Dansleraren

Alle dansleraren, aangesloten bij BULDO, hebben een gedegen opleiding gevolgd, zowel technisch als pedagogisch.
Sommigen hebben na een algemene opleiding zich in een of andere specialiteit verder bekwaamd, anderen hebben enkel één of twee dansvormen als specialiteit genomen.
Allen staan echter garant voor kwalitatief hoogstaand dansonderricht in hun vakgebied.

Data gefilterd volgens

test naam is niet verplicht volledig in te vullen

 

  •  



  • Abrassart Leela

     

    99, Rue Victor Delporte
    BE   7370   Dour

  • Akcelik Leila

     

    Canadastraat, 38
    BE   3680   Neeroeteren

  • André Sandrine

  • Araguez-Diaz José

     

    rue des Nutons, 291
    BE   6060   Gilly

    • Email : jose@aradance.com
    • Phone : +32 71 41 30 13
    • Gsm : +32 477 51 59 34
    • Fax : +32 71 42 28 94
  • Arbyn Eddy

     

    Mandenmakerstraat, 10
    BE   9100   Sint-Nikla

  • Audeval Christophe

     

    Rue Defuisseaux, 249
    BE   7330   Saint-Ghislain

  • Baert Marc

     

    Th. Ellegierslaan, 19
    BE   9100   Nieuwkerken-Waas

  • Baetens Erik

     

    Sint-Niklaasstraat, 135 A
    BE   9170   Sint-Gillis-Waas

    • Phone : +32 477 30 19 67
  • Balthazar Bruno

     

    Av. Prince Charles de Lorraine, 14
    BE   1420   Braine-l'Alleud

  • Bao Y San Jose Maria-Begona

     

    Rue Baudet, 6
    BE   7090   Petit-Roeulx-lez-Braine

  • Beyaert Anita

     

    Roterijstraat, 130
    BE   8790   Waregem

  • Bidoli Floriana

     

    72A, Cité Op Hudelen
    LU   3863   Schifange

  • Bonhomme Henri

     

    Rue Reine Astrid, 48
    BE   6210   Frasnes-lez-Gosselies

  • Borgmans Yasna (MYMDC)

     

    Molseweg, 56
    BE   2440   Geel

  • Borremans Ariane

     

    Ruelle Collon, 3
    BE   4210   Marneffe

  • Boudewijns Jozef

     

    Bachlaan, 9
    BE   2960   Brecht

  • Brasseur Patricia

     

    Place de Mesvin, 48
    BE   7022   Mesvin

  • Brulez Marilyn

     

    Rue Ulysse Ars, 6
    BE   7332   Sirault

  • Buys Stacey

     

    Rue Eugène Dufossez, 91
    BE   7140   Morlanwelz

  • Camby Ilse

     

    Sint-Benedictusstraat, 2
    BE   3020   Herent

    • Email : info@desmetcamby.be
    • Phone : +32 16 48 80 22
    • Phone : +32 16 20 66 63
    • Fax : +32 16 49 03 81
  • Carabeuf Laurence

     

    Place du Martyr, 51/5
    BE   4800   Verviers

  • Carpentier Marcel

     

    Rue de Rouvroy, 288 B
    BE   5300   Andenne

  • Carpentier Tamara

     

    Rue Viaux, 211
    BE   5300   Bonneville

  • Chasseur Pierre

     

    Rue Montaïsse, 8
    BE   5590   Ciney

  • Chaway Denis

     

    Rue de Sirieu, 129
    BE   7061   Thieusies

  • Claessens Monique

     

    Diestsesteenweg, 409
    BE   3202   Rillaar

  • Cleeremans Tina

     

    Echostraat, 7
    BE   3110   Rotselaar

  • Corbee Jean-Paul

     

    Ertbeekstraat, 88
    BE   3500   Hasselt

  • Corona Baingio

  • Covent Dimitri

     

    Koningstraat, 14
    BE   8560   Wevelgem

  • Crikemans Frank

     

    Gestelsebaan, 51
    BE   2980   Halle Zoersel

  • De Beir Eddy

     

    Lindestraat, 30
    BE   9090   Melle

  • De Bel Hilde

     

    Rodekruislaan, 6 bus 61
    BE   2600   Berchem (Antwerpen)

  • De Blaes Tom

     

    Constant Hansoulstraat 63/0201
    BE   1830   Machelen (Brab.)

  • De Jonghe Christine

     

    St. Denijsestraat, 101
    BE   8500   Kortrijk

    • Email : dursin@skynet.be
    • Phone : +32 56 21 80 05
    • Gsm : +32 496 26 00 70
    • Fax : +32 56 21 99 32
  • De Pelsmacker Jean-Pierre

     

    Dr. J. Vercouilliestraat, 6A
    BE   9090   Melle

  • De Smet Guido

     

    Sint-Benedictusstraat, 2
    BE   3020   Herent

  • De Smet Guido

     

    Wittewalle, 66
    BE   9041   Oostakker

  • De Wispelaere Isabelle

     

    Wittewalle, 66
    BE   9041   GENT

  • Debouge Nicole

     

    Rue Reine Astrid, 48
    BE   6210   Frasnes-lez-Gosselies

  • Dehantschutter Maurane

     

    Rue Jean Jaurès, 78
    BE   7190   Ecaussinnes-d'Enghien

  • Dehullu Hannelore

     

    Meenseweg, 462
    BE   8902   Zillebeke

  • Dekkar Malika

     

    Broekstraat, 165
    BE   9700   Oudenaarde

  • Delcroix Nathalie

     

    Avenue des Feux Follets, 82 C2
    BE   7700   Péruwelz (Mouscron)

  • Delsard Cédric

     

    Achtmeistraat, 17
    BE   3018   Wijgmaal

  • Demez Viviane

     

    Les Thrixhes, 27
    BE   4890   Froidthier

  • Deroef Georges

     

    rue de Martyrs, 42
    BE   4041   Milmort

  • Desloovere Davy

     

    Hulstemolenstraat, 71
    BE   8860   Lendelede

  • Dom Didier

     

    rue de la Bawette, 20
    BE   6880   Bertrix

  • Dursin Jean-Marie

     

    St. Denijsestraat, 101
    BE   8500   Kortrijk

  • Dursin Sofie

     

    Moeskroensesteenweg, 167
    BE   8511   Aalbeke

  • Ekkart Mar

     

    Boomlaarstraat, 211 bus 7
    BE   2500   Lier

    • Email : mar@ekkart.be
    • Phone : +32 3 440 88 88
    • Gsm : +32 498 59 54 20
    • Fax : +32 3 440 51 91
  • Ekkart Mike

     

    Kapelstraat, 90
    BE   2660   HOBOKEN

  • Ekkart Peter

     

    Boomlaarstraat, 211 bus 7
    BE   2500   Lier

  • Eranosjan Arman

     

    Gaverstraat, 37 A
    BE   9500   Geraardsbergen

  • Eshimii

     

    Chemin du Bois de Hal, 100
    BE   1420   Braine l'A

  • Esshimi Malika

     

    Clos de L'Aurore, 4/bte 7
    BE   1420   Braine l'Alleud

  • Eyckens Sally

     

    Kerkebosstraat, 54 bus 2
    BE   3550   Heusden-zolder

  • Ferauche Fabienne

     

    Rue Montaïsse, 8
    BE   5590   Ciney

    • Gsm : 0474/322562
  • Geerts Melanie

  • Gevaert Wim

     

    Zonnestraat, 26
    BE   9600   Ronse

  • Giffroid Dany

     

    Rue Des Eaux Chaudes, 20
    BE   7331   Baudour

  • Hansirs Victor

     

    rue D'Oultremont, 93
    BE   4630   Soumagne

  • Heylen Mara

     

    Belgiëlaan, 58 c
    BE   2200   Herentals

  • Hoste Frank

     

    Runkstersteenweg, 393
    BE   3500   Hasselt

  • Impens Sabine

     

    Lindestraat, 30
    BE   9090   Melle

  • Josse Michel

     

    Rue de Merbes, 154
    BE   7130   Binche

  • Kennedy Van Dam Eric

     

    Rue Victor Delporte, 99
    BE   7370   Dour

  • Lagaet Patrick

     

    De Boschaertlei, 49
    BE   2620   Hemiksem

  • Lansmans Cassandra

     

    Thier Martin Battice, 118
    BE   4651   Herve

  • Lantin Marc

     

    Green Park, 26
    BE   7000   Mons

  • Le Bussy Pierre

     

    Rue Tahée, 81
    BE   6951   Nassogne

  • Leclercq José

     

    Rue du Fayt, 41
    BE   7973   Grandglise

  • Lecomte Aline

     

    Paalstraat, 282
    BE   2900   Schoten

  • Lefêvre Eddy

     

    Rye des Hayettes , 29
    BE   6250   Aiseau

  • Linkens Carole

     

    rue des Loups, 6d
    BE   4280   Hannut (Thisnes)

  • Maes Franky

     

    A. Merghelynckstraat, 15
    BE   8900   Ieper

    • Email : info@frankymaes.be
    • Phone : +32 57 20 80 00
    • Gsm : +32 475 68 87 47
    • Fax : +32 57 20 80 00
  • Maex Eddy

     

    Dieplaan, 8 bus 12
    BE   3600   Genk

    • Email : eddy.maex@gmail.com
    • Phone : +32 11 52 20 49
    • Gsm : +32 495 34 52 65
    • Fax : +32 11 52 20 49
  • Marechal Céline

     

    Impasse Court Mouchon, 5
    BE   6150   Anderlues

    • Phone : +32 479 22 13 28
  • Marlair Thierry

     

    Pirire, 5
    BE   6900   Marche-en-Famenne

  • Matthys Dick

     

    Park De Rode Poort, 95
    BE   8200   Brugge

  • Mine Etienne

     

    avenue de la Turquoise, 33
    BE   1640   Rhode Saint Genèse

  • Minet Marie-Noelle

     

    Rue du Milmort, 31
    BE   4680   Hermee

    • Email : mnminet@skynet.be
    • Phone : +32 4 240 25 06
    • Gsm : +32 478 33 97 91
    • Fax : +32 4 240 25 06
  • Nefedov Anatoly

     

    Lange Lozanastraat, 16
    BE   2018   Antwerpen

  • Niles Laura

     

    Ter Moude 47
    BE   8552   Moen

  • Pellens Leona

     

    Bachlaan, 9
    BE   2960   Brecht

  • Picavet Michel

     

    7, Cite Brunehaut
    FR   59440   Dompierre-sur-Helpe

  • Putman Annie

     

    Albrecht Durerlaan, 34
    BE   9030   Gent - Mariakerke

  • Ramon Andres

     

    Sprietwegestraat ,44
    BE   8310   Sint-Kruis

    • Email : info@dansschoolramon.be
    • Phone : +32 50 35 02 19
    • Phone : +32 50 36 22 21
    • Gsm : +32 493 18 20 39
    • Fax : +32 50 35 07 03
  • Roan Martine

     

    Briel, 81
    BE   9340   Lede

  • Rooryck Carole

     

    Vooruitgangstraat, 4
    BE   8310   Assebroek

  • Roulling Mireille

     

    rue Goethe, 46
    Luxembourg   1637   Luxembourg

  • Ruelle Olivier

     

    rue Gaston Delvaux, 25
    BE   1450   Chastre

  • Saelens Martine

     

    rue Pierre-Joseph Wincqz, 33
    BE   7060   Soignies

  • Saey Ellen

     

    Boomlaarstraat, 211 bus 7
    BE   2500   Lier

  • Sas Guy

     

    Boskant, 41
    BE   2275   Lille

  • Schabon Angelo

  • Schaep Sandy

     

    Kleine Dijk, 51
    BE   8600   Diksmuide

  • Scherf Eun-Souk (Souki)

     

    Rue de la Station, 85
    BE   7060   Soignies

  • Segers Willy

     

    Drabstraat, 50
    BE   2640   Mortsel

  • Somers Eric

     

    Turnhoutsebaan, 298
    BE   2110   Wijnegem

  • Spillemaeckers Marc

     

    Guyotdreef, 25
    BE   2930   Brasschaat

  • Stock Jayde

     

    James Wealestraat, 20
    BE   8000   Brugge

  • Stouthuysen Dorine

     

    Dr. J. Vercouilliestraat, 6A
    BE   9090   Melle

  • Terechova-Ivanova Olga

     

    Kapelsesteenweg, 239
    BE   2180   Ekeren

  • Vaes Jean Pierre

     

    Leopold III laan, 14 bus 502
    BE   8400   Oostende

  • Valcke Marie-lien

     

    Dronckaertstraat, 455
    BE   8930   Lauwe

  • Van Daele Hugo

     

    Jozef Wautersstraat, 109
    BE   8200   Brugge

  • Van Daele Isolde

     

    Joseh Wautersstraat, 109
    BE   8000   Brugge

  • Van de Velde Tino

     

    Peter Benoitlaan, 15
    BE   3128   Baal

  • Van Durme Gudrun

     

    Kerkstraat, 44
    BE   8930   Menen

  • Van Langenhoven Andre

     

    Weststraat, 88A
    BE   9940   Sleidinge

  • Van Nespen Nancy

     

    Sint-Niklaasstraat, 135 A
    BE   9170   Sint-Gillis-Waas

  • Van Nuffelen Patricia

     

    Kouterstraat, 1 bus 002
    BE   3150   Tildonk

  • Van Pachterbeke Aimé

     

    Allée Centrale, 62
    BE   6280   Gerpinnes

    • Phone : +32 71 21 88 96
  • Van Wemmel Philippe

     

    rue Jean Volders, 14
    BE   7340   Wasmes

  • Vandenberghe Gilberte

     

    Chemin Lacroix, 59
    BE   7090   Hennuyères

  • Vanderstraeten Hugo

     

    Steenweg op Sint-Truiden, 448
    BE   3401   Walshoutem

  • Vandevelde Arend

     

    Kouterstraat, 21
    BE   3071   Erps-Kwerps

  • Vandromme Kris

     

    Wullebeekstraat, 40
    BE   2630   Aartselaar

  • Vanuytven Dimphna

     

    Malosewaver, 60
    BE   2440   Geel

  • Verdeure Karel

     

    Jozef Kluyskenstraat, 25 bus 30
    BE   9000   Gent

  • Verheye Niels

     

    Ter Linden, 10
    BE   8900   Ieper

  • Verlee Rosanne

     

    Mandenmakerstraat, 10
    BE   9100   Sint-Niklaas

  • Vos Gilbert

     

    Diestsesteenweg, 409
    BE   3202   Rillaar

  • Vulsteke Maxime

     

    Ringlaan, 55
    BE   8480   Ichtegem

  • Walkiers Bettina

     

    Fortstraat, 7 A
    BE   2560   Kessel Statie

  • Walkiers Erik

     

    Bastijnstraat, 87
    BE   2590   Berlaar

  • Wouters Marga

     

    Frans Cretenlaan, 36
    BE   2627   Schelle

  • Zammito Rosario

     


    BE