Resultaten

Zoekresultaten van :
Number is mandatory
 
03/12/2022 Brabantcup

Organisator : De Smet-Camby
Dansschool De Smet-Camby
Mechelsesteenweg, 732
3020 Herent
 
Jury :
A : Cannizzaro Demencio (ITA)
B : De Kleijn Ramon (NLD)
C : De Pelsmacker Jean-Pierre (BEL)
D : Ferreira Samuel (PRT)
E : Karatza Filio (GRC)
F : MC Gill Pamela (GBR)
G : Van Nuffelen Patricia (BEL)
AGT Couples Rising Star (2 / 2)

   Final

1 LUIT CéDRIC - DE WILDE TANIA(74)
2 VETTERS PETER - DE VALCK ANNY(125)
Bachata Couples (1 / 1)

   Final

1 CELEA DONAAT - VANOPPEN DAISY(30)
Ballroom Youth - 14 (3 dance) (1 / 1)

   Final

1 CRAWSHAW ELOïSE - CRAWSHAW SOPHIA(36)
Ballroom Youth - 14 (5 dance)
Ballroom Youth - 16 (3 dance)
Ballroom Youth - 16 (5 dance)
Ballroom Start to Dance - 30 (1 / 1)

   Final

1 (+1 -> tot : 3 PP) DECLERCQ SEPPE - DECLERCQ SIEN(45)
Ballroom Pre-Amateur - 30 (2 / 4)
Geannuleerd (tot : 5 PP) DECLERCQ SIEN - VAN DUYSE LAURA(47)
Geannuleerd VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA(123)

   Final

1 (+1 -> tot : 1 PP) CRAWSHAW ELOïSE - CRAWSHAW SOPHIA(36)
2 DIERICK LENNART - CONINCKX CYNTHIA(49)
Ballroom Amateur - 30 (1 / 2)
Geannuleerd THEYS IAN - KALBERMATTEN SYRA(101)

   Final

1 (+1 -> tot : 10 PP)
+ prom -> Ballroom MasterClass Open
JANSSENS CHRISTOPHE - JANSSENS DORINE(64)
One-dance Artistic Waltz (1 / 1)

   Final

1 CELEA DONAAT - VANOPPEN DAISY(30)
Ballroom MasterClass Open (4 / 6)
Geannuleerd JANSSENS CHRISTOPHE - JANSSENS DORINE(64)
Geannuleerd VAN DER WILL MIKE - KOK EVELIEN(114) -> NL

   Final

1 KRIJGER JUSTIN - VOORN LORRAINE(67) -> NL
2 VAN DEN BOOM ARNO - HERTOGS ANNE(111) -> NL
3 KUIJS DOMINIQUE - CLAESSENS ALEXANDRA(68) -> NL
4 VALERA ANTHONY - POURCHER SANDRINE(107) -> FR
Ballroom Professionals (3 / 5)
Geannuleerd KRAAN OSCAR - BLAAS LEANNE(14) -> NL
Geannuleerd SALVATORE LONGO - CAPASSO LAURA(93) -> IT

   Final

1 WAGNER JULIAN - KREUSER SOPHIE-CHARLOTTE(17) -> DE
2 DELSARD CéDRIC - SINDERALOVA ALICE(12)
3 CIMMINO PAOLO - ROBUSTELLLI MARIA(31) -> IT
Ballroom Professionals S
Ballroom Start to Dance 30+ (3 / 4)
Geannuleerd SAMAEY LUC - FRANS INGRID(94)

   Final

1 BENOIT DOMINIQUE - NAUWYNCK MAGALI(25)
2 VETTERS PETER - DE VALCK ANNY(125)
3 AUROUSSEAU ARNE - VAN ZANDBERGEN KARINE(23)
Ballroom Pre-Amateur 30+ (7 / 8)
Geannuleerd GYSSELS HERMAN - PATTEET GEORGINA(58)

   Final

1 (P A) (+3 -> tot : 3 PP) VAN BERGEN MARK - SOUVEREYNS PATRICIA(109)
2 (P A) (+2 -> tot : 2 PP) MANNING GLENN - GATZEN GISELA(76) -> DE
3 (P A) (+1 -> tot : 4 PP) RODRIGUEZ MICHEL - RODRIGUEZ BéATRICE(89) -> FR
4 (P A) SPARACINO SYLVIE - SANSO PATRICE(99)
5 (P A) (tot : 5 PP) VILLANI ERMANNO - DE BRUYN ANN(127)
6 (P A) VAN GERVEN STEFAN - BROOTHAERS LINDA(115)
7 (P A) COURT LUK - VAN HULLE ANN(34)
Ballroom Amateur 30+ (13 / 17)
Geannuleerd DAS PETER - DAENEN SUZY(39)
Geannuleerd VAN OOST GWENOLé - DIERICKX MARLEEN(118)
Geannuleerd TORTI LORENZO - VARINELLI DONATELLA(104) -> IT
Geannuleerd VAN DER WILL MIKE - KOK EVELIEN

   Final

1 (P A) (+3 -> tot : 6 PP) CIRENI LUCIANO - CRESTANI MARIA ELENA(32) -> IT
2 (P A) (+2 -> tot : 2 PP) NAGY CHRISTIAN PETER - KOCHARYAN YEVA(80)
3 (P A) (+1 -> tot : 6 PP) WIJNENDAELE GUY - BRACKE KELLY(131)
4 (P A) (tot : 8 PP) MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENéE(78)
5 (P A) MANNING GLENN - GATZEN GISELA(76) -> DE
6 (P A) (tot : 3 PP) SOBOL JEAN-LOUIS - DEGANT JACKIE(98)
7 (P A) VAN AELST KRISTIAAN - HAESENDONCKX DANIELLE(108)

   Final

1 (P B) (tot : 8 PP) FRANSSENS EDWIN - ERNA KARINE(54)
2 (P B) LESURTEL JOëL - LESURTEL FRANçOISE(73) -> FR
3 (P B) DE SMAELE MIGUEL - DEWITTE LIESELOTTE(43)
4 (P B) VAN DER VEER RONALD - VAN DER VEER RIAN(113) -> NL
5 (P B) VILLANI ERMANNO - DE BRUYN ANN(127)
6 (P B) TOCKERT MARCEL - TOCKERT THéSY(102)
Ballroom MasterClass 30 + (7 / 9)
Geannuleerd SALVATORE LONGO - CAPASSO LAURA -> IT
Geannuleerd VAN DER WILL MIKE - KOK EVELIEN(114) -> NL

   Final

1 DIKKERS DENNIS - VANDENHOVE MELISSA(50) -> NL
2 DE JONG-LAMPER MERIJN - ZOONS MANON(41) -> NL
3 BRASPENNINCX DENNY - VAN BALKOM-WIJNANS KIMBERLY(28) -> NL
4 STAES YVE - AUROUSSEAU ILSE(100)
5 DE ROO BERT - STERCK SILKE(42)
6 VALERA ANTHONY - POURCHER SANDRINE(107) -> FR
7 FIéVEZ BENOIT - BENTZ YASMIN(52) -> LU
Ballroom MasterClass 40+ (11 / 20)
Geannuleerd BLANC PHILIPPE - BLANC ALEXANDRA(27)
Geannuleerd CIMMINO PAOLO - ROBUSTELLLI MARIA -> IT
Geannuleerd DE COCK GERRIT - LYSSENS CONNY
Geannuleerd SALVATORE LONGO - CAPASSO LAURA -> IT
Geannuleerd ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE(20)
Geannuleerd CONRADS THOMAS - CONRADS CLAUDIA(33) -> DE
Geannuleerd LEGROS CHRISTIAN - GUETTE CATHERINE(72) -> FR
Geannuleerd TORTI LORENZO - VARINELLI DONATELLA(104) -> IT
Geannuleerd VOORN ERIC - VOORN CHARLOTTE -> NL

   Final

1 LAEMMERMAIER STELLA - LAEMMERMAIER RALF(69) -> DE
2 BUSSCHER HELEEN - VAN DRIEL MARC(29) -> NL
3 BATTISTELLA ALESSANDRO - TRANFO SABRINA(24) -> IT
4 ROGGEMAN THOMAS - SPAENJERS ANNIK(90)
5 CIRENI LUCIANO - CRESTANI MARIA ELENA(32) -> IT

   1/2 final

7 MOREL GILLES - MOREL FLORENCE(79) -> FR
8 GERMAIN GUY - GERMAIN FABIENNE(57) -> FR
9 DONZELLI LUCIANO DONZELLI - MAROCCOLO MARZIA(51) -> IT
10 PAQUET FREDERIC - PAQUET MARIE-PIERRE(82)

   1/4 final

11 VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN(119)
12 REMELS BRUNO - BRUCH ALEXANDRA(88)
Ballroom MasterClass 50+ (21 / 32)
Geannuleerd BEUMER MARTIN - BRANDS TAMARA(26) -> DE
Geannuleerd BLANC PHILIPPE - BLANC ALEXANDRA(27)
Geannuleerd CIMMINO PAOLO - ROBUSTELLLI MARIA -> IT
Geannuleerd LUKAS MICHAEL - SCHICKENBERG CLAUDIA
Geannuleerd SALVATORE ANTONIO - MARANO ANNA -> IT
Geannuleerd SALVATORE LONGO - CAPASSO LAURA -> IT
Geannuleerd SEIJ FRANS - VAN SENTEN ERICA(95) -> NL
Geannuleerd TRIULCIO FRANCO - BUETI NORMA -> IT
Geannuleerd LEBOUTTE HENRI - LEBOUTTE FRANCINE(71)
Geannuleerd TORTI LORENZO - VARINELLI DONATELLA(104) -> IT
Begonnen VOORN ERIC - VOORN CHARLOTTE(130) -> NL

   Final

1 BATTISTELLA ALESSANDRO - TRANFO SABRINA(24) -> IT
2 CONRADS THOMAS - CONRADS CLAUDIA(33) -> DE
3 QUAZZOTTI SERGE - QUAZZOTTI PEGGY(87) -> LU
4 HOUBEN RUUD - ROSSEAU CHRIS(62)
5 DE COCK GERRIT - LYSSENS CONNY(40)
6 CIRENI LUCIANO - CRESTANI MARIA ELENA(32) -> IT

   1/2 final

7 VAN BREDA MARC - BOSMANS ANITA(110)
8 PLAINCHAULT PATRICK - PLAINCHAULT ANNIE(84) -> FR
9 GERMAIN GUY - GERMAIN FABIENNE(57) -> FR
10 ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE(20)
11 MOREL GILLES - MOREL FLORENCE(79) -> FR

   1/4 final

13 DONZELLI LUCIANO DONZELLI - MAROCCOLO MARZIA(51) -> IT
14 LEGROS CHRISTIAN - GUETTE CATHERINE(72) -> FR
15 HOOGSTRA JOS - WINKELMAN MIRANDA(60) -> NL
16 VAN VOOREN DANNY - DERGELOO ANN(120)
17 HEESTERBEEK PETER - HEESTERBEEK MARJO(59) -> NL
18 SERVOTTE HERWIG - BUELENS BETTY(96)
19 PAQUET FREDERIC - PAQUET MARIE-PIERRE(82)
20 VILLA MARZIANO - GINAMMI ANGELA(126) -> IT
21 REMELS BRUNO - BRUCH ALEXANDRA(88)
21 VAN SEVEREN RUDY - COUVREUR KATHLEEN(119)
Ballroom MasterClass 60+ (13 / 15)
Geannuleerd VAN OOST GWENOLé - DIERICKX MARLEEN(118)
Geannuleerd SALVATORE ANTONIO - MARANO ANNA(92) -> IT

   Final

1 TRIULCIO FRANCO - BUETI NORMA(105) -> IT
2 LEBOUTTE HENRI - LEBOUTTE FRANCINE(71)
3 WOLLERSHEIM JOS - NIESSEN ANNELOES(132) -> NL
4 PLAINCHAULT PATRICK - PLAINCHAULT ANNIE(84) -> FR
5 VAN BREDA MARC - BOSMANS ANITA(110)
6 JACOBS PHILIP - MOLENBURCH ARLETTE(63)

   1/2 final

7 MENCHINI PATRICK - TOUSSAINT RENéE(78)
8 MASSET FILIP - MASSET MYRIAM(77)
9 VERSTRAETEN LUC - VAN HAVERE CHRISTIANE(124)

   1/4 final

10 ZILGER WILFRIED - ZILGER MARGIT(133)
11 LESURTEL JOëL - LESURTEL FRANçOISE(73) -> FR
12 VILLA MARZIANO - GINAMMI ANGELA(126) -> IT
13 TOCKERT MARCEL - TOCKERT THéSY(102)
Latin Youth - 14 (3 dance) (1 / 1)

   Final

1 CRAWSHAW ELOïSE - CRAWSHAW SOPHIA(36)
Latin Youth - 14 (5 dance)
Latin Youth - 16 (3 dance)
Latin Youth - 16 (5 dance)
Latin Start to Dance - 30 (1 / 1)

