Bel-aL:Resultaten

Zoek hier naar recente resultaten.

Resultaten niet opgenomen in database zoals buitenlandse wedstrijden

Resultaten wedstrijden vanuit het skating programma topturnier

: 01/05/2019
BULDO
Salons Mantovani
Doorn, 1
9700 Oudenaarde

    Ballroom Start to Dance - 30 (2)

  • VERHOEVEN PETER - LAGAET HANNE (95)
    PL 1  (1 PP)   -> tot : 4 PP
    GEERINCK GLENN - GONTHIER BIANCA (48)
    PL 2    -> tot : 1 PP
  • Ballroom Pre-Amateur - 30 (3)

  • JANSSENS CHRISTOPHE - JANSSENS DORINE (55)
    PL 1  (1 PP)   -> tot : 7 PP -> prom : Ballroom Amateur - 30
    DE GROOT MIKE - LAUWEREYS KAREN (35)
    PL 2    -> tot : 5 PP
    VAN DENEYNDE NICK - BRIART-VANDENBRANDE MARIA-ALEJANDRA (84)
    PL 3    -> tot : 1 PP
  • Ballroom Amateur - 30 (1)

  • CLAEYS WOUT - DE SMEDT ANKE (29)
    PL 1  (1 PP)   -> tot : 4 PP
  • Ballroom Start to Dance 30+ (4)

  • BONHEURE RONNY - LAUWEREYS CHRISTA (23)
    PL 1  (2 PP)   -> tot : 8 PP -> prom :
    COUSSEE NICO - CLERINCK KRISTEL (31)
    PL 2  (1 PP)   -> tot : 2 PP -> prom :
    VAN DEN BERGH GEERT - GOVERS CHRISTEL (82)
    PL 3   
    DE SITTER JIMMY - PEETERS LIESBET (38)
    PL 4   
  • Ballroom Pre-Amateur 30+ (6)

  • DAS PETER - DAENEN SUZY (33)
    Cancel   -> tot : 8 PP -> prom : Ballroom Amateur 30+
    VAN OOST GWENOLé - DIERICKX MARLEEN (9999)
    Cancel   -> tot : 2 PP
    MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENéE (60)
    PL 1  (2 PP)   -> tot : 7 PP -> prom : Ballroom Amateur 30+
    DOUMONT LEOPOLD - AVANZATO ANNA-MARIA (41)
    PL 2  (1 PP)   -> tot : 2 PP
    VAN AELST KRISTIAAN - HAESENDONCKX DANIELLE (78)
    PL 3    -> tot : 1 PP
    DE GRAEF SVEN - WERNAERS TINA (34)
    PL 4   
  • Ballroom Amateur 30+ (5)

  • CHAPELLE RUDY - SCARPINI MARIE-CHRISTINA (9999)
    Cancel  
    WIJNENDAELE GUY - VOET ELS (99)
    PL 1  (2 PP)   -> tot : 2 PP
    FRANSSENS EDWIN - ERNA KARINE (46)
    PL 2  (1 PP)   -> tot : 6 PP
    MASSET FILIP - MASSET MYRIAM (58)
    PL 3    -> tot : 6 PP
    DAS PETER - DAENEN SUZY (33)
    PL 4   
  • Ballroom MasterClass 30 + (7)

  • CANDAELE BART - WIJFFELS ILSE (9999)
    Cancel  
    ROMBOUTS SVEN - VERSTREPEN KRISTEL (9999)
    Cancel  
    ROGGEMAN THOMAS - SPAENJERS ANNIK (70)
    PL 1   
    WIJNENDAELE GUY - WIJNENDAELE SHAARY (100)
    PL 2   
    DE ROO BERT - STERCK SILKE (37)
    PL 3   
    BONNARENS BART - UYTTENDAELE SARRA (24)
    PL 4   
    JUDE DIDIER - VAN DE MERLEN PATTY (56)
    PL 5   
  • Ballroom MasterClass 40+ (8)

  • ROMBOUTS SVEN - VERSTREPEN KRISTEL (9999)
    Cancel  
    ROGGEMAN THOMAS - SPAENJERS ANNIK (70)
    PL 1   
    TENRET BéNéDICT - DRèZE NOëLLA (75)
    PL 2   
    VAN VOOREN DANNY - DERGELOO ANN (89)
    PL 3   
    BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA (21)
    PL 4   
    REMELS BRUNO - BRUCH ALEXANDRA (69)
    PL 5   
    VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN (88)
    PL 6   
    JUDE DIDIER - VAN DE MERLEN PATTY (56)
    PL 7   
  • Ballroom MasterClass 50+ (11)

  • DE KEERSMAECKER CHRISTIAAN - DE WEERT YVETTE (36)
    Cancel  
    HOUBEN RUUD - ROSSEAU CHRIS (51)
    PL 1    -> tot : 1 PP -> prom :
    FREMINEUR ALAIN - PIT CHARLOTTE (47)
    PL 2   
    VAN BREDA MARC - BOSMANS ANITA (79)
    PL 3   
    SERVOTTE HERWIG - BUELENS BETTY (73)
    PL 4   
    PARIDAENS PASCAL - ROAN MARTINE (65)
    PL 5   
    VAN ACKER NELSON - FORTIE CHRISTELLE (77)
    PL 6   
    TIMMERMANS MARC - SAENEN MARLEEN (76)
    7 :  1/2 final   
    REMELS BRUNO - BRUCH ALEXANDRA (69)
    8 :  1/2 final   
    VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN (88)
    9 :  1/2 final   
    VERSTRAETEN LUC - VAN HAVERE CHRISTIANE (96)
    10 :  1/2 final   
  • Ballroom MasterClass 60+ (4)

  • VAN DAELE WIM - LEYS CHRIS (80)
    PL 1   
    CLAEYS GHISLAIN - VAN MOERBEKE SONJA (27)
    PL 2   
    SMITS GUST - VANDERVORST JOSY (74)
    PL 3   
    GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE (49)
    PL 4   
  • Latin Youth - 14 (1)

  • PALCHYK MARC - OVTCHINNIKOVA ZLATA (64)
    Cancel  
  • Latin Youth - 16 (3)

  • MOERMAN MAXIM - DüLL DURSIN YULIA (62)
    PL 1   
    DEWULF SENNA - DEWAELE LISA (40)
    PL 2   
    VAN YCK-THEUNIS PHILIPP - KULTCHINOVA JULIA (90)
    PL 3   
  • Latin Start to Dance - 30 (7)

  • VERHOEVEN PETER - LAGAET HANNE (95)
    PL 1  (3 PP)   -> tot : 6 PP
    GEERINCK GLENN - GONTHIER BIANCA (48)
    PL 2  (2 PP)   -> tot : 3 PP
    HANNE EMIL KARL - HANNE LISA (50)
    PL 3  (1 PP)   -> tot : 1 PP
    DUGAN ALEXANDRU - SHARAPAYEV ARINA (44)
    PL 4   
    VERHELST YARO - DUGAN SABINA (94)
    PL 5   
    VERHELST RUNE - VAN EBBONHORST TENOBERGEN VASILISA (93)
    PL 6   
    OZDOYEVA MARINA - VAN EBBONHORST TENOBERGEN PAULINA (63)
    PL 7   
  • Latin Pre-Amateur - 30 (3)

  • CLAEYS WOUT - DE SMEDT ANKE (28)
    PL 1  (1 PP)   -> tot : 3 PP
    BLONDEZ GIANNI - VAN MOLLE RANI (22)
    PL 2    -> tot : 3 PP
    VAN DENEYNDE NICK - BRIART-VANDENBRANDE MARIA-ALEJANDRA (84)
    PL 3    -> tot : 1 PP
  • Latin Amateur - 30 (6)

  • LAUWEREYS JONAS - BECHTEL MAëLYS (9999)
    Cancel   -> tot : 7 PP
    LAMBERT DIEDERICK - POPPE MARLEEN (57)
    PL 1  (2 PP)   -> tot : 6 PP
    DEWULF SENNA - DEWAELE LISA (40)
    PL 2  (1 PP)   -> tot : 6 PP
    MOERMAN MAXIM - DüLL DURSIN YULIA (62)
    PL 3   
    VAN GENCK FILIP - DAS KAREN (85)
    PL 4    -> tot : 3 PP
    VAN YCK-THEUNIS PHILIPP - KULTCHINOVA JULIA (90)
    PL 5   
  • Latin Start to Dance 30+ (4)

  • DUGAN ALEXANDRU - SHARAPAYEV ARINA (44)
    Cancel  
    COUSSEE NICO - CLERINCK KRISTEL (31)
    PL 1  (1 PP)   -> tot : 2 PP -> prom :
    DE SITTER JIMMY - PEETERS LIESBET (38)
    PL 2   
    VAN DEN BERGH GEERT - GOVERS CHRISTEL (82)
    PL 3   
  • Latin Pre-Amateur 30+ (3)

  • VAN OOST GWENOLé - DIERICKX MARLEEN (9999)
    Cancel   -> tot : 4 PP
    GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE (49)
    PL 1  (1 PP)   -> tot : 6 PP
    DE GRAEF SVEN - WERNAERS TINA (34)
    PL 2   
  • Latin Amateur 30+ (2)

  • PAUWELS MARIJN - STROOBANT EVI (66)
    PL 1  (1 PP)   -> tot : 5 PP
    MASSET FILIP - MASSET MYRIAM (58)
    PL 2    -> tot : 3 PP
  • Latin MasterClass 30+ (4)

  • VANDE KERKHOVE WESLEY - HAESEBROEK STEFANIE (92)
    PL 1   
    VAN HOOF STEVEN - RAMAEKERS LARA (86)
    PL 2   
    JANSSENS CHRISTOPHE - BEELDENS GONDA (54)
    PL 3   
    MIAS SOLON - GONZALEZ GOMEZ FATIMA (61)
    PL 4   
  • Latin MasterClass 40+ (3)

  • VLIEGHE LUC - BEKAERT SéVERINE (103)
    PL 1   
    JANSSENS CHRISTOPHE - BEELDENS GONDA (54)
    PL 2   
    BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA (21)
    PL 3