Inschrijvingen / Entry form

:16/03/2019
Araguez
AraDance (Araguez)
Rue des Nutons, 291
6060 Gilly (Charleroi)
+ prof
+ formations
  • AGT Couples Rising Star (4)

  • AGT Couples Professionals (0)

  • Bachata Couples (0)

  • Ballroom Couples Youth -14 (0)

  • Ballroom Couples Youth -16 (1)

  • Ballroom Couples -30 Start to Dance (1)

  • Ballroom Couples -30 Pre-Amateur (5)

  • Ballroom Couples -30 Amateur (1)

  • Ballroom Couples MasterClass (4)

  • Ballroom Couples Professionals (2)

  • Ballroom Couples +30 Start to Dance (0)

  • Ballroom Couples +30 Pre-Amateur (11)

  • Ballroom Couples +30 Amateur (8)

  • Ballroom Couples +30 MasterClass (5)

  • Ballroom Couples +40 MasterClass (9)

  • Ballroom Couples +50 MasterClass (9)

  • Ballroom Couples +60 MasterClass (3)

  • Standaard formation (0)

  • Latin Couples Youth -14 (0)

  • Latin Couples Youth -16 (4)

  • Latin Couples -30 Start to Dance (1)

  • Latin Couples -30 Pre-Amateur (5)

  • Latin Couples -30 Amateur (6)

  • Latin Couples MasterClass (6)

  • Latin Couples Professionals (0)

  • Latin Couples +30 Start to Dance (0)

  • Latin Couples +30 Pre-Amateur (4)

  • Latin Couples +30 Amateur (2)

  • Latin Couples +30 MasterClass (5)

  • Latin Couples +40 MasterClass (3)

  • Latin formation (1)

  • Latin ShowDance Couples Professionals (0)

  • Merengue Couples (0)

  • Salsa Couples Rising Star (1)

  • Salsa Couples Professionals (0)

  • Ohter Dance formation (0)

  • Swing Couples Rising Star (3)


Vloer A

10:00
Deuren formaties
10:45
Training formaties Dance Connection / Dance Fusio
11:30
deuren publiek
12:30
Pre-amateur +30 Ballr
Sel
12:42
Youth-16 / Std-30 Ballr
GL
12:46
Pauze
12:51
Pre-amateur -30 Ballr
GL
12:57
Pre-amateur +30 Poule B Ballr
FIN
13:03
Pre-amateur +30 Poule A Ballr
FIN
13:09
Formatie Latin
GL
13:16
Pauze
13:26
Youth-16 / Std-30 Ballr
FIN
13:30
Pre-amateur -30 Ballr
FIN
13:36
Formatie Latin
FIN
13:43
Pauze
13:53
Amateur +30 Ballr
1/2
14:01
Amateur -30 Ballr
GL
14:06
Amateur +30 Ballr
Herk
14:14
Pauze
14:24
Amateur -30 Ballr
FIN
14:29
Amateur +30 Ballr
FIN
14:37
Formatie ADV
GL
14:44
Pauze
14:54
Youth-16 / Std-30 Latin
GL
15:00
Pre-amateur +30 Latin
GL
15:06
Pre-amateur -30 Latin
GL
15:12
Formatie ADV
FIN
15:19
Pauze
15:25
Youth-16 / Std-30 Latin
FIN
15:31
Pre-amateur +30 Latin
FIN
15:37
Pre-amateur -30 Latin
FIN
15:43
Amateur +30 Latin
GL
15:51
Masterclass +40 Ballr
1/2
16:01
Amateur -30 Latin
GL
16:09
Rising star Arg.Ta. AT
GL
16:11
Rising star Swing Swing
GL
16:13
Rising star Salsa Salsa
GL
16:15
Pauze
16:25
Masterclass +40 Ballr
Herk
16:35
Amateur +30 Latin
FIN
16:43
Amateur -30 Latin
FIN
16:51
Rising star Arg.Ta. AT
FIN
16:53
Rising star Swing Swing
FIN
16:55
Rising star Salsa Salsa
FIN
16:57
Masterclass +40 Ballr
FIN
17:07
Pauze + Prijsuitreiking / Prix formatie, pre-am en am latin
17:27
Masterclass +40 Latin
GL
17:37
Masterclass +50 Ballr
1/2
17:47
Masterclass Ballr
GL
17:57
Masterclass Latin
GL
18:07
Masterclass +40 Latin
FIN
18:17
Masterclass +50 Ballr
Herk
18:27
Pauze
18:37
Masterclass +30 Ballr
GL
18:47
Masterclass +50 Ballr
FIN
18:57
Masterclass Ballr
FIN
19:07
Masterclass Latin
FIN
19:17
Masterclass +30 Ballr
FIN
19:27
Pauze
19:32
Masterclass +60 Ballr
GL
19:42
Masterclass +30 Latin
GL
19:52
Prof Ballr
GL
20:02
Masterclass +60 Ballr
FIN
20:12
Pauze
20:17
Masterclass +30 Latin
FIN
20:27
Prof Ballr
FIN
20:37
Pauze + Prijsuitreiking / Prix
20:57
Einde