Wedstrijden/kalender FDSF

Dansers, zorg er voor dat uw inschrijvingen en aansluitingsformulieren tijdig binnen zijn!


Hip Hop en Clipdance

:18/01/2020
El Sanscha
cc Kruispunt
Maria Doolaeghestraat, 2
8600 Diksmuide

Resultaten


Jazz, modern,showdance

:19/01/2020
El Sanscha
cc Kruispunt
Maria Doolaeghestraat, 2
8600 Diksmuide

Resultaten


Hip hop & Clipdance

:25/01/2020
Life DansCenter
Zaal Iso
Sint-Jorisstraat, 60
8870 Izegem

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:Afgesloten

Time table

Vloer A

14:30
Deuren open/portes ouvertes
16:00
Voorstelling jury
16:02
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
Presantation
16:05
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
1/4 finale
16:11
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
Presantation
16:13
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
1/2 finale
16:17
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
Presantation
16:19
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
1/2 finale
16:23
Clip Dance 1 Junior 2 Advanced
Presantation
16:24
Clip Dance 1 Junior 2 Advanced
1/2 finale
16:26
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
Herkansing
16:30
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
Herkansing
16:34
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
Herkansing
16:36
Clip Dance 1 Junior 2 Advanced
Herkansing
16:38
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
1/2 finale
16:42
Clip Dance 1 Children
General look
16:44
Clip Dance 1 Junior 1 Advanced
General look
16:45
Clip Dance 1 Adult 1 Advanced
General look
16:47
16:50
Clip Dance 1 Children
Finale
16:52
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
Finale
16:54
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
Finale
16:56
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
Finale
16:58
Clip Dance 1 Adult + 24
Walk over
17:00
Clip Dance 1 Junior 1 Advanced
Finale
17:02
Clip Dance 1 Junior 2 Advanced
Finale
17:04
Clip Dance 1 Adult 1 Advanced
Finale
17:06
17:20
Hip Hop Battle Junior 1
Selection Round
17:21
Hip Hop Battle Adult 1
Selection Round
17:23
17:30
Break Dance Adult +24
Walk over
17:32
Hip Hop Battle Adult +24
Walk over
17:35
Hip Hop Battle Junior 2
Finale
17:40
Hip Hop Battle Adult 1
Finale
17:45
Hip Hop Battle Junior 1
Finale
17:47
Hip Hop Battle Junior 2
Finale
17:52
Hip Hop Battle Adult 1
Finale
17:57
18:10
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
Presantation
18:13
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
1/4 finale
18:19
Clip Dance 2 Children
Presantation
18:20
Clip Dance 2 Children
1/2 finale
18:22
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
Presantation
18:24
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
1/2 finale
18:28
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
Herkansing
18:32
Clip Dance 2 Children
Herkansing
18:34
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
Herkansing
18:38
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
1/2 finale
18:42
Clip Dance 2 Adult 1 Beginners
General look
18:43
Clip Dance 2 Junior 1 Advanced
General look
18:45
Clip Dance2 Junior 2 Advanced
General look
18:46
Clip Dance 2 Adult 1 Advanced
General look
18:48
18:50
Clip Dance 2 Children
Finale
18:52
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
Finale
18:54
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
Finale
18:56
Clip Dance 2 Adult 1 Beginners
Finale
18:58
Clip Dance 2 Adult + 24
Walk over
19:00
Clip Dance 2 Junior 1 Advanced
Finale
19:02
Clip Dance2 Junior 2 Advanced
Finale
19:04
Clip Dance 2 Adult 1 Advanced
Finale
19:06
19:08
Start to Dance Children
General look
19:09
Hip Hop Solo Junior 1
General look
19:11
Hip Hop Solo Junior 2
General look
19:12
Hip Hop Solo Adults 1 Beginners
General look
19:14
19:15
Start to Dance Mini Kids
Walk over
19:17
Start to Dance Children
Finale
19:18
Start to Dance Adult +24
Walk over
19:20
Hip Hop Solo Junior 1
Finale
19:21
Hip Hop Solo Junior 2
Finale
19:23
Hip Hop Solo Adults 24+
Walk over
19:24
Hip Hop Solo Adults 1 Beginners
Finale
19:26
Hip Hop Solo Adults 1 Advanced
Walk over
19:35
Hip Hop Duo Children
General look
19:36
Hip Hop Duo Junior 1
General look
19:38
Hip Hop Duo Junior 2
General look
19:39
Hip Hop Duo Adults 1 Beginners
General look
19:41
19:45
Hip Hop Duo Children
Finale
19:47
Hip Hop Duo Junior 1
Finale
19:48
Hip Hop Duo Junior 2
Finale
19:50
Hip Hop Duo Adults 1 Beginners
Finale
19:51
20:00
Hip Hop Small Group Junior
General look
20:07
20:10
Hip Hop Small Group Children
Walk over
20:12
Hip Hop Small Group Junior
Finale
20:20
Hip Hop Small Group Adult 1
Walk over
20:25
Hip Hop Formation Junior
Walk over
20:28
Hip Hop Formation Adults 1
Walk over
20:32
20:35
Prijsuitreiking
21:20
Einde / Fin / End

 

Overzicht inschrijvingen


Disco

:26/01/2020
Life DansCenter
Zaal Iso
Sint-Jorisstraat, 60
8870 Izegem

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:Afgesloten

Time table

Vloer A

08:30
Deuren open/portes ouvertes
10:00
Voorstelling jury
10:00
Disco Solo Children Beginners
Presantation
10:04
Disco Solo Children Beginners
1/8 finale
10:10
Disco Solo Children Intermediate
Presantation
10:12
Disco Solo Children Intermediate
1/2 finale
10:15
Disco Solo Junior 1 Intermediate
Presantation
10:17
Disco Solo Junior 1 Intermediate
1/2 finale
10:20
Disco Solo Adult 1 Intermediate
Presantation
10:21
Disco Solo Adult 1 Intermediate
1/2 finale
10:23
Disco Solo Children Beginners
Herkansing
10:26
Disco Solo Children Intermediate
Herkansing
10:28
Disco Solo Junior 1 Intermediate
Herkansing
10:30
Disco Solo Adult 1 Intermediate
Herkansing
10:32
Disco Solo Children Beginners
1/4 finale
10:38
Disco Solo Adult 1 Beginners
General look
10:40
Disco Solo Junior 2 Advanced
General look
10:42
10:45
Disco Solo Mini Kids
Walk over
10:47
Disco Solo Children Beginners
Finale
10:53
Disco Solo Adult 1 Beginners
Finale
10:59
Disco Solo Children Intermediate
Finale
11:05
Disco Solo Junior 1 Intermediate
Finale
11:11
Disco Solo Adult 1 Intermediate
Finale
11:17
Disco Solo Junior 2 Advanced
Finale
11:28
11:45
Disco Duo Children Beginners
Presantation
11:48
Disco Duo Children Beginners
1/2 finale
11:53
11:56
Disco Duo Adult 1 Beginners
General look
11:58
Disco Duo Children Beginners
Herkansing
12:01
Disco Duo Junior 1 Intermediate
General look
12:03
12:05
Disco Duo Children Beginners
Finale
12:11
Disco Duo Adult 1 Beginners
Finale
12:17
Disco Duo Junior 1 Intermediate
Finale
12:23
Disco Duo Children Advanced
Walk over
12:25
Disco Duo Junior 2 Advanced
Walk over
12:40
Start to Dance Children
1/2 finale
12:43
Start to Dance Mini Kids
Walk over
12:45
Start to Dance Children
Herkansing
12:47
Start to Dance Juniors 1
Walk over
12:49
Start to Dance Children
Finale
12:51
Start to Dance Adult +24
Walk over
12:53
12:55
Prijsuitreiking
13:35
13:40
Disco Small Group Children
General look
13:48
Disco Small Group Junior
General look
14:06
Disco Small Group Adult
General look
14:14
14:20
Disco Small Group Adults +24
Walk over
14:23
Disco Small Group Children
Finale
14:31
Disco Small Group Junior
Finale
14:49
Disco Small Group Adult
Finale
14:57
15:00
Disco Formation Children Beginners
General look
15:03
Disco Formation Junior Beginners
General look
15:11
Disco Formation Adult 1 Beginners
General look
15:16
15:20
Disco Formation Children Beginners
Finale
15:27
Disco Formation Junior Beginners
Finale
15:45
Disco Formation Adult 1 Beginners
Finale
15:56
16:10
Disco Formation Junior Intermediate
General look
16:15
Disco Formation Adult 1 Intermediate
General look
16:18
16:20
Disco Formation Junior Intermediate
Finale
16:31
Disco Formation Adult 1 Intermediate
Finale
16:38
16:40
Disco Formation Junior Advanced
General look
16:45
Disco Formation Adult 1 Advanced
General look
16:48
16:50
Disco Formation Children Advanced
Walk over
16:54
Disco Formation Junior Advanced
Finale
17:05
Disco Formation Adult 1 Advanced
Finale
17:12
17:15
Prijsuitreiking
18:00
Einde / Fin / End

