Bel-aL

Freedom to dance cup

by Bel-aL
4050 4050 people viewed this event.
 

Datum en tijd

2024-03-02 @ 11:00 to 2024-03-02 @ 23:30
 

Einddatum inschrijving

2024-02-21
Registratie evenement gesloten.

Delen met vrienden

 

Soorten gebeurtenissen - Wedstrijden

 

Categorie evenement - Bel-aL

Extra details

+ Formations

Contact email adres - https://www.buldo.be/kalender/wedstrijden/wedstrijd-registratie?eventkey=1-148

Event type - Bel-aL wedstrijden

time-table

09:30    Doors open
11:00    Ballroom Start-to-dance +30 (GL)
11:03    Ballroom Start-to-dance -30 (GL)
11:06    Ballroom Pre-Amateur +30 (GL)
11:11    Ballroom Pre-Amateur -30 (GL)
11:16    Ballroom Amateur +50 (1/2F)
11:24    Ballroom Amateur +30 (GL)
11:31    Ballroom Amateur -30 (GL)
11:38    Ballroom Youth -14 & - 16 (5-dances) /-16 3d (GL)
11:46    Ballroom Amateur +50 (Herk)
11:54    Break
12:04    Ballroom Start-to-dance +30 (FIN)
12:08    Ballroom Start-to-dance -30 (FIN)
12:12    Ballroom Pre-Amateur +30 (FIN)
12:18    Ballroom Pre-Amateur -30 (FIN)
12:24    Ballroom Amateur +50 (FIN)
12:32    Ballroom Amateur +30 (FIN)
12:40    Ballroom Amateur -30 (FIN)
12:48    Ballroom Youth -14 & - 16 (5-dances) /-16 3d (FIN)
12:58    Break
13:13    Latin Start-to-dance +30 (GL)
13:16    Latin Pre-Amateur +30 (GL)
13:21    Latin Amateur -30 (1/2F)
13:37    Latin Pre-Amateur -30 (GL)
13:42    Latin Amateur +30 (GL)
13:49    Latin Youth -14 & - 16 (5-dances) /-16 3d (GL)
13:57    Latin Amateur -30 (Herk)
14:05    Break
14:15    Latin Start-to-dance +30 (FIN)
14:19    Latin Pre-Amateur -30 (FIN)
14:25    Latin Pre-Amateur +30 (FIN)
14:31    Latin Amateur -30 (FIN)
14:39    Latin Amateur +30 (FIN)
14:47    Latin Youth -14 & - 16 (5-dances) /-16 3d (FIN)
14:57    Latin Solo 5 dances (1/2F)
15:07    Break
15:17    Latin Solo 3 dances (GL)
15:22    Swing Rising star (GL)
15:24    Arg tgo Rising star (GL)
15:26    Bachata Rising star (GL)
15:28    Salsa Rising star (GL)
15:30    Other Formation (GL)
15:35    Latin Solo 3 dances (FIN)
15:40    Latin Solo 5 dances (FIN)
15:48    Break
16:08    Ballroom Solo 5 dances (1/2F)
16:18    Ballroom Masterclass +50 (1/2F)
16:38    Ballroom Solo 3 dances (GL)
16:43    Swing Rising star (FIN)
16:45    Arg tgo Rising star (FIN)
16:47    Bachata Rising star (FIN)
16:49    Salsa Rising star (FIN)
16:51    Other Formation (FIN)
16:56    Ballroom Solo 3 dances (FIN)
17:01    Ballroom Masterclass +50 (Herk)
17:11    Ballroom Solo 5 dances (FIN)
17:21    Break + prize presentation
18:20    Ballroom MasterClass +60 (1/2F)
18:30    Ballroom Masterclass +40 (1/2F)
18:40    Ballroom Masterclass Open (GL)
18:50    Latin MasterClass +30 (GL)
19:00    Ballroom MasterClass +60 (Herk)
19:10    Ballroom Masterclass +40 (Herk)
19:20    Ballroom Masterclass Open (FIN)
19:30    Break
19:40    Ballroom MasterClass +60 (FIN)
19:50    Ballroom Masterclass +40 (FIN)
20:00    Latin MasterClass +30 (FIN)
20:10    Latin MasterClass Open (1/4F)
20:30    Ballroom Masterclass +50 (FIN)
20:40    Break
20:55    Latin MasterClass Open (Herk)
21:05    Latin MasterClass +40 (GL)
21:15    Ballroom MasterClass +30 (GL)
21:25    Latin MasterClass Open (1/2F)
21:45    Break
21:55    Latin MasterClass +40 (FIN)
22:05    Ballroom MasterClass +30 (FIN)
22:15    Latin MasterClass Open (FIN)
22:25    Break & Prize presentation
23:25    The End

Overzicht inschrijvingen

AGT Couples Rising Star (1 / 1)
VAN ACKERE EMANUEL - DEMEYER MICHELINE(100)
Bachata Couples (1 / 1)
DE GROOT MIKE - L'HOMME DORIEN(43)
Ballroom Solo (3-dance) (2 / 3)
CRAWSHAW ELOïSE(34)
SOARES CLAIRE-AMANDINE
ZAJICKOVA VIVIEN(122) -> LU
Ballroom Solo (5-dance) (9 / 9)
CHRISTA KARINE(32) -> DE
DE WAEL ANAëLLE(46)
GOBLET TANIA(56)
HOUTART VALENTINE(65)
HUPALO KRYSTYNA(66)
MAHO ELISA(73)
SOARES CLAIRE-AMANDINE(95)
TELES MARTA(97)
VANOPPEN DAISY(112)
Ballroom Youth - 14 (5 dance) (1 / 2)
CALLOENS TIAGO - TIMASHEVA LAISSAN(29)
ONDELJ GULIC LOVRE - CALLOENS LIZA
Ballroom Youth - 16 (3 dance) (1 / 1)
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE(61)
Ballroom Youth - 16 (5 dance) (2 / 2)
GUTA MIHAI - CALLOENS ILANA(59)
NAKCHBANDI HOUSSAM - MASSON NOELINE(79)
Ballroom Start to Dance - 30 (2 / 2)
GILLES YANNIS - GHRIBE PAMELLA(55)
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE(61)
Ballroom Pre-Amateur - 30 (4 / 5)
DECLERCQ SEPPE - DECLERCQ SIEN
DIERICK LENNART - CONINCKX CYNTHIA(50)
DUMOULIN EVAN - CRAWSHAW SOPHIA(51)
JOOSTEN YORAN - JACOBS SILVANA(69)
SANTOS MANUEL - ALVES MADALENA(92) -> PT
Ballroom Amateur - 30 (6 / 6)
BALU TRISTAN - FLORENTIN MARION(22) -> FR
DECLERCQ SEPPE - DECLERCQ SIEN(47)
DESODT MAARTEN - MONSEREZ SHARI(49)
GORDO NUNO - CARDOSO PATRICIA(57)
SANTOS MANUEL - ALVES MADALENA(92) -> PT
VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA(113)
Ballroom MasterClass Open (6 / 7)
ABELITE LINARDS - JAKOBIJA PAULA(20) -> FR
BALU TRISTAN - FLORENTIN MARION(22) -> FR
GORDO NUNO - CARDOSO PATRICIA(57)
GUGULAN DANIEL - CUCULAS SORINA(58)
GUTA MIHAI - CALLOENS ILANA(59)
NAKCHBANDI HOUSSAM - MASSON NOELINE(79)
ONDELJ GULIC LOVRE - CALLOENS LIZA
Ballroom Start to Dance 30+ (3 / 3)
LUYSTERBORG NATALIE - DE ROO BART(72)
POELVOORDE DIETER - DEVENTER EVY(85)
WILLEM PATRICK - VAN LOO MARTINE(120)
Ballroom Pre-Amateur 30+ (4 / 6)
BONNARENS BART - VERHEYDEN NELE(26)
COURT LUK - VAN HULLE ANN(33)
MENCHINI PATRICK - CONSTANT ELéONORE
REYNDERS PHILIPPE - DE BACKER CARINE(89)
VAN DE GENACHTE JAN - LAMBERT PATRICIA(104)
VAN GERVEN STEFAN - BROOTHAERS LINDA
Ballroom Amateur 30+ (4 / 4)
BENOIT DOMINIQUE - NAUWYNCK MAGALI(24)
MENCHINI PATRICK - CONSTANT ELéONORE(76)
MENDELSKI FABRICE - FONTAINE CARINE(78)
VAN OOST GWENOLé - DIERICKX MARLEEN(108)
Ballroom MasterClass 30 + (6 / 7)
DE ROO BERT - STERCK SILKE(44)
DE SMAELE MIGUEL - DEWITTE LIESELOTTE(45)
FIéVEZ BENOIT - BENTZ YASMIN(52)
LAEMMERMAIER STELLA - LAEMMERMAIER RALF(70) -> DE
LATAIRE ROBIN - LAUKENS ELIEN(71)
WAANDERS GERRIT - ZIENGS KIM(116)
WIJNENDAELE GUY - BRACKE KELLY
Ballroom MasterClass 40+ (9 / 9)
ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE(21)
BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA(23)
BLANC PHILIPPE - BLANC ALEXANDRA(25)
BUSSCHER HELEEN - VAN DRIEL MARC(28) -> NL
DE COCK GERRIT - LYSSENS CONNY(40)
LAEMMERMAIER STELLA - LAEMMERMAIER RALF(70) -> DE
PODLESNY KAZIMIERZ - LARENTOWSKA MAGDALENA(84)
REMELS BRUNO - BRUCH ALEXANDRA(88)
WAGNER ANDREA - RYBORZ KATRIN(117) -> DE
Ballroom Amateur 50+ (8 / 10)
CHAPELLE RUDY - SCARPINI MARIA-CHRISTINA
COURT LUK - VAN HULLE ANN(33)
FRANSSENS EDWIN - ERNA KARINE
SOBOL JEAN-LOUIS - DEGANT JACKIE(96)
VAN AELST KRISTIAAN - HAESENDONCKX DANIELLE(101)
VAN BERGEN MARK - SOUVEREYNS PATRICIA(102)
VAN OOST GWENOLé - DIERICKX MARLEEN(108)
VAN WOUW PETRA - GLIJN ALEX(110)
VILLANI ERMANNO - DE BRUYN ANN(114)
WIJNENDAELE GUY - LYTVYNOVA LILIYA(119)
Ballroom MasterClass 50+ (13 / 14)
ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE(21)
BLANC PHILIPPE - BLANC ALEXANDRA(25)
BULLMANN ROMAN - BULLMANN MARTINA(27) -> DE
CHAPELLE RUDY - SCARPINI MARIA-CHRISTINA
DE COCK GERRIT - LYSSENS CONNY(40)
HEESTERBEEK PETER - HEESTERBEEK MARJO(60)
HOOGSTRA JOS - WINKELMAN MIRANDA(62)
HOUBEN RUUD - ROSSEAU CHRIS(64)
QUAZZOTTI SERGE - QUAZZOTTI PEGGY(87)
REMELS BRUNO - BRUCH ALEXANDRA(88)
RüFFLER ELKE - RüFFLER GEORG(91) -> BE
SERVOTTE HERWIG - BUELENS BETTY(93)
VAN VOOREN DANNY - DERGELOO ANN(109)
WAGNER ANDREA - RYBORZ KATRIN(117) -> DE
Ballroom MasterClass 60+ (8 / 9)
FRANSSENS EDWIN - ERNA KARINE(53)
HEESTERBEEK PETER - HEESTERBEEK MARJO(60)
HOUBEN RUUD - ROSSEAU CHRIS(64)
JACOBS PHILIP - MOLENBURCH ARLETTE(67)
MASSET FILIP - MASSET MYRIAM
MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENéE(77)
RüFFLER ELKE - RüFFLER GEORG(91) -> BE
VAN BREDA MARC - BOSMANS ANITA(103)
WLODAWER ROBERT - WLODAWER SUSANNE(121) -> DE
Latin Solo (3 Dance) (2 / 3)
CRESPO JUAN CARLOS(37)
PRANYTE NIKOL(86)
TIELENS JOYCE
Latin Solo (5 Dance) (12 / 13)
CRAWSHAW ELOïSE(34)
CRAWSHAW SOPHIA(36)
DAS KAREN
DE GROOT MIKE(42)
DE WAEL ANAëLLE(46)
GOBLET TANIA(56)
HOUTART VALENTINE(65)
HUPALO KRYSTYNA(66)
MAHO ELISA(73)
TELES MARTA(97)
TIELENS JOYCE(98)
VANOPPEN DAISY(112)
ZAJICKOVA VIVIEN(122) -> LU
Latin Youth - 14 (5 dance) (1 / 2)
CALLOENS TIAGO - TIMASHEVA LAISSAN(29)
ONDELJ GULIC LOVRE - CALLOENS LIZA
Latin Youth - 16 (3 dance) (1 / 1)
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE(61)
Latin Youth - 16 (5 dance) (2 / 2)
GUTA MIHAI - CALLOENS ILANA(59)
NAKCHBANDI HOUSSAM - MASSON NOELINE(79)
Latin Pre-Amateur - 30 (4 / 5)
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE(61)
JOOSTEN YORAN - JACOBS SILVANA(69)
MENCHINI ANGE - CONSTANT ELéONORE(75)
OLLIVIER AäRON - VAN HOVE SOFIE
VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA(113)
Latin Amateur - 30 (10 / 10)
BALU TRISTAN - FLORENTIN MARION(22) -> FR
CRAWSHAW ELOïSE - CRAWSHAW SOPHIA(35)
DECLERCQ SEPPE - DECLERCQ SIEN(47)
DIERICK LENNART - CONINCKX CYNTHIA(50)
GORDO NUNO - CARDOSO PATRICIA(57)
OLLIVIER AäRON - VAN HOVE SOFIE(80)
PEDROSA NUNO - JESUS LARA(82) -> PT
PEETERS DRIES - VANDEVELDE JOLIEN(83)
RöCKEN BEN - MEYER MELANIE(90) -> DE
SANTOS MANUEL - ALVES MADALENA(92) -> PT
Latin MasterClass Open (15 / 17)
ABELITE LINARDS - JAKOBIJA PAULA(20) -> FR
BALU TRISTAN - FLORENTIN MARION(22) -> FR
CELEA DONAAT - DRIESEN SANNE(30)
DESODT MAARTEN - MONSEREZ SHARI(49)
GERGOV NADJA - ZOTT LUPO(54) -> DE
GORDO NUNO - CARDOSO PATRICIA(57)
GUGULAN DANIEL - CUCULAS SORINA(58)
GUTA MIHAI - CALLOENS ILANA(59)
JACOBS WOUTER - GAMOVA IRYNA(68)
NAKCHBANDI HOUSSAM - MASSON NOELINE(79)
ONDELJ GULIC LOVRE - CALLOENS LIZA
PEDROSA NUNO - JESUS LARA(82) -> PT
RöCKEN BEN - ZOTT LUPO -> DE
SANTOS MANUEL - ALVES MADALENA(92) -> PT
SIMONS LIAM - LAUWEREYS KAREN(94)
TORFS TIM - BECHTEL MAëLYS(99)
VAN DE VELDE RAF - NYS ITE(105)
Latin Start to Dance 30+ (4 / 4)
DE DONCKER MARC - AERTS ANNEMIE(41)
LUYSTERBORG NATALIE - DE ROO BART(72)
POELVOORDE DIETER - DEVENTER EVY(85)
WILLEM PATRICK - VAN LOO MARTINE(120)
Latin Pre-Amateur 30+ (3 / 5)
DE GROOT MIKE - L'HOMME DORIEN(43)
DE SMAELE MIGUEL - DEWITTE LIESELOTTE(45)
DESMET NIELS - LEPERE KYRINA(48)
MENCHINI ANGE - CONSTANT ELéONORE
WIJNENDAELE GUY - LYTVYNOVA LILIYA(119)
Latin Amateur 30+ (3 / 5)
DE GROOT MIKE - L'HOMME DORIEN
MENDELSKI FABRICE - FONTAINE CARINE(78)
SOBOL JEAN-LOUIS - DEGANT JACKIE(96)
VAN BERGEN MARK - SOUVEREYNS PATRICIA(102)
VANDAELE THIBAUT - BRACKE KELLY
Latin MasterClass 30+ (4 / 4)
FIéVEZ BENOIT - BENTZ YASMIN(52)
HORSTMANN MICHAEL - HELLER DENISE(63)
LATAIRE ROBIN - LAUKENS ELIEN(71)
VAN DEN HEUVEL DAVE - PELSMAEKERS INGE(106)
Latin MasterClass 40+ (6 / 6)
ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE(21)
BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA(23)
BLANC PHILIPPE - BLANC ALEXANDRA(25)
PODLESNY KAZIMIERZ - LARENTOWSKA MAGDALENA(84)
VLAYEN TOMMY - VERMEERSCH NATASCHA(115)
WAGNER ANDREA - RYBORZ KATRIN(117) -> DE
Other dance formation (1 / 1)
ONE MOTION DANCE CREW(10)
Salsa Couples Rising Star (1 / 1)
CRESPO JUAN CARLOS - DELMULLE CARLA(38)
Swing Couples Rising Star (1 / 1)
WIJNENDAELE GUY - LYTVYNOVA LILIYA(119)
Ballroom Youth - 14 (3 dance)
One-dance Artistic Waltz
Ballroom Pro-am (3 dance)
Ballroom formation
Latin Youth - 14 (3 dance)
Latin Start to Dance - 30
Latin Pro-am (3-dance)
Latin formation