Ranking Bel-Al

How does this ranking come about?

Per wedstrijd worden volgens de behaalde plaats punten toegekend de eerste krijgt maximale punten en de volgende krijgen steeds 1 punt minder tot een minimum van 1 punt.

The distribution of maximum points is as follows:

  • De eerste van hoogste classe (Masterclass) krijgt 3000 punten
  • De eerste van volgende classe (Amateurs) krijgt 2000 punten
  • De eerste van volgende classe (Pre-Amateurs) krijgt 1000 punten
  • De eerste van volgende classe (Start to dance) krijgt 100 punten

Het minst goede resultaat uit de pré-selecties verdwijnt.

 

OVERVIEW RANKING 2024

AGT Couples All Ages
  • Van Ackere Emanuel - Demeyer Micheline :
    9994 points 09/05/2024 BULDO : 999 points (RS_AT -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 998 points (RS_AT -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 999 points (RS_AT -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 999 points (RS_AT -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 999 points (RS_AT -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
  • Claeys Wout - De Smedt Anke :
    5991 points 09/05/2024 BULDO : 998 points (RS_AT -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (RS_AT -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 998 points (RS_AT -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 998 points (RS_AT -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 998 points (RS_AT -> PL 3)
  • Luit Cédric - De Wilde Tania :
    5000 points 09/05/2024 BULDO : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1000 points (RS_AT -> PL 1)
  • Huys Bart - Verhaegen Ellie :
    999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (RS_AT -> PL 2)
  • Vetters Peter - De Valck Anny :
    999 points 18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (RS_AT -> PL 2)
Bachata Couples All Ages
  • De Groot Mike - L'homme Dorien :
    2998 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (Bachata -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 999 points (Bachata -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (Bachata -> PL 2)
  • Celea Donaat - Dogaer Sanne :
    2000 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (Bachata -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (Bachata -> PL 1)
  • Tabak Taner - Takashima Atsuko :
    998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 998 points (Bachata -> PL 3)
Ballroom Couples -14
  • Calloens Tiago - Timasheva Laissan :
    2999 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (S C -14 (5) -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (S C -14 (3) -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (S C -14 (5) -> PL 2)
  • Martle Arthur - Bernier Elsa :
    1000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (S C -14 (5) -> PL 1)
  • Ondelj Gulic Lovre - Calloens Liza :
    1000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (S C -14 (5) -> PL 1)
  • van Berlo Randy - van Woerkom Chloë :
    1000 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (S C -14 (5) -> PL 1)
  • Van Nuland Wout - Wackenier Caitlin :
    1000 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (S C -14 (3) -> PL 1)
Ballroom Couples -16
  • Himpe Auke - Versluys Lieze :
    3000 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (S C -16 (3) -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (S C -16 (3) -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1000 points (S C -16 (3) -> PL 1)
  • Guta Mihai - Calloens Ilana :
    2000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (S C -16 (5) -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (S C -16 (5) -> PL 1)
  • Nakchbandi Houssam - Masson Noeline :
    1998 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 999 points (S C -16 (5) -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (S C -16 (5) -> PL 2)
  • Martle Arthur - Bernier Elsa :
    1000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (S C -16 (5) -> PL 1)
  • Cuculas Cristian - Gugulan Paula :
    998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 998 points (S C -16 (5) -> PL 3)
Ballroom Couples -30
  • Verhoeven Peter - Van Hoof Laura :
    20981 points 09/05/2024 BULDO : 1998 points (S C A -30 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1997 points (S C A -30 -> PL 4)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1998 points (S C A -30 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 1998 points (S C A -30 -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
  • Desodt Maarten - Monserez Shari :
    15992 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1995 points (S C A -30 -> PL 6)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1999 points (S C A -30 -> PL 1)
  • Dumoulin Evan - Crawshaw Sophia :
    7998 points 09/05/2024 BULDO : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
  • Dierick Lennart - Coninckx Cynthia :
    7990 points 09/05/2024 BULDO : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
    09/05/2024 BULDO : 1999 points (S C A -30 -> )
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1998 points (S C A -30 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 995 points (S C PA -30 -> )
    08/10/2023 Leila Akcelik : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
  • Vermeiren Chris - Verwulgen Steffie :
    7981 points 09/05/2024 BULDO : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 996 points (S C PA -30 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 996 points (S C PA -30 -> PL 5)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 996 points (S C PA -30 -> PL 5)
  • Smets Jorid - Moehlig Kathlyn :
    6991 points 09/05/2024 BULDO : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
  • Balu Tristan - Florentin Marion :
    4000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
  • Sandra Thomas - Sandra Célia :
    4000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 2000 points (S C A -30 -> PL 1)
  • Declercq Seppe - Declercq Sien :
    3999 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
  • Joosten Yoran - Jacobs Silvana :
    3989 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 996 points (S C PA -30 -> PL 5)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
  • Blom Thijs - Hoen Esmée :
    3000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2000 points (S C A -30 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1000 points (S C PA -30 -> PL 1)
  • SANTOS Manuel - ALVES Madalena :
    2994 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1997 points (S C A -30 -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
  • Geerinck Glenn - Gonthier Bianca :
    2987 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 995 points (S C PA -30 -> PL 6)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 995 points (S C PA -30 -> PL 6)
  • Cordinachs Santamaria Jordi - Pan Pacheco Eva :
    1999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1999 points (S C A -30 -> PL 2)
  • Alaimo Elena - Sandra Célia :
    1998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1998 points (S C A -30 -> PL 3)
  • Guertin Alban - Rieutord Laurène :
    1997 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1997 points (S C A -30 -> PL 4)
  • Cellier Bastien - Mackowiak Julie :
    1996 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1996 points (S C A -30 -> PL 5)
  • GORDO Nuno - Cardoso Patricia :
    1996 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1996 points (S C A -30 -> PL 5)
  • Weyns Koen - Dries Tatjana :
    1992 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 997 points (S C PA -30 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 995 points (S C PA -30 -> PL 6)
  • Himpe Auke - Versluys Lieze :
    1596 points 09/05/2024 BULDO : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 99 points (S C STD -30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 99 points (S C STD -30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
  • Theys Ian - Carmans Boo :
    999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
  • van Berlo Randy - van Woerkom Chloë :
    999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 999 points (S C PA -30 -> PL 2)
  • Judas Antonin - Berel Emma :
    998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
  • Metonga Wiwili Pascal - Metonga Wiwili Anaïs :
    998 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
  • Verlinden Jan - Schellekens Karen :
    998 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 998 points (S C PA -30 -> PL 3)
  • Gilles Yannis - Ghribe Pamella :
    400 points 09/05/2024 BULDO : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
  • De Roo Bart - Crabs Noa :
    199 points 09/05/2024 BULDO : 99 points (S C STD -30 -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 100 points (S C STD -30 -> PL 1)
  • Eeckhout Matthias - Slaets Myrthe :
    99 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 99 points (S C STD -30 -> PL 2)
Ballroom solo All Ages
  • Goblet Tania :
    32981 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (S S 3 D -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2992 points (S S 5 D -> 1/2 F)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
  • De Wael Anaëlle :
    32968 points 09/05/2024 BULDO : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (S S 5 D -> PL 6)
    18/02/2024 Life : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (S S 5 D -> PL 6)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
  • Crawshaw Eloïse :
    26994 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
  • Vanoppen Daisy :
    23992 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
  • Houtart Valentine :
    20975 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2994 points (S S 5 D -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2994 points (S S 5 D -> PL 7)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2993 points (S S 5 D -> 1/2 F)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (S S 3 D -> PL 2)
  • Maho Elisa :
    17970 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2993 points (S S 5 D -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2995 points (S S 5 D -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (S S 5 D -> PL 7)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2994 points (S S 5 D -> 1/2 F)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
  • Christa Karine :
    11998 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
  • Crawshaw Sophia :
    5999 points 18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
  • Declercq Sien :
    5998 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
  • Himpe Auke :
    5998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (S S 3 D -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (S S 3 D -> PL 1)
  • Hupalo Krystyna :
    5997 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (S S 5 D -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
  • Velle Victoria :
    5996 points 18/02/2024 Life : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (S S 5 D -> PL 3)
  • Stievenart Lilou :
    5993 points 18/02/2024 Life : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (S S 3 D -> PL 4)
  • Van klaveren Charlaine :
    5991 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2995 points (S S 5 D -> PL 6)
  • Laurine Losilla :
    3000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
  • Molle Axel :
    3000 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
  • SOARES Claire-Amandine :
    3000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (S S 5 D -> PL 1)
  • Zajickova Vivien :
    2999 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (S S 3 D -> PL 2)
  • CRESTANI MARIA ELENA :
    2997 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (S S 5 D -> PL 4)
  • Hasani Edita :
    2996 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
  • TELES Marta :
    2996 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (S S 5 D -> PL 5)
Ballroom Couples All Ages
  • Van Will Mario - Eyckens Sally :
    27984 points 09/05/2024 BULDO : 3998 points (S C Prof -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3999 points (S C Prof -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3998 points (S C Prof -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3997 points (S C Prof -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3995 points (S C Prof -> PL 6)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3999 points (S C Prof -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 3998 points (S C Prof -> PL 3)
  • Staes Yve - Aurousseau Ilse :
    23993 points 09/05/2024 BULDO : 3999 points (S C Prof -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 4000 points (S C Prof -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3999 points (S C Prof -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3999 points (S C Prof -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3996 points (S C Prof -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 4000 points (S C Prof -> PL 1)
  • Claeys Wout - De Smedt Anke :
    20991 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (S C MC -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (S C MC -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 2999 points (S C MC -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (S C MC -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2994 points (S C MC -> PL 10)
  • Dikkers Dennis - Vandenhove Melissa :
    11998 points 09/05/2024 BULDO : 4000 points (S C Prof -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 4000 points (S C Prof -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3998 points (S C Prof -> PL 3)
  • Krijger Justin - Voorn Lorraine :
    11998 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (S C MC -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (S C MC -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (S C MC -> PL 2)
  • De Roo Bert - Sterck Silke :
    11990 points 09/05/2024 BULDO : 3997 points (S C Prof -> PL 4)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3997 points (S C Prof -> PL 4)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3996 points (S C Prof -> PL 5)
  • Kuijs Dominique - Claessens Alexandra :
    8995 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (S C MC -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (S C MC -> PL 3)
  • Wagner Julian - Kreuser Sophie-Charlotte :
    8000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 4000 points (S C Prof -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 4000 points (S C Prof Show -> PL 1)
  • Veenbrink Vincent - Moller Kristina :
    7999 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 4000 points (S C Prof -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3999 points (S C Prof -> PL 2)
  • Abelite Linards - Jakobija Paula :
    6000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC -> PL 1)
  • Sandra Thomas - Sandra Célia :
    5999 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (S C MC -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 3000 points (S C MC -> PL 1)
  • Desodt Maarten - Monserez Shari :
    5997 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (S C MC -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (S C MC -> PL 3)
  • Gugulan Daniel - Cuculas Sorina :
    5997 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC -> PL 3)
  • Janssens Christophe - Janssens Dorine :
    5995 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2995 points (S C MC -> PL 6)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC -> PL 1)
  • Guta Mihai - Calloens Ilana :
    5994 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC -> PL 5)
  • Balu Tristan - Florentin Marion :
    5992 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC -> PL 6)
  • Kraan Oscar - Blaas Leanne :
    4000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 4000 points (S C Prof -> PL 1)
  • Delsard Cédric - Sinderalova Alice :
    3999 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 3999 points (S C Prof -> PL 2)
  • Troussard Pierre - Troussard Débora :
    3998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 3998 points (S C Prof -> PL 3)
  • KRAAN Oscar - BLAAS Leanne :
    3997 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 3997 points (S C Prof -> PL 4)
  • Van Riel Wesley - Van Schijndel Sigirid :
    3000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (S C MC -> PL 1)
  • De Smaele Miguel - Dewitte Lieselotte :
    2997 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2997 points (S C MC -> PL 4)
  • Van Den Boom Arno - Hertogs Anne :
    2997 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (S C MC -> PL 4)
  • Mironescu Cezar - Spit Lisa :
    2996 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2996 points (S C MC -> PL 5)
  • Nakchbandi Houssam - Masson Noeline :
    2996 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC -> PL 5)
  • GORDO Nuno - Cardoso Patricia :
    2995 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC -> PL 6)
  • VALERA Anthony - POURCHER Sandrine :
    2994 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (S C MC -> 1/2 final)
  • Cordinachs Santamaria Jordi - Pan Pacheco Eva :
    2993 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2993 points (S C MC -> 1/2 final)
  • Alaimo Elena - Sandra Célia :
    2992 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2992 points (S C MC -> 1/2 final)
  • Guertin Alban - Rieutord Laurène :
    2991 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2991 points (S C MC -> 1/2 final)
  • Ondelj Gulic Lovre - Calloens Liza :
    2990 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2990 points (S C MC -> 1/2 final)
Ballroom formation All Ages
  • D.D.7 :
    3000 points 09/05/2024 BULDO : 1000 points (S Form -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (S Form -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1000 points (S Form -> )
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1000 points (S Form -> PL 1)
Ballroom Couples +30
  • De Smaele Miguel - Dewitte Lieselotte :
    19994 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +30 -> PL 5)
    18/02/2024 Life : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
  • Mendelski Fabrice - Fontaine Carine :
    15986 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1997 points (S C A +30 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1997 points (S C A +30 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1997 points (S C A +30 -> PL 4)
  • Menchini Patrick - Constant Eléonore :
    12993 points 09/05/2024 BULDO : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
  • Fiévez Benoit - Bentz Yasmin :
    11994 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +30 -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
  • benoit dominique - nauwynck magali :
    11992 points 09/05/2024 BULDO : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1997 points (S C A +30 -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
  • De Roo Bert - Sterck Silke :
    11990 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +30 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC +30 -> PL 6)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2998 points (S C MC +30 -> PL 3)
  • Court Luk - Van Hulle Ann :
    10971 points 09/05/2024 BULDO : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 993 points (S C PA +30 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
  • Van De Genachte Jan - Lambert Patricia :
    6987 points 09/05/2024 BULDO : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
  • Reynders Philippe - De Backer Carine :
    6980 points 09/05/2024 BULDO : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
  • Samaey Luc - Frans Ingrid :
    6961 points 09/05/2024 BULDO : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 994 points (S C PA +30 -> PL 7)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 989 points (S C PA +30 -> 1/2 final)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 994 points (S C PA +30 -> PL 7)
  • SChollaert Pieter - Caudeli Mayans Inés :
    6191 points 09/05/2024 BULDO : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 994 points (S C PA +30 -> PL 7)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
  • Dartevelle Cédric - Vandersmissen Delphine :
    6000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
  • Janssens Christophe - Janssens Dorine :
    6000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
  • Sparacino Sylvie - Sanso Patrice :
    4986 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
  • Bonnarens Bart - Verheyden Nele :
    4980 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 990 points (S C PA +30 -> 1/2 final)
  • COENE Jean-Pierre - VERHEYE Christine :
    4088 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    18/02/2024 Life : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
  • De Roeck Johan - Gasparova Anna :
    4000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (S C A +30 -> PL 1)
  • Coussee Nico - Clerinck Kristel :
    3987 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 994 points (S C PA +30 -> 1/2 final)
  • Laemmermaier Stella - Laemmermaier Ralf :
    3000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
  • Lataire Robin - Lauren Elien :
    3000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
  • Wijnendaele Guy - Bracke Kelly :
    3000 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +30 -> PL 1)
  • Molle Axel - Vandenhove Melissa :
    2999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +30 -> PL 2)
  • Nijs Mario - Feyaerts Sandra :
    2999 points 08/10/2023 Leila Akcelik : 2999 points (S C MC +30 -> PL 2)
  • Waanders Gerrit - Ziengs Kim :
    2999 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +30 -> PL 2)
  • de Jong-Lamper Merijn - Zoons Manon :
    2998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +30 -> PL 3)
  • VALERA Anthony - POURCHER Sandrine :
    2997 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +30 -> PL 4)
  • Wijnendaele Guy - Lytvynova Liliya :
    2997 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 1000 points (S C PA +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
  • Aurousseau Arne - Van Zandbergen Karine :
    2987 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 994 points (S C PA +30 -> PL 7)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 998 points (S C PA +30 -> PL 3)
  • Vetters Peter - De Valck Anny :
    2983 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 994 points (S C PA +30 -> PL 7)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 993 points (S C PA +30 -> 1/2 final)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
  • Wijnen Dirk - Wijnen Margaretha :
    1999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1999 points (S C A +30 -> PL 2)
  • Chapelle Rudy - Scarpini Maria-christina :
    1998 points 18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
  • Van Oost Gwenolé - Dierickx Marleen :
    1998 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
  • Witting Sipke - Schutte Lisa :
    1998 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1998 points (S C A +30 -> PL 3)
  • Van Molle Jurgen - Lesire Els :
    1997 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1997 points (S C A +30 -> PL 4)
  • De Laet Steven - Vanden Bosch Barbara :
    1996 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1996 points (S C A +30 -> PL 5)
  • Van Gerven Stefan - broothaers Linda :
    1993 points 18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 996 points (S C PA +30 -> PL 5)
  • Jeanmart Philippe - Ponsart Maryline :
    1986 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 994 points (S C PA +30 -> PL 7)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 992 points (S C PA +30 -> 1/2 final)
  • Willem Patrick - Van Loo Martine :
    1396 points 09/05/2024 BULDO : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 99 points (S C STD +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
  • Karelse Willy - Boeckhout Christiaan :
    999 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
  • Moerman Steven - Callens Cindy :
    999 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
  • Van bergen Mark - Souvereyns Patricia :
    999 points 08/10/2023 Leila Akcelik : 999 points (S C PA +30 -> PL 2)
  • van Houten Michel - van Houten Bianca :
    997 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 997 points (S C PA +30 -> PL 4)
  • Pizzi Giancarlo - Pozzoli Vittoria :
    995 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 995 points (S C PA +30 -> PL 6)
  • Faury Roland - Faury Annie :
    991 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 991 points (S C PA +30 -> 1/2 final)
  • Poelvoorde Dieter - Deventer Evy :
    595 points 09/05/2024 BULDO : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 99 points (S C STD +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 99 points (S C STD +30 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 98 points (S C STD +30 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 99 points (S C STD +30 -> PL 2)
  • Van Hove Steven - Rousseeuw Tina :
    494 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 100 points (S C STD +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 97 points (S C STD +30 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 99 points (S C STD +30 -> PL 2)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 98 points (S C STD +30 -> PL 3)
  • Luysterborg Natalie - De Roo Bart :
    99 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 99 points (S C STD +30 -> PL 2)
  • De Block Ann-Sofie - Mahieu Gina :
    98 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 98 points (S C STD +30 -> PL 3)
  • Vercamer Tom - Revier Elke :
    98 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 98 points (S C STD +30 -> PL 3)
  • Abé Jan - Vanoverberghe Ilse :
    97 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 97 points (S C STD +30 -> PL 4)
  • Hebberecht Danny - Blomme Caroline :
    97 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 97 points (S C STD +30 -> PL 4)
  • Colman Pascal - De Smet Kristine :
    96 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 96 points (S C STD +30 -> PL 5)
  • Depoor Peter - Casier Kathy :
    96 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 96 points (S C STD +30 -> PL 5)
  • Peeraer Marcel - Houthuys Marie Angele :
    95 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 95 points (S C STD +30 -> PL 6)
Ballroom Couples +40
  • Belooussov Iouri - Belousova Irina :
    29983 points 09/05/2024 BULDO : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
  • De Cock Gerrit - Lyssens Conny :
    26998 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
  • Abraham Nicolas - Simons Delphine :
    23983 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2994 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
    18/02/2024 Life : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
  • Wijnendaele Guy - Wijnendaele Shaary :
    23972 points 09/05/2024 BULDO : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2994 points (S C MC +40 -> PL 7)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2993 points (S C MC +40 -> 1/2 F)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
  • Podlesny Kazimierz - Larentowska Magdalena :
    23969 points 09/05/2024 BULDO : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2993 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
    18/02/2024 Life : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
  • Paquet Frederic - Paquet Marie-pierre :
    23959 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
    18/02/2024 Life : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2988 points (S C MC +40 -> 1/4 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2994 points (S C MC +40 -> 1/2 F)
  • Van Severen Rudy - Couvreur Kathleen :
    23950 points 09/05/2024 BULDO : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2992 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2994 points (S C MC +40 -> PL 7)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2985 points (S C MC +40 -> 1/4 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
  • Remels Bruno - Bruch Alexandra :
    14957 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2992 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2994 points (S C MC +40 -> PL 7)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +40 -> 1/4 final)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2992 points (S C MC +40 -> 1/2 F)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
  • Busscher Heleen - van Driel Marc :
    5999 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
  • Bullmann Roman - Bullmann Martina :
    5994 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
  • Wagner Andrea - Ryborz Katrin :
    5992 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
  • Verstraten Paul - Van Drongelen Lisette :
    5988 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2991 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (S C MC +40 -> PL 4)
  • Blanc Philippe - Blanc Alexandra :
    5983 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2993 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2990 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
  • Laemmermaier Stella - Laemmermaier Ralf :
    3000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
  • Luiten Michel - Luiten-sloot Anja :
    3000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (S C MC +40 -> PL 1)
  • Battistella Alessandro - Tranfo Sabrina :
    2999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
  • Brouwer Eric - Oostra - Demkes Hennie :
    2999 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (S C MC +40 -> PL 2)
  • Prins Remco - Van Der Veen Chantal :
    2998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +40 -> PL 3)
  • Candaele Bart - Wijffels Ilse :
    2996 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
  • Franke Daniel - Franke Ute :
    2996 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
  • Germain Guy - Germain Fabienne :
    2996 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +40 -> PL 5)
  • Nagy Christian Peter - Kocharyan Yeva :
    2995 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
  • Witting Sipke - Schutte Lisa :
    2995 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2995 points (S C MC +40 -> PL 6)
  • Nositschka Peter - Cwilag Beata :
    2994 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
  • Naud Jean-Pascal - Lopes Marie-Alexandra :
    2993 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2993 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
  • CIRENI LUCIANO - CRESTANI MARIA ELENA :
    2992 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2992 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
  • Huisinga Henk - de Bruijn-van Noort Monique :
    2989 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2989 points (S C MC +40 -> 1/2 final)
  • Morel Gilles - Morel Florence :
    2987 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2987 points (S C MC +40 -> 1/4 final)
  • Demanuelle Jeffrey - Demanuelle Christine :
    2986 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2986 points (S C MC +40 -> 1/4 final)
  • Gaborit Frederic - Gaborit Muriel :
    2984 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2984 points (S C MC +40 -> 1/4 final)
Ballroom Couples +50
  • De Cock Gerrit - Lyssens Conny :
    29993 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
  • Abraham Nicolas - Simons Delphine :
    23978 points 09/05/2024 BULDO : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
    18/02/2024 Life : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
  • Van Vooren Danny - Dergeloo Ann :
    23964 points 09/05/2024 BULDO : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    18/02/2024 Life : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
  • Paquet Frederic - Paquet Marie-pierre :
    23951 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
    18/02/2024 Life : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2991 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2986 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2994 points (S C MC +50 -> 1/2 F)
  • Van Severen Rudy - Couvreur Kathleen :
    23943 points 09/05/2024 BULDO : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2990 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2994 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • Houben Ruud - Rosseau Chris :
    20991 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
  • Sobol Jean-louis - Degant Jackie :
    20966 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2994 points (S C MC +50 -> PL 7)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1994 points (B A +50 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
  • Remels Bruno - Bruch Alexandra :
    20934 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2990 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2990 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2994 points (S C MC +50 -> PL 7)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 F)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • Van Aelst Kristiaan - Haesendonckx Danielle :
    17984 points 09/05/2024 BULDO : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
  • Servotte Herwig - Buelens Betty :
    17968 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2991 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2994 points (S C MC +50 -> PL 7)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
  • Heesterbeek Peter - Heesterbeek Marjo :
    17962 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2994 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2994 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2990 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2990 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
  • Court Luk - Van Hulle Ann :
    15968 points 09/05/2024 BULDO : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1995 points (B A +50 -> PL 6)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1995 points (B A +50 -> PL 6)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1995 points (B A +50 -> PL 6)
    18/02/2024 Life : 1995 points (B A +50 -> PL 6)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1994 points (B A +50 -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
  • Bullmann Roman - Bullmann Martina :
    14982 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
  • Chapelle Rudy - Scarpini Maria-christina :
    14965 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2986 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1995 points (B A +50 -> PL 6)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 F)
  • Villani Ermanno - De Bruyn Ann :
    13972 points 09/05/2024 BULDO : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1995 points (B A +50 -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1992 points (B A +50 -> 1/2 final)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
  • Rüffler Elke - Rüffler Georg :
    11993 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (S C MC +50 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
  • Hoogstra Jos - Winkelman Miranda :
    11978 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2987 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
  • Van Oost Gwenolé - Dierickx Marleen :
    11975 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1992 points (B A +50 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
  • Seij Frans - Van Senten Erica :
    9000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
  • Eskes Tom - Eskes Tamara :
    8982 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2992 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1995 points (B A +50 -> PL 6)
  • Van Berchum Cor - Van Berchum Monique :
    7999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
  • Wijnendaele Guy - Lytvynova Liliya :
    7999 points 09/05/2024 BULDO : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
  • Franssens Edwin - Erna Karine :
    7990 points 18/02/2024 Life : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1996 points (B A +50 -> PL 5)
  • Manning Glenn - Gatzen Gisela :
    5995 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1998 points (B A +50 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
  • Wagner Andrea - Ryborz Katrin :
    5991 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
  • Leboutte Henri - Leboutte Francine :
    5987 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2991 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
  • Blanc Philippe - Blanc Alexandra :
    5980 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2990 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2990 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • CIRENI LUCIANO - CRESTANI MARIA ELENA :
    4987 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2987 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
  • Demanuelle Jeffrey - Demanuelle Christine :
    4976 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1993 points (B A +50 -> 1/2 final)
  • Nyholm Bo - Nyholm Anette :
    4972 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1989 points (B A +50 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
  • Van bergen Mark - Souvereyns Patricia :
    3998 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
  • Jeanmart Philippe - Ponsart Maryline :
    3981 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1993 points (B A +50 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1988 points (B A +50 -> 1/4 final)
  • Battistella Alessandro - Tranfo Sabrina :
    3000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
  • Quazzotti Serge - Quazzotti Peggy :
    3000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +50 -> PL 1)
  • Glijn Alex - Jacqueline Glijn :
    2998 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (S C MC +50 -> PL 3)
  • Brouwer Eric - Oostra-Demkes Hennie :
    2997 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (S C MC +50 -> PL 4)
  • Franke Daniel - Franke Ute :
    2996 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
  • Plainchault Patrick - Plainchault Annie :
    2996 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +50 -> PL 5)
  • Commu Erwin - Commu Ria :
    2995 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2995 points (S C MC +50 -> PL 6)
  • Germain Guy - Germain Fabienne :
    2994 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • Van Wouw Petra - Glijn Alex :
    2994 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2994 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • Mantwill Jochem - Beumer Annette :
    2993 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • Nositschka Peter - Cwilag Beata :
    2993 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • Verstraeten Luc - Van Havere Christiane :
    2993 points 08/10/2023 Leila Akcelik : 2993 points (S C MC +50 -> 1/2 final)
  • Morel Gilles - Morel Florence :
    2989 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2989 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
  • Naud Jean-Pascal - Lopes Marie-Alexandra :
    2989 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2989 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
  • Villa Marziano - Ginammi Angela :
    2984 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2984 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
  • Gaborit Frederic - Gaborit Muriel :
    2983 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +50 -> 1/4 final)
  • Sparacino Sylvie - Sanso Patrice :
    2000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2000 points (B A +50 -> PL 1)
  • Reimink Henk - Van Zon Petra :
    1999 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1999 points (B A +50 -> PL 2)
  • Masset Filip - Masset Myriam :
    1997 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
  • Van Pomeren Michiel - De Jong Sylvia :
    1997 points 08/10/2023 Leila Akcelik : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
  • Vetters Peter - De Valck Anny :
    1997 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 1997 points (B A +50 -> PL 4)
  • Van Pomeren Michiel - Van Pomeren-de Jong Sylvia :
    1994 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1994 points (B A +50 -> PL 7)
  • Van Hussen Ben - Van Hussen Nel :
    1993 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1993 points (B A +50 -> PL 8)
  • Pizzi Giancarlo - Pozzoli Vittoria :
    1990 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1990 points (B A +50 -> 1/2 final)
  • Lesurtel Joël - Lesurtel Françoise :
    1987 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1987 points (B A +50 -> 1/4 final)
  • Tockert Marcel - Tockert Thésy :
    1986 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1986 points (B A +50 -> 1/4 final)
Ballroom Couples +60
  • Heesterbeek Peter - Heesterbeek Marjo :
    23973 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2996 points (S C MC +60 -> PL 5)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +60 -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2995 points (S C MC +60 -> PL 6)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2996 points (S C MC +60 -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2994 points (S C MC +60 -> PL 7)
  • Houben Ruud - Rosseau Chris :
    20997 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
  • Jacobs Philip - Molenburch Arlette :
    20984 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (S C MC +60 -> PL 5)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
  • Menchini Patrick - Toussaint Renée :
    20970 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2995 points (S C MC +60 -> PL 6)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    18/02/2024 Life : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2994 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2990 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
  • Van Breda Marc - Bosmans Anita :
    17988 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (S C MC +60 -> PL 6)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
  • Masset Filip - Masset Myriam :
    14974 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2996 points (S C MC +60 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2995 points (S C MC +60 -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2991 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2995 points (S C MC +60 -> PL 6)
  • Rüffler Elke - Rüffler Georg :
    11996 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
  • Vandenrul Paul - Kuypers Nini :
    8998 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
  • Verstraeten Luc - Van Havere Christiane :
    8984 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2989 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2995 points (S C MC +60 -> PL 6)
  • Wlodawer Robert - Wlodawer Susanne :
    8972 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2993 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2993 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2986 points (S C MC +60 -> 1/4 final)
  • Cuijpers Ad - Cuijpers Truus :
    5999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (S C MC +60 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
  • Flinois Didier - Flinois Marie Catherine :
    5993 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (S C MC +60 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
  • Franssens Edwin - Erna Karine :
    5991 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2994 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
  • Leboutte Henri - Leboutte Francine :
    5988 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2992 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2996 points (S C MC +60 -> PL 5)
  • Van Pomeren Michiel - Van Pomeren-de Jong Sylvia :
    5976 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2991 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2985 points (S C MC +60 -> 1/4 final)
  • Pol Wolter - Pol Gea :
    2998 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
  • Willemstein Jaap - Willemstein Marianne :
    2998 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (S C MC +60 -> PL 3)
  • Plainchault Patrick - Plainchault Annie :
    2997 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
  • Wollersheim Jos - Niessen Anneloes :
    2997 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (S C MC +60 -> PL 4)
  • Nathan Jan - Nathan Chistine :
    2996 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2996 points (S C MC +60 -> PL 5)
  • Giuseppe Famà - Vaccarello Teresa :
    2993 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2993 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
  • Kops Ton - Kops-Eijkmans Heleen :
    2992 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2992 points (S C MC +60 -> 1/2 final)
  • Zilger Wilfried - Zilger Margit :
    2988 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2988 points (S C MC +60 -> 1/4 final)
  • Villa Marziano - Ginammi Angela :
    2987 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2987 points (S C MC +60 -> 1/4 final)
  • Faury Roland - Faury Annie :
    2984 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2984 points (S C MC +60 -> 1/4 final)
  • Lesurtel Joël - Lesurtel Françoise :
    2983 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +60 -> 1/4 final)
  • Tockert Marcel - Tockert Thésy :
    2983 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2983 points (S C MC +60 -> 1/4 final)
Latin Couples -14
  • Calloens Tiago - Timasheva Laissan :
    2998 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (L C -14 (5) -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (L C -14 (3) -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (L C -14 (5) -> PL 2)
  • LEMOINE Andrew - COUDOIN Lily :
    1000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (L C -14 (3) -> PL 1)
  • Martle Arthur - Bernier Elsa :
    1000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (L C -14 (5) -> PL 1)
  • Ondelj Gulic Lovre - Calloens Liza :
    1000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (L C -14 (5) -> PL 1)
  • van Berlo Randy - van Woerkom Chloë :
    1000 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (L C -14 (5) -> PL 1)
  • Van Nuland Wout - Wackenier Caitlin :
    1000 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (L C -14 (3) -> PL 1)
Latin Couples -16
  • Himpe Auke - Versluys Lieze :
    3000 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (L C -16 (3) -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (L C -16 (3) -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1000 points (L C -16 (3) -> PL 1)
  • Guta Mihai - Calloens Ilana :
    2000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (L C -16 (5) -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (L C -16 (5) -> PL 1)
  • Nakchbandi Houssam - Masson Noeline :
    1998 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 999 points (L C -16 (5) -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (L C -16 (5) -> PL 2)
  • Martle Arthur - Bernier Elsa :
    1000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (L C -16 (5) -> PL 1)
Latin Couples -30
  • Crawshaw Eloïse - Crawshaw Sophia :
    13986 points 09/05/2024 BULDO : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1997 points (L C A -30 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1997 points (L C A -30 -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1995 points (L C A -30 -> PL 6)
  • Verhoeven Peter - Van Hoof Laura :
    13985 points 09/05/2024 BULDO : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1997 points (L C A -30 -> PL 4)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
  • Ollivier Aäron - van Hove Sofie :
    13967 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1992 points (L C A -30 -> 1/2 final)
    18/02/2024 Life : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1997 points (L C A -30 -> PL 4)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1996 points (L C A -30 -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1986 points (L C A -30 -> 1/4 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
  • Dierick Lennart - Coninckx Cynthia :
    11985 points 09/05/2024 BULDO : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1996 points (L C A -30 -> PL 5)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1992 points (L C A -30 -> 1/2 F)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
  • Simons Liam - Lauwereys Karen :
    7995 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1997 points (L C A -30 -> PL 4)
  • Vermeiren Chris - Verwulgen Steffie :
    7977 points 09/05/2024 BULDO : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 996 points (L C PA -30 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 995 points (L C PA -30 -> PL 6)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
  • Menchini Ange - Constant Eléonore :
    6993 points 09/05/2024 BULDO : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
  • Declercq Seppe - Declercq Sien :
    6986 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 1997 points (L C A -30 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1989 points (L C A -30 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
  • Peeters Dries - Vandevelde Jolien :
    5986 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1994 points (L C A -30 -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1993 points (L C A -30 -> 1/2 final)
  • Sandra Thomas - Sandra Célia :
    4000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
  • Balu Tristan - Florentin Marion :
    3997 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
  • Torfs Tim - Bechtel Maëlys :
    3996 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1996 points (L C A -30 -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
  • Nolten Brian - Felita Cantika :
    3994 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1996 points (L C A -30 -> PL 5)
  • Röcken Ben - Meyer Melanie :
    3991 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1993 points (L C A -30 -> 1/2 final)
  • Joosten Yoran - Jacobs Silvana :
    3989 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 996 points (L C PA -30 -> PL 5)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 998 points (L C PA -30 -> PL 3)
  • Himpe Auke - Versluys Lieze :
    3395 points 09/05/2024 BULDO : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 100 points (L C STD -30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 100 points (L C STD -30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 100 points (L C STD -30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 100 points (L C STD -30 -> PL 1)
  • Horré Noah - De Jonckheere Justine :
    3000 points 18/02/2024 Life : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1000 points (L C PA -30 -> PL 1)
  • Blom Thijs - Hoen Esmée :
    2990 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1991 points (L C A -30 -> 1/2 F)
  • Blanchard Benjamin - Hoevenaars Faya :
    2988 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 1991 points (L C A -30 -> 1/2 F)
  • Geerinck Glenn - Gonthier Bianca :
    2985 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 996 points (L C PA -30 -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 995 points (L C PA -30 -> PL 6)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 994 points (L C PA -30 -> PL 7)
  • Cordinachs Santamaria Jordi - Pan Pacheco Eva :
    2000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
  • Li Tongyang - Koomen Rosalief :
    2000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
  • Pedrosa Nuno - Jesus Lara :
    2000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2000 points (L C A -30 -> PL 1)
  • De Been Simon - Knol Judith :
    1999 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
  • Filipçzak Joshua - Filipçzak Kaya :
    1999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1999 points (L C A -30 -> PL 2)
  • Blanchard Neville - Kolesnikova Alexandra :
    1998 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1998 points (L C A -30 -> PL 3)
  • Alliot Romain - Pillac Laureline :
    1995 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1995 points (L C A -30 -> PL 6)
  • SANTOS Manuel - ALVES Madalena :
    1995 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1995 points (L C A -30 -> PL 6)
  • GORDO Nuno - Cardoso Patricia :
    1994 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1994 points (L C A -30 -> 1/2 final)
  • Ringoot Jonathan - Cools Evy :
    1994 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1994 points (L C A -30 -> 1/2 final)
  • van Dijk Mitchell - van Spaandonk Odette :
    1994 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1994 points (L C A -30 -> 1/2 F)
  • Potters Logan - Van Beurden Cindy :
    1993 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1993 points (L C A -30 -> 1/2 F)
  • Weyns Koen - Dries Tatjana :
    1993 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 996 points (L C PA -30 -> PL 5)
  • Alaimo Elena - Sandra Célia :
    1991 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1991 points (L C A -30 -> 1/2 final)
  • Guertin Alban - Rieutord Laurène :
    1990 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1990 points (L C A -30 -> 1/2 final)
  • Judas Antonin - Berel Emma :
    1988 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1988 points (L C A -30 -> 1/4 final)
  • Riezler Stefan - Guerra Morais Kati :
    1988 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1988 points (L C A -30 -> 1/4 final)
  • Cellier Bastien - Mackowiak Julie :
    1985 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1985 points (L C A -30 -> 1/4 final)
  • Düll Dursin Yaron - Garreyn Alexia :
    999 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
  • van Berlo Randy - van Woerkom Chloë :
    999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
  • Verlinden Jan - Schellekens Karen :
    999 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 999 points (L C PA -30 -> PL 2)
  • Metonga Wiwili Pascal - Metonga Wiwili Anaïs :
    997 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 997 points (L C PA -30 -> PL 4)
  • De Roo Bart - Crabs Noa :
    200 points 09/05/2024 BULDO : 100 points (L C STD -30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 100 points (L C STD -30 -> PL 1)
  • Eeckhout Matthias - Slaets Myrthe :
    99 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 99 points (L C STD -30 -> PL 2)
Latin solo All Ages
  • De Wael Anaëlle :
    32946 points 09/05/2024 BULDO : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2993 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    18/02/2024 Life : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2989 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2989 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2994 points (L S 5 D -> PL 7)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
  • Goblet Tania :
    29976 points 09/05/2024 BULDO : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (L S 5 D -> PL 6)
    18/02/2024 Life : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2994 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (L S 3 D -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L S 3 D -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (L S 3 D -> PL 1)
  • Vanoppen Daisy :
    26997 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
  • Crawshaw Eloïse :
    26988 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
  • Crawshaw Sophia :
    20979 points 09/05/2024 BULDO : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2992 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
  • Houtart Valentine :
    20974 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (L S 3 D -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2990 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2991 points (L S 5 D -> 1/2 F)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (L S 3 D -> PL 2)
  • Maho Elisa :
    17965 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2994 points (L S 5 D -> PL 7)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2993 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2992 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2992 points (L S 5 D -> 1/2 F)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
  • Das Karen :
    11983 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2995 points (L S 5 D -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (L S 5 D -> PL 6)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2995 points (L S 5 D -> PL 6)
  • De Groot Mike :
    11974 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2993 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2991 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2994 points (L S 5 D -> 1/2 F)
  • Beyer Aurélie :
    8982 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2991 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2995 points (L S 5 D -> PL 6)
  • Velle Victoria :
    5998 points 18/02/2024 Life : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
  • Declercq Sien :
    5997 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
  • Eggermont Charlien :
    5997 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (L S 3 D -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
  • Van klaveren Charlaine :
    5993 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (L S 5 D -> PL 4)
  • Hupalo Krystyna :
    5989 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2993 points (L S 5 D -> 1/2 F)
  • Eskes Amke :
    5985 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2991 points (L S 5 D -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (L S 5 D -> 1/2 final)
  • Stievenart Lilou :
    5985 points 18/02/2024 Life : 2996 points (L S 5 D -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2989 points (L S 5 D -> 1/2 final)
  • Crespo Juan Carlos :
    3000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (L S 3 D -> PL 1)
  • De Smet Cathy :
    3000 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L S 3 D -> PL 1)
  • Hasani Edita :
    3000 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
  • Laurine Losilla :
    3000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (L S 5 D -> PL 1)
  • Filonova Maria :
    2999 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (L S 3 D -> PL 2)
  • Zajickova Vivien :
    2999 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (L S 5 D -> PL 2)
  • TELES Marta :
    2998 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (L S 5 D -> PL 3)
  • Dedecker Maite :
    2994 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (L S 5 D -> 1/2 final)
Latin Couples All Ages
  • Desodt Maarten - Monserez Shari :
    29969 points 09/05/2024 BULDO : 2998 points (L C MC -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2996 points (L C MC -> PL 5)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2990 points (L C MC -> 1/2 final)
    18/02/2024 Life : 3000 points (L C MC -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2992 points (L C MC -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (L C MC -> PL 4)
  • Van De Velde Raf - Nys Ite :
    20989 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (L C MC -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (L C MC -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L C MC -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2998 points (L C MC -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2993 points (L C MC -> 1/2 final)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (L C MC -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (L C MC -> PL 1)
  • Torfs Tim - Bechtel Maëlys :
    20974 points 09/05/2024 BULDO : 2996 points (L C MC -> PL 5)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2997 points (L C MC -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2992 points (L C MC -> 1/2 final)
    18/02/2024 Life : 2998 points (L C MC -> PL 3)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2996 points (L C MC -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (L C MC -> PL 6)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L C MC -> PL 1)
  • Celea Donaat - Driesen Sanne :
    14982 points 09/05/2024 BULDO : 2997 points (L C MC -> PL 4)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (L C MC -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2990 points (L C MC -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (L C MC -> PL 3)
  • Van Den Heuvel Dave - Pelsmaekers Inge :
    12000 points 09/05/2024 BULDO : 4000 points (L C Prof -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 4000 points (L C Prof -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 4000 points (L C Prof -> PL 1)
  • Simons Liam - Lauwereys Karen :
    11987 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (L C MC -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2991 points (L C MC -> 1/2 final)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (L C MC -> PL 4)
  • Gergov Nadja - Zott Lupo :
    6000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (L C MC -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (L C MC -> PL 1)
  • Jacobs Wouter - Gamova Iryna :
    5999 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (L C MC -> PL 1)
  • Sandra Thomas - Sandra Célia :
    5999 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (L C MC -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 2999 points (L C MC -> PL 2)
  • Pruna Mihai - Damen Lisa :
    5998 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (L C MC -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (L C MC -> PL 2)
  • Abelite Linards - Jakobija Paula :
    5997 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (L C MC -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (L C MC -> PL 2)
  • Guta Mihai - Calloens Ilana :
    5994 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (L C MC -> PL 5)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (L C MC -> PL 3)
  • Gugulan Daniel - Cuculas Sorina :
    5992 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (L C MC -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (L C MC -> PL 4)
  • Balu Tristan - Florentin Marion :
    5988 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2994 points (L C MC -> 1/2 final)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (L C MC -> 1/2 final)
  • Abramenkov Anton - Semenova Darina :
    4000 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 4000 points (L C Prof -> PL 1)
  • Almberg Per - Bengstberg Emese :
    4000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 4000 points (L C Prof -> PL 1)
  • Troussard Pierre - Troussard Débora :
    3999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 3999 points (L C Prof -> PL 2)
  • Daamen Sander - Tovmasyan Anna :
    3000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (L C MC -> PL 1)
  • van Overdam Dani - Hompus Felicia :
    2998 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (L C MC -> PL 3)
  • Pedrosa Nuno - Jesus Lara :
    2997 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (L C MC -> PL 4)
  • Cordinachs Santamaria Jordi - Pan Pacheco Eva :
    2996 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (L C MC -> PL 5)
  • Nolten Brian - Felita Cantika :
    2995 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2995 points (L C MC -> PL 6)
  • Ringoot Jonathan - Cools Evy :
    2994 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (L C MC -> 1/2 final)
  • Alliot Romain - Pillac Laureline :
    2991 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2991 points (L C MC -> 1/2 final)
  • Guertin Alban - Rieutord Laurène :
    2990 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2990 points (L C MC -> 1/2 final)
  • SANTOS Manuel - ALVES Madalena :
    2990 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2990 points (L C MC -> 1/2 final)
  • Ondelj Gulic Lovre - Calloens Liza :
    2989 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2989 points (L C MC -> 1/2 final)
  • Alaimo Elena - Sandra Célia :
    2988 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2988 points (L C MC -> 1/2 final)
  • GORDO Nuno - Cardoso Patricia :
    2987 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2987 points (L C MC -> 1/4 final)
  • Nakchbandi Houssam - Masson Noeline :
    2986 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2986 points (L C MC -> 1/4 final)
Latin Couples +30
  • Horstmann Michael - Heller Denise :
    17999 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (L C MC +30 -> PL 2)
  • Sobol Jean-louis - Degant Jackie :
    17984 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1998 points (L C A 30 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 1998 points (L C A 30 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1998 points (L C A 30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1997 points (L C A 30 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1997 points (L C A 30 -> PL 4)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
  • Mendelski Fabrice - Fontaine Carine :
    15996 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1998 points (L C A 30 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
  • Van Den Heuvel Dave - Pelsmaekers Inge :
    14990 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (L C MC +30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2996 points (L C MC +30 -> PL 5)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (L C MC +30 -> PL 5)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (L C MC +30 -> PL 2)
  • Fiévez Benoit - Bentz Yasmin :
    11989 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (L C MC +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (L C MC +30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (L C MC +30 -> 1/2 final)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (L C MC +30 -> PL 3)
