Wedstrijdkalender Bel-aL


WAASLAND TROPHY

WAASLAND TROPHY
:20/01/2019 -> 20/01/2019
Danscenter Waasland
Danscenter Waasland
Sint niklaasstraat, 135 b
9170 Sint-Gillis-Waas

Resultaten


DSKM - GP De Pelsmacker

:02/02/2019
De Pelsmacker Jean-Pierre
Eurodance Wetteren
Moerstraat, 11
9230 Wetteren
+ prof

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:Afgesloten

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Freedom to dance Cup

:17/02/2019
De Smet-Camby
Dansschool De Smet-Camby
Mechelsesteenweg, 732
3020 Herent
+ Formaties

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:03/02/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Araguez José - Aradance

:16/03/2019
Araguez
AraDance (Araguez)
Rue des Nutons, 291
6060 Gilly (Charleroi)
+ prof
+ formations

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:02/03/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Ekkart

:23/03/2019
Dansschool Ekkart
Dansschool Ekkart
Lerenveld, 35 C
2547 Lint

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:09/03/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Guldensporen Cup

:28/04/2019
Van Durme Gudrun
Dursin Extra Time (Gulden sporen cup)
Sint denijsestraat, 101 b
8500 Kortrijk
+ Prof
+ Formaties
www.buldo.be/guldensporencup

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:14/04/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Kampioenschap/Championat

:01/05/2019
BULDO
Salons Mantovani
Doorn, 1
9700 Oudenaarde
+ Prof
+ Formaties

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:17/04/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen