MENU

Kalender

<<februari 2018>>
madiwodovrzazo
   12 34
56789 10 11
121314151617 18
1920212223 24 25
262728    

BEL-AL Comp : DSKM - GP De Pelsmacker

03/02/2018

date : 03/02/2018 - 03/02/2018
Eurodance Wetteren
Eurodance Wetteren
Moerstraat 11
9230 Wetteren

+ Prof

FDSF Comp : Disco

10/02/2018

date : 10/02/2018 - 10/02/2018
KreaDance
Porseleinhallen
Cultuurpad 1
8560 Wevelgem

FDSF Comp : Jazz, Modern, Showdance en Hiphop en Clipdance

11/02/2018

date : 11/02/2018 - 11/02/2018
Life DansCenter
Life Danscenter
Lodewijk de Raetlaan 2
8870 Izegem

FDSF Comp : Disco

18/02/2018

date : 18/02/2018 - 18/02/2018
Life DansCenter
Zaal Iso
Sint-Jorisstraat 60
8870 Izegem

Studiedagen / Journées d'études : latin

18/02/2018

date : 18/02/2018 - 18/02/2018

(nieuwe locatie Ekkart)
Lerenveld 35C
2547 Lint

FDSF Comp : Hiphop en Clipdance

24/02/2018

date : 24/02/2018 - 24/02/2018
Dansschool Dance space
OC 't Zonnerad
Tresoriersstraat 6
8980 Zonnebeke

FDSF Comp : Jazz, Modern en Showdance

25/02/2018

date : 25/02/2018 - 25/02/2018
Dansschool Dance space
OC 't Zonnerad
Tresoriersstraat 6
8980 Zonnebeke


BEL-AL Comp : DSKM - GP De Pelsmacker

: 03/02/2018 -> 03/02/2018
Eurodance Wetteren
Eurodance Wetteren
Moerstraat 11
9230 Wetteren
+ Prof

Resultaten


FDSF Comp : Disco

: 10/02/2018 -> 10/02/2018
KreaDance
Porseleinhallen
Cultuurpad 1
8560 Wevelgem

Resultaten


FDSF Comp : Jazz, Modern, Showdance en Hiphop en Clipdance

: 11/02/2018 -> 11/02/2018
Life DansCenter
Life Danscenter
Lodewijk de Raetlaan 2
8870 Izegem

Resultaten


Studiedagen / Journées d'études : latin

date : 18/02/2018 - 18/02/2018

(nieuwe locatie Ekkart)
Lerenveld 35C
2547 Lint


FDSF Comp : Disco

: 18/02/2018 -> 18/02/2018
Life DansCenter
Zaal Iso
Sint-Jorisstraat 60
8870 Izegem

Resultaten


FDSF Comp : Hiphop en Clipdance














: 24/02/2018 -> 24/02/2018
Dansschool Dance space
OC 't Zonnerad
Tresoriersstraat 6
8980 Zonnebeke

Uiterste inschrijving datum / Closing date :Afgesloten

TIME TABLE

Vloer A

14:30
Deuren open/portes ouvertes
16:00
Voorstelling jury
16:01
Clip Dance 1 Junior Beginners
1/4 finale
16:07
Clip Dance 1 Adult Beginners
1/4 finale
16:13
Clip Dance 1 Junior Beginners
Herkansing
16:17
Clip Dance 1 Adult Beginners
Herkansing
16:21
Clip Dance 1 Junior Beginners
1/2 finale
16:25
Clip Dance 1 Adult Beginners
1/2 finale
16:29
Clip Dance 1 Children Beginners
General look
16:31
Clip Dance 1 Junior Advanced
General look
16:33
Clip Dance 1 Adult Advanced
General look
16:40
Clip Dance 1 Children Beginners
Finale
16:42
Clip Dance 1 Junior Beginners
Finale
16:44
Clip Dance 1 Adult Beginners
Finale
16:46
Clip Dance 1 Junior Advanced
Finale
16:48
Clip Dance 1 Adult Advanced
Finale
17:00
Hip Hop Battle Solo Junior
Selection Round
17:02
Hip Hop Battle Solo Adult
Selection Round
17:04
Hip Hop Battle Solo Adult
Herkansing
17:05
Hip Hop Battle Solo Junior
Finale
17:08
Hip Hop Battle Solo Adult
Finale
17:10
Break Dance
Walk over
17:12
Hip Hop Battle Solo Adult
Finale
17:30
Clip Dance 2 Junior Beginners
1/4 finale
17:36
Clip Dance 2 Adult Beginners
1/4 finale
17:42
Clip Dance 2 Junior Beginners
Herkansing
17:46
Clip Dance 2 Adult Beginners
Herkansing
17:50
Clip Dance 2 Junior Beginners
1/2 finale
17:54
Clip Dance 2 Adult Beginners
1/2 finale
17:58
Clip Dance 2 Children Beginners
General look
18:00
Clip Dance 2 Junior Advanced
General look
18:02
Clip Dance 2 Adult Advanced
General look
18:05
Clip Dance 2 Children Beginners
Finale
18:07
Clip Dance 2 Junior Beginners
Finale
18:09
Clip Dance 2 Adult Beginners
Finale
18:11
Clip Dance 2 Junior Advanced
Finale
18:30
Hip Hop Solo Junior Beginners
General look
18:31
Hip Hop Solo Adults Beginners
General look
18:33
Hip Hop Solo Junior Advanced
General look
18:34
Hip Hop Solo Adults Advanced
General look
18:36
Hip Hop Solo Children Beginners
Walk over
18:37
Hip Hop Solo Junior Beginners
Finale
18:42
Hip Hop Solo Adults Beginners
Finale
18:43
Hip Hop Solo Junior Advanced
Finale
18:49
Hip Hop Solo Adults Advanced
Finale
19:00
Hip Hop Duo Junior Beginners
1/2 finale
19:05
Hip Hop Duo Adults Beginners
General look
19:08
Hip Hop Duo Junior Beginners
Herkansing
19:10
Hip Hop Duo Junior Advance
Walk over
19:11
Hip Hop Duo Junior Beginners
Finale
19:17
Hip Hop Duo Adults Beginners
Finale
19:30
Hip Hop Small Group Junior
General look
19:34
Hip Hop Small Group Adult
General look
19:36
Hip Hop Small Group Junior
Finale
19:45
Hip Hop Formation Junior
General look
19:50
Hip Hop Formation Adults
General look
19:54
Hip Hop Formation Junior
Finale
20:05
Hip Hop Formation Adults
Finale
20:15
Prijsuitreiking
20:45
Einde / Fin / End

 

Overzicht inschrijvingen


FDSF Comp : Jazz, Modern en Showdance














: 25/02/2018 -> 25/02/2018
Dansschool Dance space
OC 't Zonnerad
Tresoriersstraat 6
8980 Zonnebeke

Uiterste inschrijving datum / Closing date :Afgesloten

TIME TABLE

Vloer A

14:00
Deuren open/portes ouvertes
15:30
Voorstelling jury
15:31
Jazz Dance Solo Children Beginners
Finale
15:39
Jazz Dance Solo Junior Beginners
Finale
15:45
Jazz Dance Solo Adult Beginners
Walk over
15:48
Jazz Dance Solo Junior Advance
Walk over
15:50
Jazz Dance Solo Adult Advance
Finale
16:05
Jazz Dance Duo Junior Advance
Walk over
16:08
Jazz Dance Duo Adult Advance
Walk over
16:15
Modern Solo Children Beginners
Walk over
16:18
Modern Solo Junior Beginners
Finale
16:23
Modern Solo Adult Beginners
Finale
16:29
Modern Solo Junior Advance
Finale
16:37
Modern Solo Adult Advance
Walk over
16:47
Modern Duo Children Beginners
Finale
16:56
Modern Duo Junior Beginners
Finale
17:09
Modern Duo Adult Beginners
Walk over
17:15
Modern Small Group Junior
Walk over
17:18
Modern Small Group Adult
Walk over
17:25
Prijsuitreiking
18:00
Einde / Fin / End

 

Overzicht inschrijvingen


FDSF Comp : Vl Kampioenschap Jazz, Modern, Show, Hiphop, Clipd

: 04/03/2018 -> 04/03/2018
El Sanscha
cc Kruispunt
Maria Doolaeghestraat 2
8600 Diksmuide

Uiterste inschrijving datum / Closing date :Afgesloten

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


BEL-AL Comp : Freedom to dance Cup

: 04/03/2018 -> 04/03/2018
De Smet-Camby
Dansschool De Smet-Camby
Mechelsesteenweg 732
3020 Herent
+ Formaties

Uiterste inschrijving datum / Closing date :Afgesloten

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


FDSF Comp : Disco

: 11/03/2018 -> 11/03/2018
Dursin Ieper
Sportcampus LANGE MUNTE
Bad Godesberglaan 22
8500 Kortrijk

Uiterste inschrijving datum / Closing date :25/02/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


FDSF Comp : Disco

: 18/03/2018 -> 18/03/2018
DanceSpace
Sporthal Ieper
Leopold III-laan 18
8900 Ieper

Uiterste inschrijving datum / Closing date :04/03/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


BEL-AL Comp : Ekkart

: 24/03/2018 -> 24/03/2018
Dansschool Ekkart
(nieuwe locatie Ekkart)
Lerenveld 35C
2547 Lint

Uiterste inschrijving datum / Closing date :10/03/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Studiedagen / Journées d'études : Lundin : stand

date : 25/03/2018 - 25/03/2018

(nieuwe locatie Ekkart)
Lerenveld 35C
2547 Lint


FDSF Comp : Vlaams Kampioenschap Disco

: 02/04/2018 -> 02/04/2018
Dansschool Ramon
Sporthallen De Polder
Stokerij 10
8380 Dudzele

Uiterste inschrijving datum / Closing date :19/03/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


BEL-AL Comp : GuldensporenCup

: 15/04/2018 -> 15/04/2018
Van Durme Gudrun
Dursin Extra Time (Gulden sporen cup)
Sint denijsestraat 101b
8500 Kortrijk
+ Prof
+ Formaties

Uiterste inschrijving datum / Closing date :01/04/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Studiedagen / Journées d'études : Schabon : samba.

date : 15/04/2018 - 15/04/2018

Dansclub Medante
Oude Gaversesteenweg 98A
9820 Merelbeke


FDSF Comp : Disco

: 01/05/2018 -> 01/05/2018
El Sanscha
Koninklijke Stallingen
Koninginnelaan 78
8400 Oostende

Uiterste inschrijving datum / Closing date :17/04/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


FDSF Comp : Beker van België Jazz,Modern,Show,HH en Clip

: 05/05/2018 -> 05/05/2018
Dancenter Time-out
Sport Vlaanderen Herentals
Vorselaarsebaan 60
2200 Herentals

Uiterste inschrijving datum / Closing date :21/04/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


FDSF Comp : Beker van België Disco

: 06/05/2018 -> 06/05/2018
Dancenter Time-out
Sport Vlaanderen Herentals
Vorselaarsebaan 60
2200 Herentals

Uiterste inschrijving datum / Closing date :22/04/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


BEL-AL Comp : Kampioenschap/Championat

: 12/05/2018 -> 12/05/2018
BULDO
Salons Mantovani
Doorn 1
9700 Oudenaarde
+ Prof
+ Formaties

Uiterste inschrijving datum / Closing date :28/04/2018

TIME TABLE

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen