Inschrijvingen / Entry form

naam =email =naam =email =
:28/04/2019
Van Durme Gudrun
Dursin Extra Time (Gulden sporen cup)
Sint denijsestraat, 101 b
8500 Kortrijk
+ Prof
+ Formaties
www.buldo.be/guldensporencup
Inschrijving is niet meer mogelijk door volgende mogelijk reden
  • Inschrijvingsdatum is voorbij
  • Categoriën zijn nog niet aanwezig
  • Administrator geeft de online inschrijving gedeactiveerd
  • AGT Couples Rising Star (4)

  • AGT Couples Professionals (0)

  • Bachata Couples (2)

  • Ballroom MasterClass Open (6)

  • Ballroom Professionals (1)

  • Ballroom Youth - 14 (1)

  • Ballroom Youth - 16 (2)

  • Ballroom Start to Dance - 30 (1)

  • Ballroom Pre-Amateur - 30 (9)

  • Ballroom Amateur - 30 (0)

  • Ballroom Start to Dance 30+ (2)

  • Ballroom Pre-Amateur 30+ (11)

  • Ballroom Amateur 30+ (9)

  • Ballroom MasterClass 30 + (8)

  • Ballroom MasterClass 40+ (9)

  • Ballroom MasterClass 50+ (13)

  • Ballroom MasterClass 60+ (10)

  • Ballroom formation (1)

  • Latin MasterClass Open (3)

  • Latin Professionals (1)

  • Latin Youth - 14 (1)

  • Latin Youth - 16 (5)

  • Latin Start to Dance - 30 (6)

  • Latin Pre-Amateur - 30 (6)

  • Latin Amateur - 30 (5)

  • Latin Start to Dance 30+ (2)

  • Latin Pre-Amateur 30+ (7)

  • Latin Amateur 30+ (6)

  • Latin MasterClass 30+ (2)

  • Latin MasterClass 40+ (7)

  • Latin formation (1)

  • Latin ShowDance Couples Professionals (1)

  • Merengue Couples (0)

  • Salsa Couples Rising Star (3)

  • Salsa Couples Professionals (0)

  • Ohter Dance formation (0)

  • Swing Couples Rising Star (4)

10:00
deuren publiek
11:00
Pre-amateur +30 Ballr
Sel
11:06
Youth -16 Ballr
GL
11:12
Startt-to-Dance -30/+30 Ballr
GL
11:16
Formation Latin
GL
11:23
Pauze
11:28
Youth -16 Ballr
FIN
11:34
Pre-amateur +30 Poule B Ballr
FIN
11:40
Pre-amateur +30 Poule A Ballr
FIN
11:46
Startt-to-Dance -30/+30 Ballr
FIN
11:50
Pre-amateur -30 Ballr
Sel
11:56
Amateur +30 Ballr
1/2F
12:04
Formation Latin
FIN
12:11
Pauze
12:16
Amateur +30 Ballr
Herk
12:24
Pre-amateur -30 Poule B Ballr
FIN
12:30
Pre-amateur -30 Poule A Ballr
FIN
12:36
Amateur +30 Ballr
FIN
12:44
Pauze
12:54
Youth -16 Latin
GL
13:00
Start-to-Dance -30/+30 Latin
GL
13:04
Pre-amateur +30 Latin
GL
13:10
Pre-amateur -30 Latin
GL
13:16
Formation Ballr
GL
13:23
Pauze
13:28
Youth -16 Latin
FIN
13:34
Start-to-Dance -30/+30 Latin
FIN
13:38
Pre-amateur +30 Latin
FIN
13:44
Pre-amateur -30 Latin
FIN
13:50
Masterclass +50 Ballr
1/2 F
14:08
Amateur -30 Latin
GL
14:16
Amateur +30 Latin
GL
14:24
Pauze
14:29
Masterclass +50 Ballr
Herk
14:39
Formation Ballr
FIN
14:46
Amateur -30 Latin
FIN
14:54
Amateur +30 Latin
FIN
15:02
Masterclass +50 Ballr
FIN
15:12
Pauze + Prijsuitreiking / Prix Std, Pre-am, amat, youth, Formaties, MC +50
15:52
Masterclass +60 Ballr
1/2
16:10
Masterclass +30 Ballr
GL
16:20
Masterclass +30 Latin
GL
16:30
Masterclass +60 Ballr
Herk
16:40
Pauze
16:45
Masterclass +30 Ballr
FIN
16:55
Masterclass +30 Latin
FIN
17:05
Masterclass +60 Ballr
FIN
17:15
Pauze
17:25
Masterclass +40 Ballr
1/2 F
17:35
Rising star Arg. Ta AT
GL
17:37
Rising star Bachata BA
GL
17:39
Rising star Salsa Salsa
GL
17:41
Rising star Swing Swing
GL
17:43
Masterclass +40 Ballr
Herk
17:53
Rising star Arg. Ta AT
FIN
17:55
Rising star Bachata BA
FIN
17:57
Rising star Salsa Salsa
FIN
17:59
Rising star Swing Swing
GL
18:01
Masterclass Ballr
GL
18:11
Masterclass +40 Ballr
FIN
18:21
Masterclass Latin
GL
18:31
Pauze
18:41
Masterclass Latin
GL
18:51
Masterclass +40 Latin
GL
19:01
Masterclass Ballr
FIN
19:11
Prof Showdance Latin
FIN
19:17
Masterclass Latin
GL
19:27
Masterclass +40 Latin
GL
19:37
Pauze
19:42
Prof Ballr
FIN
19:52
Prof Latin
FIN
20:02
Pauze + Prijsuitreiking / Prix
20:32
Einde