Vloer B

08:30
Deuren open/portes ouvertes
10:00
Voorstelling jury
10:00
Disco Solo Junior 1 Beginners
Presantation
10:04
Disco Solo Junior 1 Beginners
1/8 finale
10:10
Disco Solo Junior 2 Beginners
Presantation
10:12
Disco Solo Junior 2 Beginners
1/4 finale
10:15
Disco Solo Junior 2 Intermediate
Presantation
10:17
Disco Solo Junior 2 Intermediate
1/2 finale
10:20
10:21
Disco Solo Junior 1 Beginners
Herkansing
10:24
Disco Solo Junior 2 Beginners
Herkansing
10:26
Disco Solo Junior 2 Intermediate
Herkansing
10:28
Disco Solo Adult 1 Intermediate
Presantation
10:29
Disco Solo Junior 1 Beginners
1/4 finale
10:35
Disco Solo Junior 2 Beginners
1/2 finale
10:38
Disco Solo Junior 1 Beginners
1/2 finale
10:41
Disco Solo Adult +24
General look
10:43
Disco Solo Adult 1 Advanced
General look
10:45
10:47
Disco Solo Junior 1 Beginners
Finale
10:53
Disco Solo Junior 2 Beginners
Finale
10:59
Disco Solo Junior 2 Intermediate
Finale
11:05
Disco Solo Adult +24
Finale
11:07
Disco Solo Children Advanced
Walk over
11:09
Disco Solo Junior 1 Advanced
Walk over
11:11
Disco Solo Adult 1 Advanced
Finale
11:22
11:45
Disco Duo Junior 1 Beginners
Presantation
11:49
Disco Duo Junior 1 Beginners
1/2 finale
11:55
Disco Duo Junior 2 Beginners
Presantation
11:58
Disco Duo Junior 2 Beginners
1/2 finale
12:03
Disco Duo Junior 1 Beginners
Herkansing
12:08
Disco Duo Junior 2 Beginners
Herkansing
12:11
Disco Duo Junior 2 Intermediate
General look
12:13
Disco Duo Adult 1 Intermediate
General look
12:15
Disco Duo Adult 1 Advanced
General look
12:17
12:19
Disco Duo Junior 1 Beginners
Finale
12:22
Disco Duo Junior 2 Beginners
Finale
12:25
Disco Duo Junior 2 Intermediate
Finale
12:27
Disco Duo Adult 1 Intermediate
Finale
12:29
Disco Duo Adult 1 Advanced
Finale

 

