Studiedagen / Congres

BULDO verzorgt voor zijn leden op regelmatig basis extra opleidingen.

Dit door in het loop van het jaar studiedagen te organiseren en een jaarlijks congres.

Bij volgen van de studiedagen kunnen er punten verdiend worden om in aanmerking te komen om te mogen jureren.

Hier vindt u het overzicht van de dagen/punten en de aanwezigen.

(Indien u niet op de aanwezigheidslijst staat neem contact op het secretariaat.)

Gegevens gefilterd op
×
Studiedag gegevens :

titel van de studiedag

titel nl is verplicht
titel fr is verplicht

extra gegevens

Deze studiedag is geldig voor het behalen van jurypunten

  
×
Deelnemers aan de studiedag
punten zijn verplicht
  

  • 01/09/2024 : Congres FDSF -> max : 75 p. lic. 2026 (type : 3)

     
    Plaats : Kreadance DiVa

  • 15/08/2024 - : Congres 2024 -> max : 100 p. lic. 2026 (type : 1)

     
    Plaats : Salons Mantovani

  • 14/04/2024 : Caraïbische Dansen -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 1)

     
    Plaats : Dansstudio Reflex
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Abrassart Leela (25 p./Dour) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Somers Eric (25 p./Wijnegem) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) /

  • 17/03/2024 : Ballroom -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 2)

     
    Plaats : Zaal Medante
    Ballroom Merelbeke
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Stouthuysen Dorine (25 p./Melle) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Verdeure Karel (25 p./Gent) /

  • 10/12/2023 : Tango Nuevo en Neo tango -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Pellens (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) /

  • 29/10/2023 : Ballroom Lundin -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) /

  • 15/10/2023 : Studiedag Latin met Nancy Berti. -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 2)

     
    Plaats : Dursin Extra Time
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Cogniaux Fabienne (25 p./Sambreville) / Corona Baingio (25 p./Tubize) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) /

  • 03/09/2023 : Studiedag FDSF -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 1)

     
    Plaats : Dursin Extra Time
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (75 p./Sint-Niklaas) / Baert Marc (75 p./Nieuwkerken-Waas) / Borgmans Yasna (75 p./Geel) / Corbee Jean-Paul (75 p./Hasselt) / Covent Dimitri (75 p./Wevelgem) / De Blaes Tom (75 p./Machelen (Brab.)) / De Wispelaere Isabelle (75 p./GENT) / Dursin Jean-Marie (75 p./Kortrijk) / Dursin Sofie (75 p./Aalbeke) / Elseviers Jole (75 p./Kalmthout) / Hoyois Ariane (25 p./Hamme-mille) / Matthys Dick (75 p./Brugge) / Niles Laura (75 p./Moen) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Schaep Sandy (75 p./Diksmuide) / Vaes Jean Pierre (75 p./Torhout) / Valcke Marie-lien (75 p./Lauwe) / Van Durme Gudrun (75 p./Menen) / Verdeure Karel (75 p./Gent) / Verheye Niels (75 p./Harelbeke) /

  • 13/08/2023 : Congres 2023 -> max : 25 p. lic. 2025 (type : 2)

