Hilde (59)  PL 4

    Ballroom Couples +30 Amateur (7)

     web registration  Van Vooren Danny - Dergeloo Ann (-)  
     1 Jacobs Philip - Molenburch Arlette (22)  PL 1 (3 PP)
     2 Witvrouwen Geert - Van De Kerckhof Els (58)  PL 2 (2 PP)
     3 Franssens Edwin - Erna Carine (19)  PL 3 (1 PP)
     4 Jude Didier - Van De Merlen Patty (23)  PL 4
     5 Verstraeten Luc - Van Havere Chris (54)  PL 5
     6 Masset Filip - Masset Myriam (28)  PL 6

    Ballroom Couples +30 MasterClass (4)

     1 Roggeman Thomas - Spaenjers Annik (33)  PL 1
     2 Rombouts Sven - Verstrepen Kristel (34)  PL 2
     3 STAES Yve & AUROUSSEAU Ilse (38)  PL 3
     4 Wijnendaele Guy - Wijnendaele Shaary (56)  PL 4

    Ballroom Couples +40 MasterClass (8)

     web registration  VAN MENGSEL Bart & VEREYCKEN Elly (-)  
     1 Mueller Frank - Jacob Konstanze Kristina (31)  PL 1
     2 Roggeman Thomas - Spaenjers Annik (33)  PL 2
     3 Rombouts Sven - Verstrepen Kristel (34)  PL 3
     4 Abraham Nicolas - Simons Delphine (8)  PL 4
     5 Timmermans Marc - Saenen Marleen (39)  PL 5
     6 Lagaet Patrick - De Bel Hilde (24)  PL 6
     7 Remels Bruno - Bruch Sandra (32)  PL 7

    Ballroom Couples +50 MasterClass (6)

     1 Mueller Frank - Jacob Konstanze Kristina (31)  PL 1
     2 Van Breda Marc - Bosmans Anita (42)  PL 2
     3 Timmermans Marc - Saenen Marleen (39)  PL 3
     4 Van Acker Nelson - Fortie Christelle (41)  PL 4
     5 Servotte Herwig - Buelens Betty (36)  PL 5
     6 Remels Bruno - Bruch Sandra (32)  PL 6

    Ballroom Couples +60 MasterClass (3)

     1 Ver Berne Ludo - Van Praag Vera (53)  PL 1
     2 Van Daele Wim - Leys Chris (43)  PL 2
     3 Vandevoorde Herman - Claeys Nicole (51)  PL 3

    Latin Couples -16 (3)

     web registration  Lintermans Alexander - Todorovic Kristina (-)  
     1 Moerman Maxim - Düll Dursin Yulia (30)  PL 1
     2 Van Eyck-theunis Philipp - Van Molle Rani (62)  PL 2

    Latin Couples -30 Pre-Amateur (10)

     web registration  De Zutter Kristof - Gasparova Anna (-)  
     web registration  Kerch Henri - Surkova Valeriya (-)  
     1 Lambert Diederick - Poppe Marleen (25)  PL 1 (2 PP)
     1 Van Loon Jens - Van Thielen Caro (46)  PL 1
     2 Claeys Wout - De Smedt Anke (11)  PL 2
     2 Vandamme Marco - Hendrix Sofie (48)  PL 2 (1 PP)
     3 Van Eyck-theunis Philipp - Van Molle Rani (62)  PL 3
     3 Van Genck Filip - Das Karen (45)  PL 3
     4 De Schepper Tom - Suykerbuyk Laura (15)  PL 4
     4 Moerman Maxim - Düll Dursin Yulia (30)  PL 4

    Latin Couples -30 Amateur (3)

     web registration  Lauwereys Jonas - Bechtel Maëlys (-)  
     1 Vervloet Nordin - Cools Evy (55)  PL 1 (1 PP)
     2 De Bruyn Robbe - Olyslaeghers Sarah (13)  PL 2

    Latin Couples -30 MasterClass (3)

     web registration  Deblaton Thierry - Sleats Meaghan (-)  
     web registration  Lintermans Alexander - Todorovic Kristina (-)  
     1 Van De Velde Raf - Nys Ite (44)  PL 1

    Latin Couples +30 Pre-Amateur (7)

     web registration  De Zutter Kristof - Gasparova Anna (-)  
     1 Fievez Benoit - Bentz Yasmin (18)  PL 1 (3 PP)
     2 Belooussov Iouri - Belousova Irina (9)  PL 2 (2 PP)
     3 Servotte Herwig - Buelens Betty (36)  PL 3 (1 PP)
     4 Masset Filip - Masset Myriam (28)  PL 4
     5 Sobol Jean-louis - Degant Jackie (37)  PL 5
     6 Van Aelst Christiaan - Haeseldonckx Danielle (60)  PL 6

    Latin Couples +30 Amateur (4)

     1 Fievez Benoit - Bentz Yasmin (18)  PL 1 (2 PP)
     2 Wijnendaele Guy - Wijnendaele Shaary (56)  PL 2 (1 PP)
     3 Belooussov Iouri - Belousova Irina (9)  PL 3
     4 Jude Didier - Van De Merlen Patty (23)  PL 4

    Latin Couples +30 MasterClass (1)

     1 Vandeputte Kurt - De Couvreur Nathalie (49)  PL 1

    Latin Couples +40 MasterClass (3)

     web registration  Van Vooren Danny - Dergeloo Ann (-)  
     1 Abraham Nicolas - Simons Delphine (8)  PL 1
     2 Vandeputte Kurt - De Couvreur Nathalie (49)  PL 2

    Salsa Couples Rising Star (1)

     web registration  De Zutter Kristof - Gasparova Anna (-)  

    Swing Couples Rising Star (2)

     1 Romeyns Franky - Romeyns Paulien (35)  PL 1
     2 Vaganée Koen - Maes Sarah (40)  PL 2

secretariaat

Dhr. Eddy Arbyn,

Mandenmakerstraat 10, 9100 Sint Niklaas.

Tel. +32 3 778 00 91

Email: eddy.arbyn@gmail.com

Contact