Freedom dance cup
Freedom dance cup

Freedom dance cup

by Bel-aL
1501 1501 people viewed this event.

Organisator : De Smet-Camby

+ Formations

Additional Details

Type Organisation - Bel-aL wedstrijden


time-table

Het tijdschema is nog niet bekend of alle inschrijvingen zijn nog niet verwerkt. Gelieve later terug te komen.

Overzicht inschrijvingen

AGT Couples Rising Star
Bachata Couples
Ballroom Youth - 14 (3 dance)
Ballroom Youth - 14 (5 dance)
Ballroom Youth - 16 (3 dance)
Ballroom Youth - 16 (5 dance)
Ballroom Start to Dance - 30
Ballroom Pre-Amateur - 30 (2 / 2)
JOOSTEN YORAN - JACOBS SILVANA
VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA
Ballroom Amateur - 30
One-dance Artistic Waltz
Ballroom MasterClass Open (3 / 3)
GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE
JANSSENS CHRISTOPHE - JANSSENS DORINE
KRIJGER JUSTIN - VOORN LORRAINE -> NL
Ballroom Start to Dance 30+
Ballroom Pre-Amateur 30+ (3 / 3)
COURT LUK - VAN HULLE ANN
MANNING GLENN - GATZEN GISELA -> DE
REYNDERS PHILIPPE - DE BACKER CARINE
Ballroom Amateur 30+ (5 / 5)
CHAPELLE RUDY - SCARPINI MARIA-CHRISTINA
DAS PETER - DAENEN SUZY
FRANSSENS EDWIN - ERNA KARINE
MANNING GLENN - GATZEN GISELA -> DE
MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENéE
Ballroom MasterClass 30 + (2 / 2)
DE ROO BERT - STERCK SILKE
JANSSENS CHRISTOPHE - JANSSENS DORINE
Ballroom MasterClass 40+ (1 / 1)
VOORN ERIC - VOORN CHARLOTTE -> NL
Ballroom MasterClass 50+ (5 / 5)
BEUMER MARTIN - BRANDS TAMARA -> DE
CHAPELLE RUDY - SCARPINI MARIA-CHRISTINA
HOOGSTRA JOS - WINKELMAN MIRANDA -> NL
SERVOTTE HERWIG - BUELENS BETTY
VOORN ERIC - VOORN CHARLOTTE -> NL
Ballroom MasterClass 60+ (5 / 5)
GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE
JACOBS PHILIP - MOLENBURCH ARLETTE
MASSET FILIP - MASSET MYRIAM
MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENéE
VANDENRUL PAUL - KUYPERS NINI
Ballroom formation
Latin Youth - 14 (3 dance)
Latin Youth - 14 (5 dance)
Latin Youth - 16 (3 dance)
Latin Youth - 16 (5 dance)
Latin Start to Dance - 30
Latin Pre-Amateur - 30 (4 / 4)
JOOSTEN YORAN - JACOBS SILVANA
OLLIVIER AäRON - VAN HOVE SOFIE
PEETERS DRIES - VANDEVELDE JOLIEN
VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA
Latin Amateur - 30 (2 / 2)
PEETERS DRIES - VANDEVELDE JOLIEN
TORFS TIM - BECHTEL MAëLYS
Latin MasterClass Open (3 / 3)
POPPE MARLEEN - VLIEGHE LUC
TORFS TIM - BECHTEL MAëLYS
VAN DEN HEUVEL DAVE - PELSMAEKERS INGE
Latin Start to Dance 30+
Latin Pre-Amateur 30+
Latin Amateur 30+ (1 / 1)
GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE
Latin MasterClass 30+ (3 / 3)
POPPE MARLEEN - VLIEGHE LUC
VAN HOOF STEVEN - RAMAEKERS LARA
VOLONT BART - KIMEISA LINDA
Latin MasterClass 40+ (1 / 1)
VLAYEN TOMMY - VERMEERSCH NATASCHA
Latin formation
Solo Cha-cha (2 / 2)
DAS KAREN
GAMOVA IRYNA
Solo Jive (2 / 2)
DAS KAREN
GAMOVA IRYNA
Solo Paso Doble (1 / 1)
DAS KAREN
Solo Rumba (2 / 2)
DAS KAREN
GAMOVA IRYNA
Solo Samba (1 / 1)
DAS KAREN
Other dance formation (1 / 1)
DSC DANCE CONNECTION
Salsa Couples Rising Star
Solo English Walz (1 / 1)
GAMOVA IRYNA
Solo Quickstep
Solo Slow Foxtrot (1 / 1)
GAMOVA IRYNA
Solo Tango
Solo Viennese Waltz (1 / 1)
GAMOVA IRYNA
Swing Couples Rising Star (1 / 1)
GHYSELS FREDDY - EECKHAUT ELSIE

To register for this event please visit the following URL: https://www.buldo.be/kalender/wedstrijden/wedstrijd-registratie?eventkey=0-399 →

 

Date And Time

2023-03-04
 

Registration End Date

2023-02-22
 

Location

Herent
 

Event Types

 

Event Category

Share With Friends