     
    Plaats : Wordt later doorgegeven/Sera transmis plus tard
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (100 p./Neeroeteren) / Arbyn Eddy (100 p./Sint-Niklaas) / Audeval Christophe (100 p./Saint-Ghislain) / Baert Marc (100 p./Nieuwkerken-Waas) / Bonhomme Henri (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Borremans (100 p./Marneffe) / Brulez Marilyn (100 p./Sirault) / Carabeuf Laurence (100 p./Heure-le-Romain) / Carpentier Marcel (100 p./Andenne) / Carpentier Tamara (100 p./Bonneville) / Chasseur Pierre (100 p./Ciney) / Cogniaux Fabienne (100 p./Sambreville) / Corbee Jean-Paul (100 p./Hasselt) / Corona Baingio (100 p./Tubize) / De Beir (100 p./Melle) / De Bel Hilde (100 p./Wiekevorst) / De Goy Martine (25 p./Rhode Saint Genese) / De Jonghe Christine (100 p./Kortrijk) / De Pelsmacker Jean-Pierre (100 p./Melle) / De Smet Guido (100 p./Herent) / De Smet Guido (100 p./Oostakker) / De Wispelaere Isabelle (100 p./GENT) / Debouge Nicole (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Dehantschutter Maurane (100 p./Ecaussinnes-d'Enghien) / Dekkar Malika (100 p./Oudenaarde) / Delferriere Jean-Louis (100 p./Marneffe) / Demez Viviane (100 p./Thimister-Clermont (Froidthier)) / Dendal Pascal (100 p./Wagnelee) / Deroef Georges (25 p./Milmort) / Desodt Jody (100 p./Menen) / Dom Didier (100 p./Bertrix) / Dursin Jean-Marie (100 p./Kortrijk) / Dzeprailidis Stratos (100 p./Herve) / Ekkart Mar (100 p./Kontich) / Ferauche Fabienne (100 p./Ciney) / Giffroid Dany (100 p./Baudour) / Hansirs Victor (25 p./Soumagne) / Hoyois Ariane (25 p./Hamme-mille) / Impens Sabine (100 p./Melle) / Lagaet Patrick (100 p./Wiekevorst) / Lantin Marc (100 p./Mons) / Le Bussy Pierre (100 p./Nassogne) / Leclercq José (100 p./Grandglise) / Linkens Carole (100 p./Thisnes) / Marlair Thierry (25 p./Marche-en-Famenne) / Mine Etienne (100 p./Rhode Saint Genèse) / Mullens Ingrid (100 p./Tisselt-Willebroek) / Paridaens Pascal (100 p./Lede) / Paschal Didier (100 p./Florennes) / Putman Annie (100 p./Gent - Mariakerke) / Roan Martine (100 p./Lede) / Schabon-Castillo Angelo (100 p./Kaulille) / Somers Eric (100 p./Wijnegem) / Staes Yve (100 p./Wommelgem) / Stouthuysen Dorine (100 p./Melle) / Terechova-Ivanova Olga (100 p./Ekeren) / Vaes Jean Pierre (100 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (100 p./Menen) / Van Landschoot Alexandra (25 p./Aalter) / Van Nuffelen Patricia (100 p./Tildonk) / Van Pachterbeke Aimé (100 p./Gerpinnes) / Van Wemmel Philippe (25 p./Wasmes) / Vandenberghe Gilberte (100 p./Hennuyères) / Vanuytven Dimphna (100 p./Geel) / Verdeure Karel (100 p./Gent) / Verlee Rosanne (100 p./Sint-Niklaas) / Vroomen Yolande (100 p./Torhout) / Zhang Olivia Zhen (100 p./Merelbeke) /

  • 26/02/2023 : Argentijnse Tango - Guido De Smet -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Cogniaux Fabienne (25 p./Sambreville) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Dekkar Malika (25 p./Oudenaarde) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Matthys Dick (25 p./Brugge) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Pellens (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Stouthuysen Dorine (25 p./Melle) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) / Zhang Olivia Zhen (25 p./Merelbeke) /

  • 05/02/2023 : Latino Line Dance -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Wordt later doorgegeven/Sera transmis plus tard
    Instructeur : Malika Dekkar Plaats : Hamse Dansclub (Ham-Tessenderlo)
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Dekkar Malika (25 p./Oudenaarde) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 08/01/2023 : buitenlandse studiedag -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 1)

     
    Plaats : Wordt later doorgegeven/Sera transmis plus tard
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    De Smet Guido (25 p./Herent) /

  • 04/12/2022 : Standaard met Domenico Cannizzaro (It) -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
    10.00-12.00 uur
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 04/12/2022 : Latijns-Amerikaanse dansen met Pamela Mc Gill (GB) -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
    12.30 - 14.30 uur
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 06/11/2022 : -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Delsard Cédric (25 p./Lubbeek) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Eyckens Sally (25 p./Middelbeers) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 25/09/2022 : -> max : 25 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Corona Baingio (25 p./Tubize) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Ruelle Olivier (25 p./Chastre) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) /

  • 14/08/2022 - : Congres 2022 -> max : 100 p. lic. 2024 (type : 2)

     
    Plaats : Salons Mantovani
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (100 p./Neeroeteren) / Arbyn Eddy (100 p./Sint-Niklaas) / Audeval Christophe (100 p./Saint-Ghislain) / Baert Marc (100 p./Nieuwkerken-Waas) / Bao Y San Jose Maria-Begona (100 p./Petit-Roeulx-lez-Braine) / Bonhomme Henri (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Boudewijns Jozef (100 p./Brecht) / Carabeuf Laurence (100 p./Heure-le-Romain) / Carpentier Marcel (100 p./Andenne) / Carpentier Tamara (25 p./Bonneville) / Chasseur Pierre (100 p./Ciney) / Corbee Jean-Paul (100 p./Hasselt) / Corona Baingio (100 p./Tubize) / De Beir (25 p./Melle) / De Bel Hilde (100 p./Wiekevorst) / De Jonghe Christine (100 p./Kortrijk) / De Pelsmacker Jean-Pierre (100 p./Melle) / De Smet Guido (100 p./Oostakker) / De Wispelaere Isabelle (100 p./GENT) / Debouge Nicole (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Dehantschutter Maurane (50 p./Ecaussinnes-d'Enghien) / Dekkar Malika (100 p./Oudenaarde) / Demez Viviane (50 p./Thimister-Clermont (Froidthier)) / Dendal Pascal (25 p./Wagnelee) / Deroef Georges (50 p./Milmort) / Dom Didier (100 p./Bertrix) / Dursin Jean-Marie (100 p./Kortrijk) / Dzeprailidis Stratos (100 p./Herve) / Ekkart Mar (100 p./Kontich) / Eyckens Sally (100 p./Middelbeers) / Ferauche Fabienne (100 p./Ciney) / Giffroid Dany (100 p./Baudour) / Hansirs Victor (100 p./Soumagne) / Lagaet Patrick (100 p./Wiekevorst) / Lantin Marc (100 p./Mons) / Le Bussy Pierre (100 p./Nassogne) / Leclercq José (100 p./Grandglise) / Marlair Thierry (100 p./Marche-en-Famenne) / Mine Etienne (100 p./Rhode Saint Genèse) / Morleghem Michaël (25 p./Strépy-Bracquegnies) / Pellens (100 p./Brecht) / Putman Annie (100 p./Gent - Mariakerke) / Roan Martine (100 p./Lede) / Schabon-Castillo Angelo (100 p./Kaulille) / SCHERF Eun-Sook (100 p./la louvière) / Somers Eric (100 p./Wijnegem) / Stouthuysen Dorine (100 p./Melle) / Terechova-Ivanova Olga (100 p./Ekeren) / Vaes Jean Pierre (100 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (100 p./Menen) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Van Pachterbeke Aimé (100 p./Gerpinnes) / Van Wemmel Philippe (100 p./Wasmes) / Vandenberghe Gilberte (100 p./Hennuyères) / Vanuytven Dimphna (100 p./Geel) / Verdeure Karel (100 p./Gent) / Verlee Rosanne (100 p./Sint-Niklaas) / Wicquart Quentin (100 p./Haine-Saint-Paul) / Zhang Olivia Zhen (100 p./Merelbeke) /

  • 10/04/2022 : Parkitango -> max : 25 p. lic. 2023 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
    10.00 - 12.00
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Dekkar Malika (25 p./Oudenaarde) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Matthys Dick (25 p./Brugge) / Pellens (25 p./Brecht) / Picavet Michel (25 p./Saint-Aubert) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van de Velde Tino (25 p./Rotselaar) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) /

  • 03/04/2022 : Caraïbische dansen (gegeven door E. Somers) -> max : 25 p. lic. 2023 (type : 1)

     
    Plaats : Dansstudio Reflex
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Bonhomme Henri (25 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Debouge Nicole (25 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Dzeprailidis Stratos (25 p./Herve) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Spillemaeckers Marc (25 p./Brasschaat) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 13/02/2022 : Argentijnse Tango - Jef en Leona Boudewijns -> max : 25 p. lic. 2023 (type : 1)

     
    Plaats : Dansclub Medante
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Chaway Denis (25 p./Thieusies) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / De Smet Guido (25 p./Oostakker) / De Wispelaere Isabelle (25 p./GENT) / Dekkar Malika (25 p./Oudenaarde) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Matthys Dick (25 p./Brugge) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Pellens (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / SCHERF Eun-Sook (25 p./la louvière) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Stouthuysen Dorine (25 p./Melle) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) / Verdeure Karel (25 p./Gent) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) /

  • 05/12/2021 : Rybicki Jakub -> max : 25 p. lic. 2023 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Eyckens Sally (25 p./Middelbeers) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / SCHERF Eun-Sook (25 p./la louvière) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) /

  • 19/09/2021 : Lundin Ballroom -> max : 25 p. lic. 2022 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
    van 10 tot 12
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Ekkart Mike (25 p./HOBOKEN) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / SCHERF Eun-Sook (25 p./la louvière) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 05/09/2021 : Nancy Berti : Latin -> max : 25 p. lic. 2022 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /

  • 22/08/2021 : Lundin Ballroom -> max : 25 p. lic. 2023 (type : 2)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
    10:00 tot 12:00
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) /

  • 14/08/2021 - : Congres 2021 -> max : 100 p. lic. 2023 (type : 1)

     
    Plaats : Salons Mantovani
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (100 p./Neeroeteren) / Arbyn Eddy (100 p./Sint-Niklaas) / Audeval Christophe (100 p./Saint-Ghislain) / Baert Marc (100 p./Nieuwkerken-Waas) / Bao Y San Jose Maria-Begona (25 p./Petit-Roeulx-lez-Braine) / Bonhomme Henri (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Borremans (25 p./Marneffe) / Boudewijns Jozef (100 p./Brecht) / Brulez Marilyn (100 p./Sirault) / Carabeuf Laurence (100 p./Heure-le-Romain) / Carpentier Marcel (100 p./Andenne) / Carpentier Tamara (100 p./Bonneville) / Chasseur Pierre (25 p./Ciney) / Corbee Jean-Paul (100 p./Hasselt) / Corona Baingio (100 p./Tubize) / De Beir (100 p./Melle) / De Bel Hilde (100 p./Wiekevorst) / De Jonghe Christine (100 p./Kortrijk) / De Pelsmacker Jean-Pierre (100 p./Melle) / De Smet Guido (100 p./Herent) / Debouge Nicole (100 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Dehantschutter Maurane (100 p./Ecaussinnes-d'Enghien) / Dekkar Malika (100 p./Oudenaarde) / Demez Viviane (25 p./Thimister-Clermont (Froidthier)) / Deroef Georges (25 p./Milmort) / Dom Didier (100 p./Bertrix) / Dursin Jean-Marie (100 p./Kortrijk) / Dzeprailidis Stratos (100 p./Herve) / Ekkart Mar (100 p./Kontich) / Eyckens Sally (100 p./Middelbeers) / Ferauche Fabienne (25 p./Ciney) / Giffroid Dany (100 p./Baudour) / Hansirs Victor (100 p./Soumagne) / Impens Sabine (100 p./Melle) / Lagaet Patrick (100 p./Wiekevorst) / Lantin Marc (100 p./Mons) / Le Bussy Pierre (100 p./Nassogne) / Leclercq José (100 p./Grandglise) / Linkens Carole (25 p./Thisnes) / Marechal Céline (25 p./Anderlues) / Marlair Thierry (100 p./Marche-en-Famenne) / Mine Etienne (100 p./Rhode Saint Genèse) / Pellens (100 p./Brecht) / Putman Annie (100 p./Gent - Mariakerke) / Roan Martine (100 p./Lede) / Schabon-Castillo Angelo (100 p./Kaulille) / SCHERF Eun-Sook (100 p./la louvière) / Somers Eric (100 p./Wijnegem) / Stouthuysen Dorine (100 p./Melle) / Terechova-Ivanova Olga (100 p./Ekeren) / Vaes Jean Pierre (100 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (100 p./Menen) / Van Nuffelen Patricia (100 p./Tildonk) / Van Pachterbeke Aimé (100 p./Gerpinnes) / Van Wemmel Philippe (100 p./Wasmes) / Vandenberghe Gilberte (100 p./Hennuyères) / Vanuytven Dimphna (100 p./Geel) / Verdeure Karel (100 p./Gent) / Verlee Rosanne (100 p./Sint-Niklaas) / Wicquart Quentin (100 p./Haine-Saint-Paul) / Wouters Marga (25 p./Schelle) /

  • 01/08/2021 : Lundin Ballroom -> max : 25 p. lic. 2022 (type : 2) <- Geannullerd !!!

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
    van 10 tot 12

  • 20/06/2021 : Studiedag Digitaal Jureren en rankings wedstrijddansers: Jody Desodt en Dimitri Covent -> max : 25 p. lic. 2023 (type : 1)

     
    Plaats : online event
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (25 p./Neeroeteren) / Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Covent Dimitri (25 p./Wevelgem) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Lansmans Cassandra (25 p./Herve) / Matthys Dick (25 p./Brugge) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Verdeure Karel (25 p./Gent) / Verheye Niels (25 p./Harelbeke) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) /

  • 11/04/2021 : Digitale studiedag Disco: Dimitri Covent-Sandy Schaep-Sofie Dursin - van 10.00 u - 11.30u -> max : 25 p. lic. 2022 (type : 3)

     
    Plaats : online event
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (25 p./Neeroeteren) / Beyaert Anita (25 p./Waregem) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Covent Dimitri (25 p./Wevelgem) / De Blaes Tom (25 p./Machelen (Brab.)) / Dursin Jean-Marie (25 p./Kortrijk) / Dursin Sofie (25 p./Aalbeke) / Eyckens Sally (25 p./Middelbeers) / Hansirs Victor (25 p./Soumagne) / Lansmans Cassandra (25 p./Herve) / Matthys Dick (25 p./Brugge) / Pellens (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Schaep Sandy (25 p./Diksmuide) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Valcke Marie-lien (25 p./Lauwe) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Verdeure Karel (25 p./Gent) / Verheye Niels (25 p./Harelbeke) / Vulsteke Maxime (25 p./Ichtegem) /

  • 28/03/2021 : Digitale studiedag Hiphop: Dimitri Covent-Sandy Schaep-Sofie Dursin van 10.00-11.30u -> max : 25 p. lic. 2022 (type : 3)

     
    Plaats : online event
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (25 p./Neeroeteren) / Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Beyaert Anita (25 p./Waregem) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Covent Dimitri (25 p./Wevelgem) / De Blaes Tom (25 p./Machelen (Brab.)) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / Dursin Jean-Marie (25 p./Kortrijk) / Dursin Sofie (25 p./Aalbeke) / Eyckens Sally (25 p./Middelbeers) / Lansmans Cassandra (25 p./Herve) / Nefedov Anatoly (25 p./Antwerpen) / Niles Laura (25 p./Moen) / Pellens (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Schaep Sandy (25 p./Diksmuide) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Verdeure Karel (25 p./Gent) / Verheye Niels (25 p./Harelbeke) /

  • 21/03/2021 : Modern & Jazz : Dimitri Covent -> max : 25 p. lic. 2022 (type : 3)

     
    Plaats : online event
    10:00 - 11:30
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Akcelik Leila (25 p./Neeroeteren) / Baert Marc (25 p./Nieuwkerken-Waas) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / Covent Dimitri (25 p./Wevelgem) / De Blaes Tom (25 p./Machelen (Brab.)) / De Pelsmacker Jean-Pierre (25 p./Melle) / Eyckens Sally (25 p./Middelbeers) / Lansmans Cassandra (25 p./Herve) / Nefedov Anatoly (25 p./Antwerpen) / Pellens (25 p./Brecht) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Roulling Mireille (25 p./Luxembourg) / Schaep Sandy (25 p./Diksmuide) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Verdeure Karel (25 p./Gent) / Verheye Niels (25 p./Harelbeke) /

  • 21/03/2021 : Somers Latin <- Geannullerd !!!

     
    Plaats : Wordt later doorgegeven/Sera transmis plus tard


  • 28/02/2021 : AGT- Milonga José Araguez <- Geannullerd !!!