  • Desmet Niels - Lepere Kyrina :
    8000 points 09/05/2024 BULDO : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2000 points (L C A 30 -> )
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
  • Vandaele Thibaut - Bracke Kelly :
    7996 points 18/02/2024 Life : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1998 points (L C A 30 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
  • Wijnendaele Guy - Lytvynova Liliya :
    7990 points 09/05/2024 BULDO : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
  • De Smaele Miguel - Dewitte Lieselotte :
    6994 points 09/05/2024 BULDO : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    18/02/2024 Life : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
  • Dartevelle Cédric - Vandersmissen Delphine :
    6000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
  • Wijnendaele Guy - Wijnendaele Shaary :
    6000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (L C MC +30 -> PL 1)
  • Van Hoof Steven - Ramaekers Lara :
    5994 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (L C MC +30 -> PL 4)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (L C MC +30 -> PL 4)
  • Van bergen Mark - Souvereyns Patricia :
    4999 points 09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2000 points (L C A 30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
  • Coussee Nico - Clerinck Kristel :
    4998 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
  • Lataire Robin - Lauren Elien :
    2999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (L C MC +30 -> PL 2)
  • Mekedder Mehdi - Mekedder Caroline :
    2999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (L C MC +30 -> PL 2)
  • Alliot Sylvain - Alliot Aurélie :
    2998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (L C MC +30 -> PL 3)
  • Celea Donaat - Driesen Sanne :
    2998 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (L C MC +30 -> PL 3)
  • CHAIDRON Mickaël - CHAIDRON Sara :
    2995 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (L C MC +30 -> PL 6)
  • Gaborit Frederic - Gaborit Muriel :
    2993 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2993 points (L C MC +30 -> 1/2 final)
  • VALERA Anthony - POURCHER Sandrine :
    1999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
  • Wijnen Dirk - Wijnen Margaretha :
    1999 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1999 points (L C A 30 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 1998 points (L C A 30 -> PL 3)
  • Aurousseau Arne - Van Zandbergen Karine :
    1996 points 21/01/2024 Leila Akcelik : 997 points (L C PA +30 -> PL 4)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 999 points (L C PA +30 -> PL 2)
  • Jeanmart Philippe - Ponsart Maryline :
    1995 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 997 points (L C PA +30 -> PL 4)
  • Poelvoorde Dieter - Deventer Evy :
    1397 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 99 points (L C STD +30 -> PL 2)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
  • van Houten Michel - van Houten Bianca :
    1000 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 1000 points (L C PA +30 -> PL 1)
  • Faury Roland - Faury Annie :
    998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
  • Karelse Willy - Boeckhout Christiaan :
    998 points 22/10/2023 BENELUX organiser : 998 points (L C PA +30 -> PL 3)
  • Van Hove Steven - Rousseeuw Tina :
    498 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 98 points (L C STD +30 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
  • Willem Patrick - Van Loo Martine :
    495 points 09/05/2024 BULDO : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 98 points (L C STD +30 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 98 points (L C STD +30 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 99 points (L C STD +30 -> PL 2)
  • SChollaert Pieter - Caudeli Mayans Inés :
    300 points 18/02/2024 Life : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 100 points (L C STD +30 -> PL 1)
  • De Doncker Marc - Aerts Annemie :
    295 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 97 points (L C STD +30 -> PL 4)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 99 points (L C STD +30 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 99 points (L C STD +30 -> PL 2)
  • Colman Pascal - De Smet Kristine :
    99 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 99 points (L C STD +30 -> PL 2)
  • De Block Ann-Sofie - Mahieu Gina :
    99 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 99 points (L C STD +30 -> PL 2)
  • Abé Jan - Vanoverberghe Ilse :
    98 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 98 points (L C STD +30 -> PL 3)
  • Depoor Peter - Casier Kathy :
    97 points 28/04/2024 Van Durme Gudrun : 97 points (L C STD +30 -> PL 4)
  • Luysterborg Natalie - De Roo Bart :
    97 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 97 points (L C STD +30 -> PL 4)
  • Vercamer Tom - Revier Elke :
    96 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 96 points (L C STD +30 -> PL 5)
  • Hebberecht Danny - Blomme Caroline :
    95 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 95 points (L C STD +30 -> PL 6)
  • Peeraer Marcel - Houthuys Marie Angele :
    94 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 94 points (L C STD +30 -> PL 7)
Latin Couples +40
  • Belooussov Iouri - Belousova Irina :
    29985 points 09/05/2024 BULDO : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
  • Abraham Nicolas - Simons Delphine :
    23994 points 09/05/2024 BULDO : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
  • Wijnendaele Guy - Wijnendaele Shaary :
    23985 points 09/05/2024 BULDO : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    18/02/2024 Life : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
  • Podlesny Kazimierz - Larentowska Magdalena :
    23977 points 09/05/2024 BULDO : 2996 points (L C MA +40 -> PL 5)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
    18/02/2024 Life : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    21/01/2024 Leila Akcelik : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
  • Vlayen Tommy - Vermeersch Natascha :
    20998 points 09/05/2024 BULDO : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
    09/03/2024 Dansschool Ekkart : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2998 points (L C MA +40 -> PL 3)
    18/11/2023 De Pelsmacker Jean-Pierre : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
    22/10/2023 BENELUX organiser : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
  • Wagner Andrea - Ryborz Katrin :
    5993 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2996 points (L C MA +40 -> PL 5)
    04/02/2024 Angelo Schabon : 2997 points (L C MA +40 -> PL 4)
  • Blanc Philippe - Blanc Alexandra :
    5989 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 2995 points (L C MA +40 -> PL 6)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 2994 points (L C MA +40 -> PL 7)
  • Alliot Sylvain - Alliot Aurélie :
    3000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
  • Klatt Rene - Klatt Martina :
    3000 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 3000 points (L C MA +40 -> PL 1)
  • Van Hoof Steven - Ramaekers Lara :
    2999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2999 points (L C MA +40 -> PL 2)
  • Gaborit Frederic - Gaborit Muriel :
    2996 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2996 points (L C MA +40 -> PL 5)
  • Germain Guy - Germain Fabienne :
    2995 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2995 points (L C MA +40 -> PL 6)
  • Nyholm Bo - Nyholm Anette :
    2993 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 2993 points (L C MA +40 -> 1/2 final)
Other dance formation All Ages
  • One Motion Dance Crew :
    2 points 09/05/2024 BULDO : 1 points (FAD -> PL 1)
    02/03/2024 De Smet-Camby : 1 points (FAD -> PL 1)
Salsa Couples All Ages
  • Crespo Juan Carlos - Delmulle Carla :
    2000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (SALSA -> PL 1)
    08/10/2023 Leila Akcelik : 1000 points (SALSA -> PL 1)
  • Celea Donaat - Dogaer Sanne :
    1999 points 04/02/2024 Angelo Schabon : 1000 points (SALSA -> PL 1)
    02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (SALSA -> PL 2)
  • Tabak Taner - Takashima Atsuko :
    998 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 998 points (SALSA -> PL 3)
Swing Couples All Ages
  • Wijnendaele Guy - Wijnendaele Shaary :
    4000 points 09/05/2024 BULDO : 1000 points (SWING -> PL 1)
    28/04/2024 Van Durme Gudrun : 1000 points (SWING -> PL 1)
    23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 1000 points (SWING -> PL 1)
    18/02/2024 Life : 1000 points (SWING -> PL 1)
  • De Winter Peter - Gregoire Valérie :
    1000 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 1000 points (SWING -> PL 1)
  • Wijnendaele Guy - Lytvynova Liliya :
    1000 points 02/03/2024 De Smet-Camby : 1000 points (SWING -> PL 1)
  • Coussee Nico - Clerinck Kristel :
    999 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 999 points (SWING -> PL 2)
  • Eeckhout Matthias - Slaets Myrthe :
    999 points 02/12/2023 De Smet-Camby : 999 points (SWING -> PL 2)
  • Menchini Patrick - Toussaint Renée :
    998 points 23/03/2024 De Pelsmacker Jean-Pierre : 998 points (SWING -> PL 3)