Wedstrijdkalender Bel-aL


GP Stouthuysen

:16/11/2019
De Pelsmacker Jean-Pierre
Eurodance Wetteren
Moerstraat, 11
9230 Wetteren
+ Prof

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:Afgesloten

Time table

Vloer A

13:45
deuren publiek
14:45
Start-to-dance -30 Latin
GL
14:49
Start-to-dance +30 Latin
GL
14:53
Amateur +30 Latin
GL
15:01
Youth -14 Latin
GL
15:07
Pre-amateur +30 Latin
GL
15:13
Amateur -30 Latin
GL
15:21
Pre-amateur -30 Latin
GL
15:27
Pauze
15:37
Start-to-Dance -30 Latin
FIN
15:41
Start-to-Dance +30 Latin
FIN
15:45
Amateur +30 Latin
FIN
15:53
Youth -14 Latin
FIN
15:59
Pre-amateur +30 Latin
FIN
16:05
Amateur -30 Latin
FIN
16:13
Pre-amateur -30 Latin
FIN
16:19
Pauze
16:29
Start-to-Dance -30/+30 Ballr
GL
16:33
Pre-amateur +30 Ballr
GL
16:39
Pre-amateur -30 Ballr
GL
16:45
Youth -14 Ballr
GL
16:51
Amateur -30 Ballr
GL
16:59
Amateur +30 Ballr
GL
17:07
Pauze
17:17
Start-to-Dance -30/+30 Ballr
FIN
17:21
Pre-amateur +30 Ballr
FIN
17:27
Pre-amateur -30 Ballr
FIN
17:33
Youth -14 Ballr
FIN
17:39
Amateur -30 Ballr
FIN
17:47
Amateur +30 Ballr
FIN
17:55
Pauze
18:05
Masterclass +40 Ballr
1/2
18:25
Masterclass +60 Ballr
GL
18:35
Masterclass +30 Latin
GL
18:45
Rising star Arg. Ta AT
GL
18:46
Rising star Bachata BA
GL
18:48
Rising star Salsa Salsa
GL
18:50
Artistic Walz AW
GL
18:52
Pauze + Prijsuitreiking / Prix Std, Pre-am, amat, youth
19:08
Masterclass +30 Latin
FIN
19:18
Masterclass +40 Ballr
Herk
19:28
Rising star Swing Swing
GL
19:30
Masterclass -30 Latin
GL
19:40
Prof Ballr
GL
19:50
Pauze
20:00
Masterclass +40 Ballr
FIN
20:10
Rising star Arg. Ta AT
FIN
20:12
Prof Ballr
FIN
20:22
Rising star Bachata BA
FIN
20:24
Rising star Salsa Salsa
FIN
20:26
Rising star Swing Swing
FIN
20:28
Artistic Walz AW
FIN
20:30
Masterclass +50 Ballr
1/2
20:50
Masterclass +30 Ballr
GL
21:00
Pauze + Prijsuitreiking Prof Ballr
21:10
Masterclass +40 Latin
GL
21:20
Masterclass -30 Ballr
GL
21:30
Prof Showdance Ballr
FIN
21:34
Masterclass +50 Ballr
Herk
21:44
Masterclass +30 Latin
FIN
21:54
Masterclass -30 Ballr
FIN
22:04
Masterclass +50 Ballr
FIN
22:14
Pauze
22:24
Masterclass -30 Latin
FIN
22:34
Prof Latin
FIN
22:44
Masterclass +60 Ballr
FIN
22:54
Masterclass +40 Latin
FIN
23:04
Pauze
23:14
Masterclass +30 Ballr
FIN
23:24
Profs Showdance Latin
FIN
23:28
Pauze + Prijsuitreiking / Prix
23:45
Einde

 

Overzicht inschrijvingen


Brabantcup

:30/11/2019
De Smet-Camby
Dansschool De Smet-Camby
Mechelsesteenweg, 732
3020 Herent
+ Prof

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:20/11/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Life Danscenter

:15/12/2019
Life DansCenter
Life Danscenter
Lodewijk de Raetlaan, 2
8870 Izegem

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:05/12/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


WAASLAND TROPHY

WAASLAND TROPHY
:19/01/2020
Danscenter Waasland
Danscenter Waasland
Sint niklaasstraat, 135 b
9170 Sint-Gillis-Waas

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:09/01/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


GP De Pelsmacker

:01/02/2020
De Pelsmacker Jean-Pierre
Eurodance Wetteren
Moerstraat, 11
9230 Wetteren
+ Prof

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:22/01/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Aradance

:15/02/2020
Araguez
AraDance (Araguez)
Rue des Nutons, 291
6060 Gilly (Charleroi)
+ Prof
+ Formations

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:05/02/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Freedom to dance Cup

:15/03/2020
De Smet-Camby
Dansschool De Smet-Camby
Mechelsesteenweg, 732
3020 Herent
+ Formations

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:05/03/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Ekkart

:21/03/2020
Dansschool Ekkart
Dansschool Ekkart
Lerenveld, 35 C
2547 Lint

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:11/03/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Guldensporen Cup

:26/04/2020
Van Durme Gudrun
Dursin Extra Time (Gulden sporen cup)
Sint denijsestraat, 101 b
8500 Kortrijk
+ Prof
+ Formations
www.buldo.be/guldensporencup

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:15/04/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Kampioenschap/Championat

:16/05/2020
BULDO
Salons Mantovani
Doorn, 1
9700 Oudenaarde
+ Prof
+ Formations

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:06/05/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen