Bel-aL:Resultaten

Zoek hier naar recente resultaten.

Resultaten niet opgenomen in database zoals buitenlandse wedstrijden

Resultaten wedstrijden vanuit het scating programma topturnier

:

  • Ballroom Couples -30 Pre-Amateur (7)

    CRIEL JONAS - SERVAES LYNN
    Cancel 
    STREEKSTRA THOM - HURKMANS CHEYENNA (17)
    PL 1  
    DE BIL STEFAN - DORST LISANNE (16)
    PL 2  
    JANSSENS CHRISTOPHE - JANSSENS DORINE (11)
    PL 3  
    ZWIERZYNSKI YANIS - ORDACE ANDREEA (18)
    PL 4  
    DE GROOT MIKE - LAUWEREYS KAREN (14)
    PL 5  
    GIJBELS SAM - DE WEERDT LYNN (21)
    PL 6  
  • Ballroom Couples -30 Amateur (17)

    VER BERNE LUDO - VAN PRAAG VERA
    Cancel 
    GOUBET JELLE - KATZENBAUER NOAH-MARIA (84)
    PL 1 (3 PP) 
    EIJSSENS MARCO - EIJSSENS LINDA (89)
    PL 2 (3 PP) 
    VAN GERVEN DENNIS - VAN DE WAL SAMANTHA (82)
    PL 3 (3 PP) 
    WILLEMS KIM - ROHART ELLY (86)
    PL 4 (2 PP) 
    FEIJS MIKE - VAN EXTEL KARIN (97)
    PL 5 (1 PP) 
    GUILLET DOMINIQUE - DE KOK JAMY (100)
    PL 6  
    VAN EENENAAM STEFAN - VAN DER PLUIJM LISA (98)
    PL 7  
    VAN DEN BOOMGAARD BRYAN - WESSELS MYRTHE (96)
    PL 8  
    BRASPENNINCX DENNY - VAN BALKOM KIMBERLEY (83)
    9 : 1/2 final  
    HECTOR PETER - VOS ANNOUK (91)
    10 : 1/2 final  
    CLAEYS WOUT - DE SMEDT ANKE (94)
    11 : 1/2 final  
    ELSTGEEST JOS - PRIESTER DEBBIE (85)
    11 : 1/2 final  
    STEVENS LARS - DE JONG NATASJA (87)
    13 : 1/2 final  
    BOMMELJÉ ROBIN - FOCKE MADELON (92)
    14 : 1/2 final  
    DE SCHEPPER TOM - SUYKERBUYK LAURA (101)
    14 : 1/2 final  
    GABELER SJOERD - MOSSEL KYLIE (99)
    14 : 1/2 final  
  • Ballroom Couples -30 MasterClass (10)

    BOROWSKI JURA - VOORN LORRAINE (154)
    PL 1  
    SMUTNICKI TOMASZ - NIEDBAL-VAN DER BLIEK ANNA (159)
    PL 2  
    MENCHINI ANGE - ROBERT MARIE (151)
    PL 3  
    KRIJGER JUSTIN - LORNA VAN DIJK (155)
    PL 4  
    VAN DEN BOOM ARNO - HERTOGS ANNE (152)
    PL 5  
    WILLEMS KIM - ROHART ELLY (156)
    PL 6  
    BRASPENNINCX DENNY - VAN BALKOM KIMBERLEY (162)
    7 : 1/2 final  
    DE JONG MERLIJN - NAS SASJA (157)
    7 : 1/2 final  
    GUILLET DOMINIQUE - DE KOK JAMY (161)
    7 : 1/2 final  
    JACOBS DIMITRI - QUATRETEMPS MARJAN (153)
    7 : 1/2 final  
  • Ballroom Couples +30 Pre-Amateur (10)

    DAS PETER - DAENEN SUZY
    Webregistratie 
    DE SAEGER PIETER - MOORKENS ANN
    Webregistratie 
    BELOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA (63)
    PL 1  
    MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENÉE (64)
    PL 2  
    WIJNENDAELE GUY - VOET ELS (62)
    PL 3  
    GRINGHUIS HENK - GRINGHUIS IDA (69)
    PL 4  
    FIÉVEZ BENOIT - BENTZ YASMIN (61)
    PL 5  
    VAN DER VEER RONALD - VAN DER VEER RIAN (65)
    PL 6  
    VAN AELST KRISTIAAN - HAESENDONCKX DANIELLE (67)
    PL 7  
    BONHEURE RONNY - LAUWEREYS CHRISTA (68)
    PL 8  
  • Ballroom Couples +30 Amateur (15)

    BELOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA
    Cancel 
    FRANSSENS EDWIN - ERNA CARINE
    Webregistratie 
    NIJS MARIO - FEYAERTS SANDRA (124)
    PL 1 (3 PP) 
    CORREIA PATRICK - CORREIA LINDA (128)
    PL 2 (3 PP) 
    DE RUITER MAURICE - DE RUITER JENNY (125)
    PL 3 (2 PP) 
    HAVEMAN BERTUS - TEN DAM PAULINE (121)
    PL 4 (1 PP) 
    WOUTERS RIK - PAULUSSEN KATRIEN (129)
    PL 5  
    NOORDANUS HANS - NOORDANUS ELLEN (123)
    PL 6  
    VERSTRAETEN LUC - VAN HAVERE CHRIS (133)
    PL 7  
    MASSET FILIP - MASSET MYRIAM (122)
    PL 8  
    HEESTERBEEK PETER - HEESTERBEEK MARJO (126)
    9 : 1/2 final  
    GRINGHUIS HENK - GRINGHUIS IDA (132)
    10 : 1/2 final  
    VAN DER VEER RONALD - VAN DER VEER RIAN (127)
    11 : 1/2 final  
    FIDDER ANDRE - FIDDER SYLVIA (130)
    12 : 1/2 final  
    MOLS PETER - MOLS ANNELIES (131)
    12 : 1/2 final  
  • Ballroom Couples +30 MasterClass (7)

    WITVROUWEN GEERT - VAN DE KERCKHOF ELS
    Webregistratie 
    BLAAUW HANS - BLAAUW BELINDA (196)
    PL 1  
    ROGGEMAN THOMAS - SPAENJERS ANNIK (194)
    PL 2  
    ROMBOUTS SVEN - VERSTREPEN KRISTEL (193)
    PL 3  
    VAN NOBELEN ROBIN - VAN GIESEN WENDY (197)
    PL 4  
    BROUWER ERIC - OOSTRA - DEMKES HENNIE (191)
    PL 5  
    WIJNENDAELE GUY - WIJNENDAELE SHAARY (192)
    PL 6  
  • Ballroom Couples +40 MasterClass (7)

    QUAZZOTTI SERGE - QUAZZOTTI PEGGY (217)
    Webregistratie 
    ROMBOUTS SVEN - VERSTREPEN KRISTEL (216)
    PL 1  
    BLAAUW HANS - BLAAUW BELINDA (213)
    PL 2  
    VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN (215)
    PL 3  
    ROGGEMAN THOMAS - SPAENJERS ANNIK (218)
    PL 4  
    BROUWER ERIC - OOSTRA - DEMKES HENNIE (212)
    PL 5  
    ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE (214)
    PL 6  
  • Ballroom Couples +50 MasterClass (20)

    CLAEYS GHISLAIN - VAN MOERBEKE SONJA (2)
    Webregistratie 
    MARQUAILLE JEAN-YVES - CLOART MARYSE (1)
    Webregistratie 
    SEIJ FRANS - VAN SENTEN ERICA (258)
    PL 1 (P A) (3 PP) 
    HELBIG FRANK - ZULEGER VERA (245)
    PL 2 (P A) (2 PP) 
    HOUBEN RUUD - ROSSEAU CHRIS (256)
    PL 3 (P A) (1 PP) 
    VAN BREDA MARC - BOSMANS ANITA (252)
    PL 4 (P A)  
    BROUWER ERIC - OOSTRA - DEMKES HENNIE (244)
    PL 5 (P A)  
    HOOGSTRA JOS - WINKELMAN MIRANDA (259)
    PL 6 (P A)  
    FREMINEUR ALAIN - PIT CHARLOTTE (241)
    7 : 1/2 final (P A)  
    HAVEMAN BERTUS - TEN DAM PAULINE (242)
    8 : 1/2 final (P A)  
    VREDENBERG BERTUS - VREDENBERG YVONNE (243)
    8 : 1/2 final (P A)  
    POL WOLTER - POL GEA (257)
    PL 1 (P B)  
    SERVOTTE HERWIG - BUELENS BETTY (249)
    PL 2 (P B)  
    TIMMERMANS MARC - SAENEN MARLEEN (251)
    PL 3 (P B)  
    NOORDANUS HANS - NOORDANUS ELLEN (248)
    PL 4 (P B)  
    VAN ACKER NELSON - FORTIE CHRISTELLE (253)
    PL 5 (P B)  
    BUTGENBACH GUY - BUTGENBACH MIRJAM (247)
    PL 6 (P B)  
    HEESTERBEEK PETER - HEESTERBEEK MARJO (254)
    7 : 1/2 final (P B)  
    MOLS PETER - MOLS ANNELIES (260)
    8 : 1/2 final (P B)  
    VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN (255)
    8 : 1/2 final (P B)  
  • Ballroom Couples +60 MasterClass (11)

    CLAEYS GHISLAIN - VAN MOERBEKE SONJA
    Webregistratie 
    GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE
    Webregistratie 
    VER BERNE LUDO - VAN PRAAG VERA
    Webregistratie 
    WOLLERSHEIM JOS - NIESSEN ANNELOES (277)
    PL 1  
    CUIJPERS AD - CUIJPERS TRUUS (271)
    PL 2  
    VAN DER VEN PETER - VAN DER VEN LINDA (280)
    PL 3  
    VAN DAELE WIM - LEYS CHRIS (281)
    PL 4  
    SMITS AUGUSTINUS - VANDERVORST JOSY (272)
    PL 5  
    ONOU JACQUES - LASSUY LINDA (276)
    PL 6  
    VANDEVOORDE HERMAN - CLAEYS NICOLE (275)
    PL 7  
    VAN POMEREN MICHIEL - VAN POMEREN SYLVIA (279)
    PL 8  
  • Latin Couples Youth -16 (2)

    DEWULF SENNA - DEWAELE LISA
    Webregistratie 
    VAN YCK-THEUNIS PHILIPP - KULTCHINOVA JULIA
    Webregistratie 
  • Latin Couples -30 Pre-Amateur (11)

    CRIEL JONAS - SERVAES LYNN
    Cancel 
    STREEKSTRA THOM - HURKMANS CHEYENNA (338)
    PL 1  
    VAN BERGEN JIM - BOUWENS JULIA (332)
    PL 2  
    DEWULF SENNA - DEWAELE LISA (337)
    PL 3  
    ZWIERZYNSKI YANIS - ORDACE ANDREEA (340)
    PL 4  
    VAN YCK-THEUNIS PHILIPP - KULTCHINOVA JULIA (335)
    PL 5  
    CLAEYS WOUT - DE SMEDT ANKE (339)
    PL 6  
    DE SCHEPPER TOM - SUYKERBUYK LAURA (342)
    7 : 1/2 final  
    LAUWEREINS BENJAMIN - DONCKERS XENA (331)
    7 : 1/2 final  
    VAN GEFFEN ROLF - CORTIE CECILEKE (336)
    9 : 1/2 final  
    POTTERS LOGAN - KOLEN FENNE (341)
    10 : 1/2 final  
  • Latin Couples -30 Amateur (19)

    BELOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA
    Cancel 
    COX GOAN - VAN LEENEN MADELON
    Webregistratie 
    LAUWEREINS BENJAMIN - DONCKERS XENA
    Webregistratie 
    LAUWEREYS JONAS - BECHTEL MAËLYS
    Webregistratie 
    GOUBET JELLE - KATZENBAUER NOAH-MARIA (398)
    PL 1 (3 PP) 
    SCHELLEKENS KEVIN - VAN HUIJGEVOORT NOMI (410)
    PL 2 (3 PP) 
    PROMT ANDREW - BEKS MARIEKE (391)
    PL 3 (3 PP) 
    CHRISTENSEN KIM - KOOMEN ROSALIEF (406)
    PL 4 (2 PP) 
    VAN OVERDAM DANI - LEMMENS SANNE (393)
    PL 5 (1 PP) 
    VERVLOET NORDIN - COOLS EVY (401)
    PL 6  
    VAN DEN BOOMGAARD BRYAN - WESSELS MYRTHE (407)
    PL 7  
    STREEKSTRA THOM - HURKMANS CHEYENNA (404)
    PL 8  
    CELEA DONAAT - VANOPPEN DAISY (394)
    9 : 1/2 final  
    VAN GENCK FILIP - DAS KAREN (395)
    9 : 1/2 final  
    BLANCHARD NEVILLE - HAMERS JANNEKE (400)
    11 : 1/2 final  
    MARTENS RUUD - VAN HELVOORT CHRISTEL (402)
    12 : 1/2 final  
    HEMPENIUS RONALD - TEN HARKEL MINKE (409)
    13 : 1/2 final  
    VAN DER POEL FRANS - VAN DUN ANNE (396)
    14 : 1/2 final  
    MIAS SOLON - GONZALEZ GOMEZ FATIMA (403)
    15 : 1/2 final  
  • Latin Couples -30 MasterClass (9)

    COX GOAN - VAN LEENEN MADELON
    Webregistratie 
    DAAMEN SANDER - MANDERS MELISSA (455)
    PL 1  
    GROOTENDORST WOUTER - LUIJTEN EVI (458)
    PL 2  
    FILIPOWSKI MATTHEW - RZAP PATRYCJA (454)
    PL 3  
    POSTEK MARCIN - SLAETS MEAGHAN (452)
    PL 4  
    EMBREGTS TOM - VAN DEN DONKER JENNIFER (457)
    PL 5  
    VAN DORST TIM - BOGERS AMANADA (456)
    PL 6  
    VAN DEN HEUVEL DAVE - PELSMAEKERS INGE (460)
    PL 7  
    DESODT MAARTEN - WICKE BRITT (459)
    PL 8  
  • Latin Couples +30 Pre-Amateur (5)

    DE SAEGER PIETER - MOORKENS ANN
    Webregistratie 
    GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE
    Webregistratie 
    SERVOTTE HERWIG - BUELENS BETTY
    Cancel 
    THIRY DOMINIQUE - CURZIETTI PATRIZIA
    Webregistratie 
    BELOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA
    Cancel 
  • Latin Couples +30 Amateur (6)

    MIAS SOLON - GONZALEZ GOMEZ FATIMA (445)
    PL 1 (3 PP) 
    BELOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA (444)
    PL 2 (2 PP) 
    SERVOTTE HERWIG - BUELENS BETTY (443)
    PL 3 (1 PP) 
    THIRY DOMINIQUE - CURZIETTI PATRIZIA (441)
    PL 4  
    MASSET FILIP - MASSET MYRIAM (442)
    PL 5  
    FIDDER ANDRE - FIDDER SYLVIA (446)
    PL 6  
  • Latin Couples +30 MasterClass (6)

    ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE
    Webregistratie 
    FAFARA PAWEL - GALATOVA DANIELA
    Webregistratie 
    VANDE KERKHOVE WESLEY - HAESEBROEK STEFANIE (475)
    PL 1  
    VAN HOOF STEVEN - RAMAEKERS LARA (474)
    PL 2  
    JANSSENS CHRISTOPHE - BEELDENS GONDA (472)
    PL 3  
    FIÉVEZ BENOIT - BENTZ YASMIN (471)
    PL 4  
  • Latin Couples +40 MasterClass (5)

    MARQUAILLE JEAN-YVES - CLOART MARYSE
    Webregistratie 
    DE MEERSMAN JOHAN - VAN BUYTEN TESSA (485)
    PL 1  
    VLIEGHE LUC - BEKAERT SEVERINE (484)
    PL 2  
    JANSSENS CHRISTOPHE - BEELDENS GONDA (481)
    PL 3  
    ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE (486)
    PL 4