   Final

1 (+1 -> tot : 3 PP) DECLERCQ SEPPE - DECLERCQ SIEN(45)
Latin Pre-Amateur - 30 (2 / 4)
Geannuleerd (tot : 2 PP) DECLERCQ SIEN - VAN DUYSE LAURA
Geannuleerd VERHOEVEN PETER - VAN HOOF LAURA(123)

   Final

1 (+1 -> tot : 2 PP) CRAWSHAW ELOïSE - CRAWSHAW SOPHIA(36)
2 (tot : 1 PP) OLLIVIER AARON - VAN HOVE SOFIE(81)
Latin Amateur - 30 (6 / 8)
Geannuleerd (tot : 1 PP) THEYS IAN - KALBERMATTEN SYRA(101)
Geannuleerd KETSERIDIS GIORGIOS - GOTSULYAK CHERNYSH YULIA(65) -> GR

   Final

1 (+3 -> tot : 3 PP) RUVINA FILIPON - KINIOPOULOU ATHINA(91) -> GR
2 (+2 -> tot : 3 PP) GERGOV NADJA - ZOTT LUPO(56)
3 (+1 -> tot : 1 PP) PEREIRA IRIS - SILVIA CARLOS(83) -> PT
4 (tot : 2 PP) TORFS TIM - BECHTEL MAëLYS(103)
5 (tot : 2 PP) DIERICK LENNART - CONINCKX CYNTHIA(49)
6 (tot : 4 PP) SIMONS LIAM - LAUWEREYS KAREN(97)
Latin MasterClass Open (8 / 10)
Geannuleerd KETSERIDIS GIORGIOS - GOTSULYAK CHERNYSH YULIA(65) -> GR
Geannuleerd LAUWEREYS JONAS - VANSTEENKISTE EMILIE(70)

   Final

1 PRUNA MIHAI - DAMEN LISA(86)
2 PEREIRA IRIS - SILVIA CARLOS(83) -> PT
3 RUVINA FILIPON - KINIOPOULOU ATHINA(91) -> GR
4 ALMBERG PER - BENGSTBERG EMESE(22) -> SE
5 GERGOV NADJA - ZOTT LUPO(56)
6 VAN DEN HEUVEL DAVE - PELSMAEKERS INGE(112)

   1/2 final

7 CELEA DONAAT - VANOPPEN DAISY(30)
8 VAN HOOF STEVEN - RAMAEKERS LARA(116)
Latin Professionals (1 / 2)
Geannuleerd BRANKAERT MAARTEN - WOONINCK SAMANTHA(10) -> NL

   Final

1 SCHULLE MARIA - VOELBEL SIMON(16) -> DE
Latin Start to Dance 30+ (2 / 2)

   Final

1 AUROUSSEAU ARNE - VAN ZANDBERGEN KARINE(23)
2 VETTERS PETER - DE VALCK ANNY(125)
Latin Pre-Amateur 30+ (3 / 3)

   Final

1 (+1 -> tot : 1 PP) VAN BERGEN MARK - SOUVEREYNS PATRICIA(109)
2 (tot : 2 PP) VANDAELE THIBAUT - BRACKE KELLY(121)
3 (tot : 1 PP) DE SMAELE MIGUEL - DEWITTE LIESELOTTE(43)
Latin Amateur 30+ (4 / 4)

   Final

1 (+2 -> tot : 2 PP) VALERA ANTHONY - POURCHER SANDRINE(107) -> FR
2 (+1 -> tot : 9 PP) RODRIGUEZ MICHEL - RODRIGUEZ BéATRICE(89) -> FR
3 WIJNENDAELE GUY - BRACKE KELLY(131)
4 (tot : 7 PP) SOBOL JEAN-LOUIS - DEGANT JACKIE(98)
Latin MasterClass 30+ (6 / 7)
Geannuleerd VALERA ANTHONY - POURCHER SANDRINE -> FR

   Final

1 HORSTMANN MICHAEL - HELLER DENISE(61)
2 POPPE MARLEEN - VLIEGHE LUC(85)
3 ALLIOT SYLVAIN - ALLIOT AURéLIE(21)
4 VAN HOOF STEVEN - RAMAEKERS LARA(116)
5 VOLONT BART - KIMEISA LINDA(129)
6 FIéVEZ BENOIT - BENTZ YASMIN(52) -> LU
Latin MasterClass 40+ (5 / 6)
Geannuleerd BLANC PHILIPPE - BLANC ALEXANDRA(27)

   Final

1 ALLIOT SYLVAIN - ALLIOT AURéLIE(21)
2 VLAYEN TOMMY - VERMEERSCH NATASCHA(128)
3 ABRAHAM NICOLAS - SIMONS DELPHINE(20)
4 LEGROS CHRISTIAN - GUETTE CATHERINE(72) -> FR
5 GERMAIN GUY - GERMAIN FABIENNE(57) -> FR
Solo Cha-cha (9 / 12)
Geannuleerd FRANCOIS LAURA(53) -> DE
Geannuleerd GAMOVA IRYNA(55)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 TSAKALIDOU KAITI(106) -> GR
2 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
3 VANOPPEN DAISY(122)
4 DAS KAREN(38)
5 DEDECKER MAITE(48)
6 DECLERCQ SIEN(46)

   1/2 final

7 CRAWSHAW ELOïSE(35)
8 CRAWSHAW SOPHIA(37)
9 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Cha-cha Prof (1 / 1)

   Final

1 EYCKENS SALLY(13)
Solo Jive (8 / 11)
Geannuleerd FRANCOIS LAURA(53) -> DE
Geannuleerd GAMOVA IRYNA(55)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 TSAKALIDOU KAITI(106) -> GR
2 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
3 VANOPPEN DAISY(122)
4 DAS KAREN(38)
5 CRAWSHAW ELOïSE(35)
5 DEDECKER MAITE(48)

   1/2 final

7 CRAWSHAW SOPHIA(37)
8 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Jive Prof
Solo Paso Doble (3 / 6)
Geannuleerd FRANCOIS LAURA(53) -> DE
Geannuleerd GAMOVA IRYNA(55)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 VANOPPEN DAISY(122)
2 DAS KAREN(38)
3 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Paso Doble Prof (1 / 1)

   Final

1 EYCKENS SALLY(13)
Solo Rumba (9 / 12)
Geannuleerd FRANCOIS LAURA(53) -> DE
Geannuleerd GAMOVA IRYNA(55)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 TSAKALIDOU KAITI(106) -> GR
2 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
3 VANOPPEN DAISY(122)
4 DAS KAREN(38)
5 CRAWSHAW ELOïSE(35)
6 DECLERCQ SIEN(46)

   1/2 final

7 DEDECKER MAITE(48)
8 CRAWSHAW SOPHIA(37)
8 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Rumba Prof (1 / 1)

   Final

1 EYCKENS SALLY(13)
Solo Samba (9 / 12)
Geannuleerd FRANCOIS LAURA(53) -> DE
Geannuleerd GAMOVA IRYNA(55)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 TSAKALIDOU KAITI(106) -> GR
2 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
3 VANOPPEN DAISY(122)
4 DAS KAREN(38)
5 DEDECKER MAITE(48)
6 DECLERCQ SIEN(46)

   1/2 final

7 CRAWSHAW ELOïSE(35)
8 CRAWSHAW SOPHIA(37)
9 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Samba Prof (1 / 1)

   Final

1 EYCKENS SALLY(13)
Latin Couples Professionals ShowDance (0 / 1)
Geannuleerd BRANKAERT MAARTEN - WOONINCK SAMANTHA(10) -> NL
Salsa Couples Rising Star (1 / 1)

   Final

1 CELEA DONAAT - VANOPPEN DAISY(30)
Solo English Walz (4 / 5)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
2 DECLERCQ SIEN(46)
3 CRAWSHAW SOPHIA(37)
4 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo English Waltz Prof
Solo Quickstep (4 / 5)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
2 CRAWSHAW SOPHIA(37)
3 DECLERCQ SIEN(46)
4 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Quickstep Prof
Solo Slow Foxtrot (4 / 4)

   Final

1 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
2 DECLERCQ SIEN(46)
3 CRAWSHAW SOPHIA(37)
4 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Slow Foxtrot Prof
Solo Tango (2 / 3)
Geannuleerd VAN KLAVEREN (117)

   Final

1 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
2 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Tango Prof
Solo Viennese Waltz (2 / 2)

   Final

1 KOUTSIOUMPA STEFANIA(66) -> GR
2 DE WAEL ANAëLLE(44)
Solo Viennese waltz Prof
Swing Couples Rising Star