Overzicht inschrijvingen


Vlaams Kampioenschap jazz, modern, show, hiphop

:01/02/2020
"Born2Dance"
Sporthal
Beverpad 15
3581 Beringen

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:Afgesloten

Time table

Vloer A

08:00
Deuren open/portes ouvertes
09:30
Voorstelling jury
09:32
Jazz Dance Solo Children
Finale
09:40
Jazz Dance Solo Junior 1
Finale
09:46
Jazz Dance Solo Junior 2
Finale
10:00
Jazz Dance Solo Adult 1 Beginners
Walk over
10:02
Jazz Dance Solo Adult 1 Advance
Walk over
10:05
10:10
Jazz Dance Duo Children
Finale
10:18
Jazz Dance Duo Junior 1
Finale
10:26
Jazz Dance Duo Junior 2
Finale
10:40
Jazz Dance Duo Adult 1 Beginners
Finale
10:48
Jazz Dance Duo Adult 1 Advance
Finale
10:59
11:05
Jazz Dance Small Group Children
Finale
11:22
Jazz Dance Small Group Junior
Finale
11:47
Jazz Dance Small Group Adult 1
Finale
12:01
12:05
Jazz Dance Formation Children
Finale
12:19
Jazz Dance Formation Juniors
Finale
12:28
Jazz Dance Formation Adults +24
Walk over
12:32
Jazz Dance Formation Adults 1
Walk over
12:37
12:38
Prijsuitreiking
13:08
13:10
Modern Solo Junior 2
1/2 finale
13:43
13:45
Modern Solo Children
Finale
13:51
Modern Solo Junior 1
Finale
14:07
Modern Solo Junior 2
Finale
14:24
Modern Solo Adult 1 Beginners
Finale
14:43
Modern Solo Adult 1 Advance
Finale
14:57
15:05
Modern Duo Junior 2
1/2 finale
15:30
15:30
Modern Duo Children
Walk over
15:33
Modern Duo Junior 1
Finale
15:47
Modern Duo Junior 2
Finale
16:03
Modern Duo Adult 1 Beginners
Finale
16:17
Modern Duo Adult 1 Advance
Finale
16:23
16:30
Modern Small Group Children
Finale
16:41
Modern Small Group Junior
Finale
16:58
Modern Small Group Adult 1
Finale
17:19
17:25
Modern Formation Children
Walk over
17:29
Modern Formation Juniors
Walk over
17:34
Modern Formation Adults 1
Walk over
17:38
17:45
Showdance Duo Junior 1
Walk over
17:47
Showdance Duo Junior 2
Finale
17:53
Showdance Duo Adult 1
Walk over
17:56
Showdance small group Junior
Walk over
17:58
18:00
Showdance Formation Children
Walk over
18:03
Showdance Formation Junior
Walk over
18:07
Showdance Formation Adult 1
Walk over
18:10
18:15
Prijsuitreiking
18:45
18:50
Hip Hop Solo Junior 1
General look
18:52
Hip Hop Solo Junior 2
General look
18:53
Hip Hop Solo Adults 1 Beginners
General look
18:55
Hip Hop Solo Adults 1 Advanced
General look
18:56
19:00
Hip Hop Solo Adults 24+
Walk over
19:01
Hip Hop Solo Junior 1
Finale
19:03
Hip Hop Solo Junior 2
Finale
19:04
Hip Hop Solo Adults 1 Beginners
Finale
19:06
Hip Hop Solo Adults 1 Advanced
Finale
19:07
19:15
Hip Hop Duo Children
General look
19:16
Hip Hop Duo Junior 1
General look
19:18
Hip Hop Duo Junior 2
General look
19:19
Hip Hop Duo Adults 1 Beginners
General look
19:21
19:21
Hip Hop Duo Children
Finale
19:23
Hip Hop Duo Junior 1
Finale
19:24
Hip Hop Duo Junior 2
Finale
19:26
Hip Hop Duo Adults 1 Beginners
Finale
19:27
19:35
Hip Hop Small Group Junior
General look
19:40
Hip Hop Small Group Adult 1
General look
19:45
19:45
Hip Hop Small Group Children
Walk over
19:48
Hip Hop Small Group Junior
Finale
19:53
Hip Hop Small Group Adult 1
Finale
19:58
20:05
Hip Hop Battle Junior 2
Selection Round
20:07
Hip Hop Battle Adult 1
Selection Round
20:08
Hip Hop Battle Junior 1
Selection Round
20:10
20:15
Break Dance Adult +24
Walk over
20:17
Hip Hop Battle
Finale
20:42
20:50
Hip Hop Formation Children
Walk over
20:53
Hip Hop Formation Junior
Walk over
20:57
Hip Hop Formation Adults 1
Walk over
21:00
21:05
Prijsuitreiking
21:40
Einde / Fin / End

 

Overzicht inschrijvingen


Vlaams Kampioenschap disco, clipdance en start to

:02/02/2020
"Born2Dance"
Sporthal
Beverpad 15
3581 Beringen

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:Afgesloten

Time table

Vloer A

08:00
Deuren open/portes ouvertes
09:30
Voorstelling jury
09:35
Clip Dance 1 Children
Presantation
09:37
Clip Dance 1 Children
1/2 finale
09:41
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
Presantation
09:43
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
1/2 finale
09:47
Clip Dance 1 Children
Herkansing
09:51
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
Herkansing
09:53
09:59
Clip Dance 1 Junior 1 Advanced
General look
10:00
Clip Dance 1 Adult 1 Advanced
General look
10:02
Start to Dance Children
General look
10:03
10:09
Start to Dance Mini Kids
Walk over
10:10
Start to Dance Children
Finale
10:12
Clip Dance 1 Children
Finale
10:14
Clip Dance 1 Adult 1 Beginners
Finale
10:16
Clip Dance 1 Junior 1 Advanced
Finale
10:18
Clip Dance 1 Adult 1 Advanced
Finale
10:20
10:40
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
Presantation
10:42
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
1/4 finale
10:46
Clip Dance 2 Adult 1 Beginners
Presantation
10:48
Clip Dance 2 Adult 1 Beginners
1/2 finale
10:52
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
Herkansing
10:54
Clip Dance 2 Adult 1 Beginners
Herkansing
10:56
10:58
Clip Dance 2 Junior 1 Advanced
General look
11:00
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
1/2 finale
11:04
Clip Dance2 Junior 2 Advanced
General look
11:05
11:10
Clip Dance 2 Adult 1 Beginners
Finale
11:12
Clip Dance 2 Junior 2 Beginners
Finale
11:14
Clip Dance 2 Junior 1 Advanced
Finale
11:16
Clip Dance2 Junior 2 Advanced
Finale
11:18
11:20
Prijsuitreiking
11:50
12:00
Disco Solo Children Beginners
Presantation
12:04
Disco Solo Children Beginners
1/8 finale
12:10
Disco Solo Adult 1 Beginners
Presantation
12:13
Disco Solo Adult 1 Beginners
1/2 finale
12:17
Disco Solo Junior 2 Intermediate
Presantation
12:19
Disco Solo Junior 2 Intermediate
1/2 finale
12:22
Disco Solo Adult 1 Intermediate
Presantation
12:24
Disco Solo Adult 1 Intermediate
1/2 finale
12:27
Disco Solo Children Beginners
Herkansing
12:30
Disco Solo Adult 1 Beginners
Herkansing
12:32
Disco Solo Junior 2 Intermediate
Herkansing
12:33
Disco Solo Adult 1 Intermediate
Herkansing
12:35
Disco Solo Children Beginners
1/4 finale
12:41
Disco Solo Adult +24
General look
12:42
Disco Solo Children Intermediate
General look
12:44
Disco Solo Children Beginners
1/2 finale
12:47
12:50
Disco Solo Adult +24
Finale
12:52
Disco Solo Children Beginners
Finale
12:58
Disco Solo Adult 1 Beginners
Finale
13:04
Disco Solo Children Intermediate
Finale
13:10
Disco Solo Junior 2 Intermediate
Finale
13:16
Disco Solo Adult 1 Intermediate
Finale
13:22
Disco Solo Children Advanced
Walk over
13:23
Disco Solo Junior 1 Advanced
Walk over
13:25
13:45
Disco Duo Children Beginners
Presantation
13:49
Disco Duo Children Beginners
1/4 finale
13:55
13:58
Disco Duo Adult 1 Beginners
General look
14:01
Disco Duo Children Beginners
Herkansing
14:06
Disco Duo Junior 1 Intermediate
General look
14:07
Disco Duo Junior 2 Intermediate
General look
14:09
Disco Duo Children Beginners
1/2 finale
14:13
Disco Duo Adult 1 Advanced
General look
14:15
14:20
Disco Duo Children Beginners
Finale
14:26
Disco Duo Junior 1 Intermediate
Finale
14:28
Disco Duo Junior 2 Intermediate
Finale
14:29
Disco Duo Adult 2
Walk over
14:31
Disco Duo Children Advanced
Walk over
14:32
Disco Duo Junior 2 Advanced
Walk over
14:34
Disco Duo Adult 1 Advanced
Finale
14:41
15:00
Freestyle Disco Solo Juniors 2
Presantation
15:01
Freestyle Disco Solo Adutls 1
Presantation
15:02
Freestyle Disco Solo Juniors 2
Finale
15:05
Freestyle Disco Solo Adutls 1
Finale
15:08
15:09
Freestyle Disco Solo Adutls 1
Finale
15:09
15:15
Prijsuitreiking
15:45
15:50
Disco Small Group Children
1/2 finale
16:00
Disco Small Group Junior
1/2 finale
16:15
Disco Small Group Adult
1/2 finale
16:28
16:30
Disco Small Group Adults +24
Walk over
16:33
Disco Small Group Children
Finale
16:45
Disco Small Group Junior
Finale
17:00
Disco Small Group Adult
Finale
17:15
17:20
Disco Formation Children Beginners
General look
17:25
Disco Formation Junior Beginners
General look
17:34
Disco Formation Adult 1 Beginners
General look
17:41
17:45
Disco Formation Children Beginners
Finale
17:55
Disco Formation Junior Beginners
Finale
18:16
Disco Formation Adult 1 Beginners
Finale
18:34
18:45
Disco Formation Junior Intermediate
General look
18:51
Disco Formation Adult 1 Intermediate
General look
18:54
Disco Formation Junior Advanced
General look
18:57
19:00
Disco Formation Adult +24
Walk over
19:03
Disco Formation Junior Intermediate
Finale
19:17
Disco Formation Adult 1 Intermediate
Finale
19:24
Disco Formation Junior Advanced
Finale
19:31
Disco Formation Adult 1 Advanced
Walk over
19:35
19:40
Prijsuitreiking
20:15
Einde / Fin / End

