Bel-aL

Kampioenschap / Championnat

by Bel-aL
2449 2449 people viewed this event.
 

Datum en tijd

2024-05-09 @ 10:00 to 2024-05-09 @ 23:30
 

Einddatum inschrijving

2024-04-30

To register for this event please visit the following URL: https://www.buldo.be/kalender/wedstrijden/wedstrijd-registratie?eventkey=1-152 →

Delen met vrienden

 

Soorten gebeurtenissen - Wedstrijden

 

Categorie evenement - Bel-aL

Extra details

+ Profs
+ Formation

De inkomprijs bedraagt:

  • 1e rang 33 Euro
  • 2e rang 25 Euro

Graag een mailtje sturen naar bel-al.wedstrijdsecretariaat@buldo.be om te laten weten welke plaatsen u neemt.

U kan de betaling doen op rekening:

BE52 1430 6470 9209 van FDSF vzw

Contact email adres - https://www.buldo.be/kalender/wedstrijden/wedstrijd-registratie?eventkey=1-152

Event type - Bel-aL wedstrijden

time-table

Het tijdschema is nog niet bekend of alle inschrijvingen zijn nog niet verwerkt. Gelieve later terug te komen.

Overzicht inschrijvingen

AGT Couples Rising Star (2 / 2)
CLAEYS WOUT - DE SMEDT ANKE
VAN ACKERE EMANUEL - DEMEYER MICHELINE
Ballroom Solo (5-dance) (3 / 3)
DE WAEL ANAëLLE
GOBLET TANIA
VANOPPEN DAISY
Ballroom Youth - 16 (3 dance) (1 / 1)
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE
Ballroom Start to Dance - 30 (1 / 1)
DE ROO BART - CRABS NOA
Ballroom Pre-Amateur - 30 (4 / 4)
DIERICK LENNART - CONINCKX CYNTHIA
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE
SMETS JORID - MOEHLIG KATHLYN
VERMEIREN CHRIS - VERWULGEN STEFFIE
Ballroom Amateur - 30 (2 / 2)
DECLERCQ SEPPE - DECLERCQ SIEN
VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA
Belgian Dance Trophy Ballroom - 35 (0 / 1)
GEERINCK GLENN - GONTHIER BIANCA
Ballroom MasterClass Open (2 / 2)
CLAEYS WOUT - DE SMEDT ANKE
KUIJS DOMINIQUE - CLAESSENS ALEXANDRA -> NL
Ballroom Professionals (4 / 4)
DE ROO BERT - STERCK SILKE
DIKKERS DENNIS - VANDENHOVE MELISSA
STAES YVE - AUROUSSEAU ILSE
VAN WILL MARIO - EYCKENS SALLY
Ballroom Pre-Amateur 30+ (3 / 3)
SAMAEY LUC - FRANS INGRID
SCHOLLAERT PIETER - CAUDELI MAYANS INéS
VAN DE GENACHTE JAN - LAMBERT PATRICIA
Ballroom Amateur 30+ (2 / 2)
BENOIT DOMINIQUE - NAUWYNCK MAGALI
MENCHINI PATRICK - CONSTANT ELéONORE
Ballroom MasterClass 30 + (0 / 1)
MENCHINI PATRICK - CONSTANT ELéONORE
Belgian Dance Trophy Ballroom 35 + (4 / 4)
BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA
MANNING GLENN - GATZEN GISELA -> DE
SOBOL JEAN-LOUIS - DEGANT JACKIE
VAN DER VEER RONALD - VAN DER VEER RIAN -> NL
Ballroom MasterClass 40+ (3 / 3)
BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA
PODLESNY KAZIMIERZ - LARENTOWSKA MAGDALENA
VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN
Ballroom Amateur 50+ (1 / 1)
VILLANI ERMANNO - DE BRUYN ANN
Ballroom MasterClass 50+ (2 / 3)
HOUBEN RUUD - ROSSEAU CHRIS
RüFFLER ELKE - RüFFLER GEORG -> BE
VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN
Ballroom MasterClass 60+ (3 / 5)
HOUBEN RUUD - ROSSEAU CHRIS
JACOBS PHILIP - MOLENBURCH ARLETTE
MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENéE
RüFFLER ELKE - RüFFLER GEORG -> BE
VERSTRAETEN LUC - VAN HAVERE CHRISTIANE
Latin Solo (5 Dance) (3 / 4)
DAS KAREN
DE WAEL ANAëLLE
GOBLET TANIA
VANOPPEN DAISY
Latin Youth - 16 (3 dance) (1 / 1)
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE
Latin Start to Dance - 30 (1 / 1)
DE ROO BART - CRABS NOA
Latin Pre-Amateur - 30 (3 / 5)
HIMPE AUKE - VERSLUYS LIEZE
MENCHINI ANGE - CONSTANT ELéONORE
OLLIVIER AäRON - VAN HOVE SOFIE
VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA
VERMEIREN CHRIS - VERWULGEN STEFFIE
Latin Amateur - 30 (5 / 5)
DECLERCQ SEPPE - DECLERCQ SIEN
DIERICK LENNART - CONINCKX CYNTHIA
OLLIVIER AäRON - VAN HOVE SOFIE
PEETERS DRIES - VANDEVELDE JOLIEN
VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA
Belgian Dance Trophy Latin - 35 (1 / 2)
GEERINCK GLENN - GONTHIER BIANCA
PEETERS DRIES - VANDEVELDE JOLIEN
Latin MasterClass Open (3 / 3)
SIMONS LIAM - LAUWEREYS KAREN
TORFS TIM - BECHTEL MAëLYS
VAN DE VELDE RAF - NYS ITE
Latin Professionals (1 / 1)
VAN DEN HEUVEL DAVE - PELSMAEKERS INGE
Latin Pre-Amateur 30+ (1 / 1)
SCHOLLAERT PIETER - CAUDELI MAYANS INéS
Latin Amateur 30+ (1 / 1)
DESMET NIELS - LEPERE KYRINA
Latin MasterClass 30+ (1 / 1)
HORSTMANN MICHAEL - HELLER DENISE
Belgian Dance Trophy Latin 35 + (1 / 2)
BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA
VAN DER VEER RONALD - VAN DER VEER RIAN -> NL
Latin MasterClass 40+ (3 / 3)
BELOOUSSOV IOURI - BELOUSOVA IRINA
PODLESNY KAZIMIERZ - LARENTOWSKA MAGDALENA
VLAYEN TOMMY - VERMEERSCH NATASCHA
Other dance formation (1 / 1)
ONE MOTION DANCE CREW
Bachata Couples
Ballroom Solo (3-dance)
Ballroom Solo Professionals 5 Dance
Ballroom Youth - 14 (3 dance)
Ballroom Youth - 14 (5 dance)
Ballroom Youth - 16 (5 dance)
One-dance Artistic Waltz
Ballroom Pro-am
Ballroom Professionals Showdance
Ballroom Start to Dance 30+
Ballroom formation
Latin Solo (3 Dance)
Latin Solo Professionals (5 dance)
Latin Youth - 14 (3 dance)
Latin Youth - 14 (5 dance)
Latin Youth - 16 (5 dance)
Latin Pro-am
Latin Start to Dance 30+
Latin formation
Latin ShowDance Professionals
Salsa Couples Rising Star
Swing Couples Rising Star