     
    Plaats : AraDance (Araguez)


  • 17/01/2021 : Lundin Ballroom <- Geannullerd !!!

     
    Plaats : Dansschool Ekkart


  • 13/12/2020 : Berti Latin <- Geannullerd !!!

     
    Plaats : Zaal Olympia


  • 15/11/2020 : Lundin Ballroom <- Geannullerd !!!

     
    Plaats : Dansschool Ekkart


  • 08/03/2020 : CARAIBISCHE DANS - MALIKA DEKKAR -> max : 25 p. lic. 2021 (type : 1)

     
    Plaats : Danses et Loisirs
    Van 10.00 - 12.00 u
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Audeval Christophe (25 p./Saint-Ghislain) / Bonhomme Henri (25 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Debouge Nicole (25 p./Frasnes-lez-Gosselies) / Demez Viviane (25 p./Thimister-Clermont (Froidthier)) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Howett Daniel (25 p./Harelbeke) / Lantin Marc (25 p./Mons) / Paucot Eléonore (25 p./ Mons) / Picavet Michel (25 p./Saint-Aubert) / SCHERF Eun-Sook (25 p./la louvière) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Vandenbroucke Anja (25 p./Harelbeke) /

  • 01/03/2020 : SOLO CHACHA - AGATA KOZIOL -> max : 25 p. lic. 2021 (type : 1)

     
    Plaats : AraDance (Araguez)
    SOLO CHACHA door Agata Koziol (Polen)
    13.00 -15.00 
    uitsluitend voor profs
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Araguez-Diaz José (25 p./Gilly) / Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Dekkar Malika (25 p./Oudenaarde) / Eyckens Sally (25 p./Middelbeers) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Picavet Michel (25 p./Saint-Aubert) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Ruelle Olivier (25 p./Chastre) / Schabon-Castillo Angelo (25 p./Kaulille) / SCHERF Eun-Sook (25 p./la louvière) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Wouters Marga (25 p./Schelle) /

  • 09/02/2020 : Tango Argentin Guido De Smet -> max : 25 p. lic. 2021 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool Ekkart
    Guido De Smet van 10u - 12u
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Boudewijns Jozef (25 p./Brecht) / Chaway Denis (25 p./Thieusies) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Bel Hilde (25 p./Wiekevorst) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Dursin Jean-Marie (25 p./Kortrijk) / Dursin Sofie (25 p./Aalbeke) / Ekkart Mar (25 p./Kontich) / Giffroid Dany (25 p./Baudour) / Lagaet Patrick (25 p./Wiekevorst) / Matthys Dick (25 p./Brugge) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Picavet Michel (25 p./Saint-Aubert) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Schabon-Castillo Angelo (25 p./Kaulille) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Vaes Jean Pierre (25 p./Torhout) / Van Durme Gudrun (25 p./Menen) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) / Wouters Marga (25 p./Schelle) /

  • 02/02/2020 : Latin - Angelo Schabon -> max : 25 p. lic. 2021 (type : 1)

     
    Plaats : Zaal Olympia
    Van 10 - 12.00 u
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Arbyn Eddy (25 p./Sint-Niklaas) / Ruelle Olivier (25 p./Chastre) / Schabon-Castillo Angelo (25 p./Kaulille) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Verlee Rosanne (25 p./Sint-Niklaas) /

  • 01/12/2019 : LATIN - JAKUB RYBICKI -> max : 25 p. lic. 2021 (type : 1)

     
    Plaats : Dansschool De Smet-Camby
    Van 11.00 - 13.00 uur
     
    De volgende leden waren aanwezig :
    Camby Ilse (25 p./Herent) / Corbee Jean-Paul (25 p./Hasselt) / De Smet Guido (25 p./Herent) / Lambert Diederick (25 p./Erps-Kwerps) / Mine Etienne (25 p./Rhode Saint Genèse) / Putman Annie (25 p./Gent - Mariakerke) / Ruelle Olivier (25 p./Chastre) / Segers Willy (25 p./Mortsel) / Van Langenhoven Andre (25 p./Sleidinge) / Van Nuffelen Patricia (25 p./Tildonk) / Vanuytven Dimphna (25 p./Geel) /