Wedstrijdkalender Bel-aL


Golden Lady Trophy

date : 28/09/2019

Danzsport club rwb & eurodansse
49 a , rue Ermesinde
L-1469 Luxembourg

Inschrijven via www.dancesport.lu

Danzsport club rwb & eurodansse


BENELUX kampioenschap / Championnat BENELUX

:06/10/2019
BENELUX organiser
Salons Mantovani
Doorn, 1
9700 Oudenaarde

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:26/09/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


A.Schabon

:20/10/2019
A.Schabon
Ritmo Studio's
Ekkelgaarden 13
3500 Hasselt

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:10/10/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


GP Stouthuysen

:16/11/2019
De Pelsmacker Jean-Pierre
Eurodance Wetteren
Moerstraat, 11
9230 Wetteren
+ Prof

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:06/11/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Brabantcup

:30/11/2019
De Smet-Camby
Dansschool De Smet-Camby
Mechelsesteenweg, 732
3020 Herent
+ Prof

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:20/11/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Life Danscenter

:15/12/2019
Life DansCenter
Life Danscenter
Lodewijk de Raetlaan, 2
8870 Izegem

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:05/12/2019

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Waasland Trophy

:19/01/2020
Danscenter Waasland
Danscenter Waasland
Sint niklaasstraat, 135 b
9170 Sint-Gillis-Waas

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:09/01/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


GP De Pelsmacker

:01/02/2020
De Pelsmacker Jean-Pierre
Eurodance Wetteren
Moerstraat, 11
9230 Wetteren
+ Prof

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:22/01/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Aradance

:15/02/2020
Araguez
AraDance (Araguez)
Rue des Nutons, 291
6060 Gilly (Charleroi)
+ Prof
+ Formations

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:05/02/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Freedom to dance Cup

:15/03/2020
De Smet-Camby
Dansschool De Smet-Camby
Mechelsesteenweg, 732
3020 Herent
+ Formations

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:05/03/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Ekkart

:21/03/2020
Dansschool Ekkart
Dansschool Ekkart
Lerenveld, 35 C
2547 Lint

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:11/03/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Guldensporen Cup

:26/04/2020
Van Durme Gudrun
Dursin Extra Time (Gulden sporen cup)
Sint denijsestraat, 101 b
8500 Kortrijk
+ Prof
+ Formations
www.buldo.be/guldensporencup

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:15/04/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen


Kampioenschap/Championat

:16/05/2020
BULDO
Salons Mantovani
Doorn, 1
9700 Oudenaarde
+ Prof
+ Formations

Uiterste inschrijvingsdatum / Closing date:06/05/2020

Time table

Nadat alle inschrijvingen verwerkt zijn, wordt de time-table opgemaakt en gepubliceerd

 

Overzicht inschrijvingen