Vloer B

08:00
Deuren open/portes ouvertes
09:30
Voorstelling jury
09:35
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
Presantation
09:37
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
1/4 finale
09:41
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
Presantation
09:43
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
1/2 finale
09:47
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
Herkansing
09:51
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
Herkansing
09:55
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
1/2 finale
09:59
Clip Dance 1 Junior 2 Advanced
General look
10:00
10:02
Start to Dance Juniors 1
General look
10:03
10:09
Start to Dance Adult +24
Walk over
10:10
Start to Dance Juniors 1
Finale
10:12
Clip Dance 1 Junior 1 Beginners
Finale
10:14
Clip Dance 1 Junior 2 Beginners
Finale
10:16
Clip Dance 1 Adult + 24
Walk over
10:18
Clip Dance 1 Junior 2 Advanced
Finale
10:20
10:40
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
Presantation
10:42
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
1/4 finale
10:46
Clip Dance 2 Children
Presantation
10:48
Clip Dance 2 Children
1/2 finale
10:52
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
Herkansing
10:56
Clip Dance 2 Children
Herkansing
10:58
Clip Dance 2 Adult 1 Advanced
General look
11:00
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
1/2 finale
11:04
Clip Dance 2 Adult + 24
General look
11:05
11:10
Clip Dance 2 Children
Finale
11:12
Clip Dance 2 Junior 1 Beginners
Finale
11:14
Clip Dance 2 Adult + 24
Finale
11:16
Clip Dance 2 Adult 1 Advanced
Finale
11:18
11:20
Prijsuitreiking
11:50
12:00
Disco Solo Junior 1 Beginners
Presantation
12:04
Disco Solo Junior 1 Beginners
1/4 finale
12:10
Disco Solo Junior 2 Beginners
Presantation
12:13
Disco Solo Junior 2 Beginners
1/4 finale
12:17
Disco Solo Junior 1 Intermediate
Presantation
12:19
Disco Solo Junior 1 Intermediate
1/2 finale
12:22
Disco Solo Adult 1 Advanced
Presantation
12:24
Disco Solo Adult 1 Advanced
1/2 finale
12:26
Disco Solo Junior 1 Beginners
Herkansing
12:30
Disco Solo Junior 2 Beginners
Herkansing
12:33
Disco Solo Junior 1 Intermediate
Herkansing
12:35
Disco Solo Adult 1 Advanced
Herkansing
12:36
Disco Solo Junior 1 Beginners
1/2 finale
12:39
Disco Solo Junior 2 Beginners
1/2 finale
12:42
Disco Solo Junior 2 Advanced
General look
12:44
12:47
Disco Solo Junior 1 Beginners
Finale
12:53
Disco Solo Junior 2 Beginners
Finale
12:59
Disco Solo Junior 1 Intermediate
Finale
13:05
Disco Solo Junior 2 Advanced
Finale
13:17
Disco Solo Adult 1 Advanced
Finale
13:19
13:45
Disco Duo Junior 2 Beginners
Presantation
13:49
Disco Duo Junior 2 Beginners
1/4 finale
13:55
Disco Duo Junior 1 Beginners
Presantation
13:58
Disco Duo Junior 1 Beginners
1/2 finale
14:03
Disco Duo Junior 2 Beginners
Herkansing
14:06
Disco Duo Junior 1 Beginners
Herkansing
14:09
Disco Duo Junior 2 Beginners
1/2 finale
14:13
Disco Duo Adult 1 Intermediate
General look
14:16
14:22
Disco Duo Junior 1 Beginners
Finale
14:28
Disco Duo Junior 2 Beginners
Finale
14:34
Disco Duo Adult 1 Intermediate
Finale
14:40
15:15
Prijsuitreiking

 

Overzicht inschrijvingen


Disco

:16/02/2020
El Sanscha
Sportpark De Pluimen
Pluimstraat 18
8600 Diksmuide

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:02/02/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Hip Hop & Clipdance

:22/02/2020
Dansschool Dance space
OC 't Zonnerad
Tresoriersstraat, 6
8980 Zonnebeke

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:08/02/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Jazz, modern,showdance

:23/02/2020
Dansschool Dance space
OC 't Zonnerad
Tresoriersstraat, 6
8980 Zonnebeke

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:09/02/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Disco

date : 08/03/2020

Sportcampus LANGE MUNTE
Bad Godesberglaan, 22
8500 Kortrijk


Hip hop & Clipdance

date : 14/03/2020

Dursin Extra Time
Sint denijsestraat, 101 b
8500 Kortrijk


Jazz, modern,showdance

date : 15/03/2020

Dursin Extra Time
Sint denijsestraat, 101 b
8500 Kortrijk


Disco

date : 05/04/2020

Sporthal Ieper
Leopold III-laan, 18
8900 Ieper


Beker van België hiphop, clip

date : 01/05/2020

De Schelp
Menenstraat,122
8560 Wevelgem


Beker van België jazz, modern en show

date : 02/05/2020

De Schelp
Menenstraat,122
8560 Wevelgem


Beker van Belgie disco

date : 03/05/2020

De Schelp
Menenstraat,122
8560 Wevelgem