Studiedagen / Congres

BULDO verzorgt voor zijn leden op regelmatig basis extra opleidingen.

Dit door in het loop van het jaar studiedagen te organiseren en een jaarlijks congres.

Bij volgen van de studiedagen kunnen er punten verdiend worden om in aanmerking te komen om te mogen jureren.

Hier vindt u het overzicht van de dagen/punten en de aanwezigen.

(Indien u niet op de aanwezigheidslijst staat neem contact op het secretariaat.)

Gegevens gefilterd op
×
Studiedag gegevens :

titel van de studiedag

titel nl is verplicht
titel fr is verplicht

extra gegevens

Deze studiedag is geldig voor het behalen van jurypunten

  
×
Deelnemers aan de studiedag
punten zijn verplicht
  

  • 10/12/2023 : Tango Nuevo en Neo tango -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Pellens Leona (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) /

  • 29/10/2023 : Ballroom Lundin -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) /

  • 15/10/2023 : Studiedag Latin met Nancy Berti. -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 2)

     
    Plaats : Dursin Extra Time
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Cogniaux Fabienne (25 p./Sambreville) / Corona Baingio (25 p./Tubize) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) /

  • 03/09/2023 : Studiedag FDSF -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 1)

     
    Plaats : Dursin Extra Time
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (75 p./Sint-Niklaas) / Baert Marc (75 p./Nieuwkerken-Waas) / Borgmans Yasna (75 p./Geel) / Corbee Jean-Paul (75 p./Hasselt) / Covent Dimitri (75 p./Wevelgem) / De Blaes Tom (75 p./Machelen (Brab.)) / De Wispelaere Isabelle (75 p./GENT) / Dursin Jean-Marie (75 p./Kortrijk) / Dursin Sofie (75 p./Aalbeke) / Elseviers Jole (75 p./Kalmthout) / Hoyois Ariane (25 p./Hamme-mille) / Matthys Dick (75 p./Brugge) / Niles Laura (75 p./Moen) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Schaep Sandy (75 p./Diksmuide) / Vaes Jean Pierre (75 p./Torhout) / Valcke Marie-lien (75 p./Lauwe) / Van Durme Gudrun (75 p./Menen) / Verdeure Karel (75 p./Gent) / Verheye Niels (75 p./Harelbeke) /

  • 13/08/2023 : Congres 2023 -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 2)

     
    Plaats : Wordt later doorgegeven/Sera transmis plus tard
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (100 p./Neeroeteren) / Arbyn Eddy (100 p./Sint-Niklaas) / Audeval Christophe (100 p./Saint-Ghislain) / Baert Marc (100 p./Nieuwkerken-Waas) / Bonhomme Henri (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Borremans (100 p./Marneffe) / Brulez Marilyn (100 p./Sirault) / Carabeuf Laurence (100 p./Heure-le-Romain) / Carpentier Marcel (100 p./Andenne) / Carpentier Tamara (100 p./Bonneville) / Chasseur Pierre (100 p./Ciney) / Cogniaux Fabienne (100 p./Sambreville) / Corbee Jean-Paul (100 p./Hasselt) / Corona Baingio (100 p./Tubize) / De Beir Eddy (100 p./Melle) / De Bel Hilde (100 p./Wiekevorst) / De Goy Martine (25 p./Rhode Saint Genese) / De Jonghe Christine (100 p./Kortrijk) / De Pelsmacker Jean-Pierre (100 p./Melle) / De Smet Guido (100 p./Herent) / De Smet Guido (100 p./Oostakker) / De Wispelaere Isabelle (100 p./GENT) / Debouge Nicole (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Dehantschutter Maurane (100 p./Ecaussinnes-d'Enghien) / Dekkar Malika (100 p./Oudenaarde) / Delferriere Jean-Louis (100 p./Marneffe) / Demez Viviane (100 p./Thimister-Clermont (Froidthier)) / Dendal Pascal (100 p./Wagnelee) / Deroef Georges (25 p./Milmort) / Desodt Jody (100 p./Menen) / Dom Didier (100 p./Bertrix) / Dursin Jean-Marie (100 p./Kortrijk) / Dzeprailidis Stratos (100 p./Herve) / Ekkart Mar (100 p./Kontich) / Ferauche Fabienne (100 p./Ciney) / Giffroid Dany (100 p./Baudour) / Hansirs Victor (25 p./Soumagne) / Hoyois Ariane (25 p./Hamme-mille) / Impens Sabine (100 p./Melle) / Lagaet Patrick (100 p./Wiekevorst) / Lantin Marc (100 p./Mons) / Le Bussy Pierre (100 p./Nassogne) / Leclercq José (100 p./Grandglise) / Linkens Carole (100 p./Thisnes) / Marlair Thierry (25 p./Marche-en-Famenne) / Mine Etienne (100 p./Rhode Saint Genèse) / Mullens Ingrid (100 p./Tisselt-Willebroek) / Paridaens Pascal (100 p./Lede) / Paschal Didier (100 p./Florennes) / Putman Annie (100 p./Gent - Mariakerke) / Roan Martine (100 p./Lede) / Schabon-Castillo Angelo (100 p./Kaulille) / Somers Eric (100 p./Wijnegem) / Staes Yve (100 p./Wommelgem) / Stouthuysen Dorine (100 p./Melle) / Terechova-Ivanova Olga (100 p./Ekeren) / Vaes Jean Pierre (100 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (100 p./Menen) / Van Landschoot Alexandra (25 p./Aalter) / Van Nuffelen Patricia (100 p./Tildonk) / Van Pachterbeke Aimé (100 p./Gerpinnes) / Van Wemmel Philippe (25 p./Wasmes) / Vandenberghe Gilberte (100 p./Hennuyères) / Vanuytven Dimphna (100 p./Geel) / Verdeure Karel (100 p./Gent) / Verlee Rosanne (100 p./Sint-Niklaas) / Vroomen Yolande (100 p./Torhout) / Zhang Olivia Zhen (100 p./Merelbeke) /

  • 26/02/2023 : Argentijnse Tango - Guido De Smet -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Cogniaux Fabienne (25 p./Sambreville) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Dekkar Malika (25 p./Oudenaarde) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Matthys Dick (25 p./Brugge) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Pellens Leona (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Stouthuysen Dorine (25 p./Melle) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) / Zhang Olivia Zhen (25 p./Merelbeke) /

  • 05/02/2023 : Latino Line Dance -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Wordt later doorgegeven/Sera transmis plus tard
    Instructeur : Malika Dekkar Plaats : Hamse Dansclub (Ham-Tessenderlo)
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Dekkar Malika (25 p./Oudenaarde) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 08/01/2023 : buitenlandse studiedag -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 1)

     
    Plaats : Wordt later doorgegeven/Sera transmis plus tard
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    De Smet Guido (25 p./Herent) /

  • 04/12/2022 : Latijns-Amerikaanse dansen met Pamela Mc Gill (GB) -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
    12.30 - 14.30 uur
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 04/12/2022 : Standaard met Domenico Cannizzaro (It) -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
    10.00-12.00 uur
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /